DominikaFuch DominikaFuch komentáře u knih

Nocte Nocte Courtney Cole

Páni...neubránila jsem se slzám. Konec vás naprosto dostane!

26.03.2016 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Já už jsem hodně dlouho nečetla tak hrozně dokonalou knížku! Je to ten typ knihy, kterou když dočtete tak se vám hlavou honí miliony pocitů a myšlenek.

05.02.2016 5 z 5

Tajemství Lynburnů Tajemství Lynburnů Sarah Rees Brennan

Sakra! Já tak hrozně doufala, že to skončí jinak!!!!! Doufala jsem, že se Kami s Jaredem alespoň nakonci políbí, ale co tohle? Na druhou stranu musím uznat, že ten konec byl fakt síla!

30.01.2016 4 z 5

Pandemonium Pandemonium Lauren Oliver

,,Kdyby láska byla nemoc, nechali byste se vyléčit?"
- Lauren Oliver
Zajímavá otázka....kdo z vás by odpověděl kladně?

10.09.2015 5 z 5

Panika Panika Lauren Oliver

Mně se tato kniha hrozně líbila, ačkoliv jsem se dlouhou dobu zdráhala si ji přečíst. Lauren Oliver je jedna z mých velmi oblíbených spisovatelka a trilogie o zemi, kde je láska je nemoc mě naprosto uchvátila. Až teď vlastně zjišťuji,že jsem ještě od ní nečetla Chvíle před koncem! To ještě budu muset napravit. Jinak se těším na Zmizelé díky a hrozně, hrozně doufám, že by mohla napsat další knihy ke trilogii o zakázané lásce ♥.
Rozhodně si ji přečtěte!

10.09.2015 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Super kniha! Přiznávám, že pravopisné chyby byly do očí, ale i tak se stal Perry mou oblíbenou postavou. Těším se i na další díly.

22.08.2015 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Nesouhlasím s vámi. Tahle kniha je naprosto dokonalá! Morfea jsem si zamilovala hned od prvního okamžiku a a věřila mu! Stává se jednou z mých nejoblíbenějších knížek a hrozně se těším na Divotání. Všem doporučuji!!!!!♥♥♥♥♥

07.08.2015 5 z 5

V pasti V pasti Michael Northrop

Obálka a obecně grafika pěkná a také nápad. To je ale tak všechno. Hodně jsem si od téhle knížky slibovala a jsem docela zklamaná. Jak už tady někdo říkal, čekala jsem, že se "něco" v té škole stane. Aspoň, že Jason přežil ;D

06.08.2015 2 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Tak tohle je hodně depresivní knížka! Tori je mi hrozně nesympatická. No a Michael Holden také. Upřímně tak trošku jsem doufala, že se dá dohromady s tím Lucasem...
Konec mě ale nicméně docela překvapil, a tak dávám tři hvězdičky.

02.08.2015 3 z 5

Záchrana Lilandgarie Záchrana Lilandgarie Michaela Burdová

Co dodat. Mé dětství ♥

12.07.2015 3 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. A to nejen proto, že miluji koně.

Dobrodružství milovníka knih Dobrodružství milovníka knih Charlie Lovett

Hrozně se mi líbila. četla jsem ji když jsem byla mladší, a tak jsem trochu plavala ve všech těch jménech, ale i přesto se mi ohromně líbila a všem doporučuji!

12.07.2015 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Není co k tomu říct. Jen jedno slovo. DOKONALOST.

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

79% ? CO? Proč? To je hřích jen tolik pro tuhle naprosto dokonalou knížku. Autor se stal jeden z mých nejoblíbenějších. Díky za Vaše knihy!!! Naprosto dokonalé. Sprosté, ale tak vtipné, že se budete smát i v té nejnepříjemnější chvíli! Kniha vám ukáže, že i někdo na tom může být hůř.
Jak Olin s Laďou, tak paní Tichá. Nebo hrabě, který výplatě pro své zaměstnance říká škubání.
U nás doma už se ujalo i ,,Jak by řekla paní Tichá : Hovno!"
Dávám samozřejmě pět hvězdiček, protože to nemá chybu!

Posel Posel Markus Zusak

Ze začátku jsem tomu moc nevěřila, ale jakmile jsem si přečetla první kapitolu. Smála jsem se jako už hodně dlouho ne. Lidé kolem mě se na mě zvláštně dívali ;).
A souhlas, že tato kniha vás donutí zamyslet se nad tím co děláte.
MILUJI TU ČÁST S BOTAMI ♥
Takže Zusaku máš můj obdiv.

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Asi jsem jako jedna z mála a nechápu jak může mít tato kniha jen 76 %. Je naprosto super. Jak nápad, tak zpracování obsahu. Dashovi poznámky jsou opravdu vtipné. Ráda se k ní zase někdy vrátím.

Den co den Den co den David Levithan

Přesně tak, je to hodně zdlouhavé a knihu jsem si koupila jen kvůli nápadu. Má to být romantická knížka. To by to ale prostě nemohl napsat chlap. Četla jsem i to Dash a Lily a vsadím se, že ty romantické části psala ona. Jen dvě hvězdičky.

12.07.2015 2 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

John Green. Uznávaný autor a známý po celém světě. Po přečtení Hvězd a Aljašky jsem se přidala k jeho fanklubu. Pak přišla s očekáváním Papírová města. Kniha mě docela zklamala. No a teď (teda už to je nějaká doba co jsem to četla a co kniha vyšla) Kateřiny. Samotný příběh ještě celkem ušel, ale už ty výpočty mě přestaly bavit a spoustu jsem toho přeskakovala. Ačkoliv jsem knihu dočetla asi po dvou hodinách (není to žádný svazek), kniha se mi nelíbila. Jenom ty citáty jsou překrásné, ale jak do toho ještě plete náboženství....
Aljaška je nejlepší a pro mě to tak i zůstane.
Ale i tak s očekáváním čekám na jeho další knihy (Let it snow, let it snow - ještě letos) a doufám, že se polepší.

12.07.2015 2 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Ještě nikdy jsem tak nebrečela u knihy. Ale i přesto je toto má zatím nejoblíbenější kniha a všem ji doporučuji. Obálka je naprosto úžasná! Titulek "Přečtěte si to. A jestli se Vás někdo zeptá, jak to skončí, prostě LŽETE!"
Plno krásných citátů.
Miluju tuto knihu. Pět hvězdiček si zaslouží!

Šampion Šampion Marie Lu

Achjo. Jsem jediná komu přijde, že takhle to skončit nemělo? Nekecám, ale když jsem TO zjistila (nebudu spojlerovat) tak takhle knížka letěla tři metry.
Nicméně i přes konec to bylo perfektní!!!
Byla bych moc ráda za zfilmování nebo jinou knížku od Marie Lu.

11.07.2015 4 z 5