dufkys dufkys komentáře u knih

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Moje druhá od CH, a mnohem lepší, než jsem čekala. Po dočtení mě zalil nádherný pocit klidu a lásky, za což děkuji právě autorce.

04.08.2023 5 z 5

neexistence neexistence Eva Pospíšilová

Měla jsem pocit, ze se některé scény moc opakují - jinak ale, myslím, stojí za přečtení.

28.07.2023 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Nápad originální, ctive napsané. Další pecka do sbírky :)

26.07.2023 5 z 5

Průměrně zamilovaný muž a jiné povídky Průměrně zamilovaný muž a jiné povídky Michal Viewegh

Drtivá většina povídek mi přišla o ničem. Nezazivne čtení, které jsem chtěla co nejdřív ukončit.

26.07.2023 1 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Další ze série, kterou proste miluju. Ani tentokrát nezklamala.

26.07.2023 5 z 5

Já a moji muži Já a moji muži Eva Dolejšová

Jako dítě, které vyrůstalo v mnoha situacích, které zde byly zobrazené, autorce mnohokrát děkuji. Kniha zacelila staré rány a nabídla mi nový úhel pohledu.

29.06.2023 5 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Asi jsem očekávala něco víc

22.06.2023 3 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Bolestivé, ale příjemné čtení.

14.06.2023 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Kez by byly některé pribehy rozepsané víc do hloubky. Ale jinak úžasné čtení.

05.06.2023 4 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Narozdíl od Doriana Graye mě pribeh Strašidla vtáhl a bavil od začátku do konce. Jedna z nejlepších knih v maturitní četbě.

30.05.2023 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Vyznat se v postavách byla místy opravdu fuška, zaver pritazeny za vlasy. Námět dobrý, ale šlo z toho vytěžit víc.

30.05.2023 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Konec mě zklamal, ale jinak opravdu fajnové čtení.

24.05.2023 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Jemný náznak duchařiny mi nesedl, ale jinak perfektní čtení.

17.05.2023 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Z mého úhlu pohledu originálně podaný případ, při kterém mrazilo.

12.05.2023 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Četla jsem v rámci hodin angličtiny na SŠ a nemohu si knihu vynachválit. Čím více nad knihou přemýšlím, tím víc mám chuť ji cist zase znovu.

12.05.2023 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Nedokážu říct, co mi tam chybělo, ale něco ano - proto jen 4*. Za přečtení určitě stojí, po Kříďákovi druhá nejlepší kniha autorky.

01.05.2023 4 z 5

Dvojí život Dvojí život Flynn Berry

Některé recenze od přátel a anotace mě nalákaly, každopádně cítím se zklamaně. Docetla jsem jen z důvodu, ze mi bylo líto v polovině přestat

26.04.2023 1 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Pribeh, který se mi doslova vryl do kůže. Celou dobu jsem měla zatajený dech a doufala, že cácorka sebere odvahu. Za mě jednoznačně kniha roku. Smekám před paní Mornštajnovou.

23.04.2023 5 z 5

Ony Ony Helle Helle (p)

Dej bez jakýchkoliv zvratů, strohé popisy a minimalistický styl psaní mi absolutně nesedly. Za mě Ne-e.

21.04.2023 1 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Asi jsem se nedokázala naladit na stejnou vlnu. Za mě zklamaní.

20.04.2023 2 z 5