domina domina komentáře u knih

Hravě Hravě S. C. Stephens

Tento díl se mi líbil více, i když Kiera se chovala furt trochu jako trubka. Kella zase tím zbytečným zatajováním informací nadělal zbytečné nepříjemnosti. Štve mě, že nejspíš nikdy nevyjde poslední díl série. Nechcete mi napsat někdo jak to skončí? Kdo to četl v originále? Jak dopadne Anna, Denně, Kiera, Kellan? Hořím zvědavosti. Přesně toto nesnáším. Vydají knižní serii neúplnou a mě může trefit šlak.

21.05.2019 3 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Komentář na tuto knihu budu postupně dopisovat tak, jak budu pokračovat ve čtení. Zatím jedna hvězdička, začátek je děsný. Dospělá holka je max tři dny bez rodičů a už je ji strašně smutno a vede dlouhý hovor kde ji rodiče prosí, aby se vrátila? Kniha je zatím neskutečně nudná, Kiera musela vyrůstat snad v klášteře, protože se červená v každé druhé větě a mám strach, že než to dočtu, tak bude v blázinci. Protože někdo se na ni podívá, červená, někdo na ní promluví, stydí se a červená se.. a zatím je v knize teda šílených překlepů. Tak už jsem dočetla. Musím říct, že dál se kniha četla líp, ale postavy byly hrozné. Ona nerozhodná, neví co chce, a oba chlapi se mi pěkně zhnusili. Oba ji tak milovali , že ji oba opustili když byla polomrtvá v nemocnici a zrovna se probudila z několika denního bezvědomí? A ještě ji jeden oznámí, že se stěhuje bez ní na jiný světadíl a druhý ji vykopne z domu? Ani jeden nebyl dost chlap na to, spokojit se s tím, že bude druhý, ale bude ji mít. Hodnocení jsem chtěla upravit na tři hvězdy, ale nejde mi to.

17.05.2019 3 z 5

Beta Beta Jasinda Wilder

Nic moc, všechno moc přehnané, sex přehnaný, mafiánské praktiky přehnané, pár lidí pomalu s holýma rukama překoná bandu grázlů? Valentine je stále s Kyrie, ale vydělává miliardy? po dlouhé době si vzpomene, že by měl podniky svěřit někomu, kdo je povede? No je to fakt už hodně přitažené za vlasy.

16.05.2019 2 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Kniha nebyla zas tak špatná, jen mi přišla špatně přeložena. Jako fakt frnda? Číča? No nevím, nezní to moc erotický ani náznakem. A též bylo v příběhu dost nepřesností, například když ji přikázal, aby si sundala kalhotky a schoval je u sebe v kapse. Pak když dojeli přímo do jeho pokoje, tak si sundala podprsenku a kalhotky...které byly v jeho kapse .. nebo když od něj odcházela. Že seběhla do svého pokoje. Jenže předtím tak bylo napsáno, že se z jeho patra nedá dostat jinak než použitím jeho otisků a snímku sítnice.. tak jak se z tama dostala. Nebo když říkala, že ho zná pár týdnů a přitom tam byla max týden. Prostě nesedí detaily.

11.05.2019 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Konečně můžu říct..tato kniha se mi líbila. To co chybělo těm předchozím jsem našla v poslední.

11.05.2019 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tato kniha byla opravdu úplně o ničem. Žádná akce, nic zajímavého až na konci trochu rozruch. Princezna je neskutečně nudná ženská.

10.05.2019 2 z 5

První První Kiera Cass

Aspen, Mer i Maxon se chovali naprosto strašně. Každý někoho miloval a zároveň měl v záloze někoho jiného, kdyby to nevyšlo. Aspen už byl zamilovaný do Lucy a přesto vystavoval Americe trestu smrti nebo zbičování? Maxon pořád tvrdí že chce od první chvíle Američtí a přitom to samé cítí i ke Krissy? Král je tyran, nezáleží mu na poddaných ani na synovi a královna je poslušná loutka. Ještě, že aspoň rebelové mají trochu rozumu. Také bych ráda věděla, co se stalo s dívkou, kterou vzala Mer do paláce po té, co jí postřelili. Konec vzal rychlý spád. Což bylo dobře. Kniha mě neuvěřitelně štvala i fascinovala. Musela jsem ji prostě dočíst na jeden zátah.

08.05.2019 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

America se chová divně, Maxon se chová jak kdyby byl v harému a vybíral si na každý den jinou. Král je tyran a královna tomu přihlíží. Jediní sympatičtí jsou snad severní povstalci. Ať tak nebo tak nemohla jsem se od knížky odtrhnout a přečetla jsem ji na jeden zátah. A je na jednu stranu skvělá a na druhou se mi nelíbily povahy postav, ale stejně jsem je milovala a bála se o ně.

08.05.2019 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

První půlka knihy mě nebavila vůbec, v paláci mě už bavila více. Obě hlavní postavy mi však docela lezly na nervy.

08.05.2019 3 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Možný Spoiler!!!
I poslední díl série se mi velmi líbil, konec jsem obrečela. Bylo mi moc líto Marny a Patti, škoda, že jim nešlo pomoci.

01.05.2019 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Druhý díl série se mi také velmi líbil, možná víc než ten první. I ten fakt, že kdo se zdá zlý ba možná i nejhorší, může být ve skutečnosti dobrý (Azazel). A moc mě mrzelo jak dopadl Flynn.

30.04.2019 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha je sice pro mnohem mladší čtenáře, ale mě se velmi líbila. Tak nějak si sama představuji hierarchii světa. Jako by promluvila moje vlastní fantazie. Anna není nudná ani otravná, což se stává málokdo, aby byla hlavní postava sympatická.

28.04.2019 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Zajímavá kniha. Přečtená za pár hodin. Ženy byly opravdu silné a statečné.

26.04.2019 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Kniha se četla dobře, nápad na příběh pěkný, ale přišel mi takový nedopracovaný. Mrkla jsem v průběhu čtení i na film, ten se mi asi líbil víc.

26.04.2019 4 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Tento díl se mi líbil moc. Byl vtipný i smutný a celkem reálný. Štve mě , že jsem knihy začla číst na přeskáčku, napřed poslední díl, protože teď si nevzpomínám, jak to dopadlo s Connorem. Jestli si našel holku...nebo byl s Jess. A ještě mi vadily chyby v textu, na to jsem ras. Například tam Collen myslí na to, že nejmladší dítě Lucasovy sestry ještě nikdy neviděla, ale je tam napsáno že dítě Faith neviděla.

23.04.2019 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Tento díl série se mi líbil zatím nejméně. Pořád ty Honořiny vajíčka, to bylo fakt už trapné. Tom mi byl až nesympatický. Jeho povaha a osobnost se téměř neprojevila, přišel mi trochu jako nevýrazný a nevděčný ožrala...

22.04.2019 3 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Tuto sérii jsem začla číst nesmyslně od posledního dílu. Teď jsem si přečetla tento první a líbil se mi víc. Zasmála jsem se a kniha byla fajn. Ani ne moc sladká ani tvrdá. Pěkný příběh.

21.04.2019 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Tento díl se mi líbil nejvíc. Krásné završení série. Akorát Grace mě občas trochu štvala. A přála bych si také takové kamarády ????

19.04.2019 5 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Nevím co si o knize vlastně myslím. Začátek byl opravdu nudný a nezáživný. Později to dostalo spád a kniha začla být i vtipná. Pořád jsem však měla pocit, jako by to psalo víc autorů najednou. I příběh byl velmi rozvětvený, moc postav atd... Chvíli příběh retrospektivní, chvíli šly děje vedle sebe. Měnily se pohledy její i jeho strany a do toho ještě třetí vypravěč. Kniha byla dlouhá a styly se opravdu velmi mísily. Ale příběh jinak vcelku pěkný. Ještě bych se ráda vyjádřila k obálce, která mi připadá úplně scestná. Emmaline měla štěně vlčáka, na obálce je husky nebo malamut.. Jack je blonďák a ten fešák vyobrazený je vyloženě hoooodně tmavovlasý. To se fakt nepovedlo.

17.04.2019 3 z 5

Milostná aféra Milostná aféra S. J. Hooks

Do půlky knihy to byl fakt hrozný příběh. Naprosto nereálný. Až druhá polovina se dala docela číst.. připadalo mi to jako nepovedená kopie Gabrielova inferna.

15.04.2019 3 z 5