dqenisa dqenisa komentáře u knih

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Knizka je skvela . Hodne vas pohlti a jak se zactete je tezke odejit. Namet, ktery byl v pribehu pouzit byl originalni a takova dobra zmena oproti beznym tematum pro fantasy knihy. Doporucuji. Jen me mrzi, ze dalsi dil uz si neprectu nebot se ho nekladatelstvi nechysta vydat :-(.

03.05.2016 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Pani skvela knizka. Na zacatek asi ohodnotim peknou obalku a krasne saty. Knizku jsem precetla dost rychle a neni divu, je to svizne, ctive a vtahne vas to do pribrhu. Trochu me mrzelo, ze se nevysvetlilo rozdeleni kast a vznik zeme. Nicmene ten to nedostatek vynshradila hlavni hrdinka a ostatni postavi. Pokazde kdyz jsem docetla jsem se nemohla dockat az budu pokracovat. Rozhodne doporucuju a nenecham si za nic ujit dalsi dily, na ktere se moc tesim. Pani je to tak vzrusujici a napinave .

18.12.2014 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Bylo to dobré čtení. Mě osobně se to moc líbilo. Je to sexy ale né nějak pervézní. Je to milé a škádlivé, občas vás to pěkně rozpálí.

04.11.2014 5 z 5

Magie zabíjí Magie zabíjí Ilona Andrews

Páni, četla jsem hodně serií, ale tahle byla nejlepší. Měla všechno, To jak autorka dokonale popsala magický svět a bytosti v něm. Příběh vás dokonale pohltil. Rozhodně bych chtěla pokračování.

11.05.2013 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

No nevím jestli je ta knížka tak dobrá jak jí propagují. Ano mám své dobré stránky, ale já bych tam nechala jen začátek a konec. při čtení jsem si pokládala otázku jetli to je bestseller, mě to teda tak nepřišlo.

09.05.2013 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Tahle knížka se mi líbila a dneska jsem si šla koupit druhý díl. Příběh byl zajímaví a docela to šlo.

09.03.2013 4 z 5

Zpověď Zpověď Arnošt Lustig

Tahle knížka má v sobě velký kus pravdy, svědectví o minulosti. Je obdivuhodné jak to pan Lustig vypráví. Lidé by neměli zapomínat, každý by si to měl přečíst Při čtení téhle knihy na vás doléhá ta bolest, hrůza, ale i radost a pochpení. Když to čtete barvitě prožíváte osud dané osoby, v hlavě vám plujou ty obrazy, které by jste nikdy v životě nechtěli vidět. A přesto jsou na svetě lidi, kteří s tím prošli. Ano, přečtete si to a nezapomínejte.

26.01.2013 5 z 5

Past Past Lauren DeStefano

Začala bych tím, že mě to velice překvapilo. Ta myšlenka využití budoucnosti a ostatně samotné pojetí tohoto tématu bylo dobrý nápad. Iluze kterou auorka popsala byla téměr dokonalá, popsání vztahu třech odlišních dívek mě také nadchlo. Autorka zde vystihla všechny potřebné aspekty a to lásku, oddanost, touhu, příběh, sílu vůle a další. Opravdu dobrá knížka.

13.01.2013 5 z 5

Odstíny života Odstíny života Lusy Adams (p)

Co dodat. Číst tuhle knížku bylo super. Zpočátku jsem nevěděla co čekat, ale když sem se začetla uplně mě to pohltilo. Nejen příběh užasné hlavní hrdinky, ale i ostatních postav. To jak autorka barvitě vypsala pocity a situace bylo dobré. Určitě můžu doporučit. Dobrá knížka.

24.12.2012 4 z 5

Žár Žár Richelle Mead

No páni. Tahle serie mě nepřestává bavit, naopak sem do ní zblázněná až po uši. Skvělé, vtipné, osvěžující. Nečekla jsem nějaký úspěch po Vampýrské akademii, ale nezklamala mě. :-)

31.10.2012 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Skvělé a dotažené do dokanélo konce. Svělá serie, jsem ráda že jsem si jí přečetla.

16.10.2012 5 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Jo tenhle díl byl lepší než první, ale ani ten nezklamal. Jsem velice napnutá jak se nastalá situace vyřeší. Moc se těším na další díl. A musím se přiznat že málo která knížka u mě zvítězí a tahle serie to dokázala. Pokud jste jí nečetli doporučuju.

28.08.2012 5 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Jo mě tento příběh zaujal také víc něž první díl. Velice se těším na další díl. Dobrá kniha.

16.08.2012 5 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

No oproti prvnímu dílu se mi tenhle líbil víc. Hlavně ty pasáže s Jakem. Je hezké jak se autorka v tomto příběhu snaží ukázat všemocnost lásky.

03.06.2012 4 z 5

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Proč mě tahle série nepřestává bavit? Proč se nemůžu dočkat dalších dílu? Protože je naprosto skvělá. Je to dobré, humorné, smutné a sexy. Myslím, že tenhle díl byl lepší než ostatní. Přečetla jsem to během dvou dnů a úplně jsem to hltala. Jak se jednou začtete do tohohle příběhu už s tím nepřestanete. :-)

27.05.2012 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Po Vampýrské akademi mi to přijde jako dobrý nápad zvolit tohle téma. A popravdě mě to nadchlo stejně jako VA, ale nevím nějak mi tohle přijde lepší. Řekla bych jen o kousek lepší. Mám sa sebou teprv první díl a už se těším na druhý.

02.05.2012 5 z 5

Bídníci I. Bídníci I. Victor Hugo

Nejlepší dílo z klasiky, perfektně se hodí i na dnešní dobu a jen že skvěla ukazuje poměry v tehdejší době ale také krásně líčí vztahy mezi hrdiny tohoto příběhu.

03.04.2012

Noc pro chrliče Noc pro chrliče Filip Kalčák

Jako klidně bych brala další díl bylo by to super. Příběh byl možná že začátku komplikovaný ale pak se to rozjelo a za mě mazec

07.03.2024 5 z 5

Průvodkyně duší Průvodkyně duší Alžběta Komrsková

Za mě top . Pro mě velmi originální, za tu dobu co čtu jsem se s tím ještě nesetkala .
Je to příběh odvahy , sebehledani a lásky.
Ukazuje nám možná něco čeho se sami bojíme a tvoří tak spojnici mezi námi a něčím víc. Přibližuje smrt z jiného pohledu. Dává prostor k zamyšlení.
Opravdu krásný příběh doporučuji .

23.03.2022 5 z 5

Dračí město Dračí město Petra Machová

Kniha se mi líbila, prvně bych pochválila moc hezkou obálku. Já se osobně ke knížce dostala na Humbooku , kde jsem byla i na besedě s autorkou. Jediné co mi trošku nesedělo bylo použití těch českých jmen u hlavních postav, jinak ten svět byl celkem dobře zpracovyný a nebyl otak težké si představit jak vypadá. těším se na další díl.

29.11.2018 4 z 5