Hravě

Hravě https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/211449/bmid_thoughtless-hrave-uoA-211449.jpg 4 189 41

Thoughtless série

< 2. díl

Ve strhujícím pokračování knihy Bezhlavě se Kellan se svou kapelou vydává na turné, které mu zajistí slávu po celých Spojených státech. Může Kiera věřit, že jí zůstane tak úžasný a sexy muž věrný? A může Kellan věřit Kieře? Kiera je rozhodnutá už nikomu nezpůsobit bolest, zvlášť člověku, kterého miluje. Jenže život je nevyzpytatelný a přináší další výzvy. Vydrží jejich láska, i když jim osud přichystá těžkou zkoušku? Důvěřovat je mnohem těžší, než milovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Effortless , 2012

Majka1979
04.03.2023 4 z 5

Aj druhý diel ponúkol zaujímavé čítanie.
Niekedy mi už Kiera pripadala príliš ufňukaná.
Ale štýl písania mi sedel. Obľúbila som si kapelu a jej členov, pri.konci dokonca aj Kieru.
Neľutujem, že som si knihu prečítala.

Janulkaxxx
31.12.2022 3 z 5

U tohoto dilu jsem uz od zacatku preskakovala myslenky Kiery. Tim se pro me kniha stala hned lepsi nez prvni kde jsem se snazila cist vse. Je to skoda, jelikoz kdyby knihy nebyly tak zbytecne dlouhe, verim ze by meli lepsi hodnoceni. Tenhle dil uz Kiera nebyla tak ufnukany rozmazleny spratek. Libil se mi i pribeh Anny a Grifina. Tahle kniha byla urcite lepsi nez prvni.

Jita160
06.04.2022 4 z 5

Pokračování srdcervoucí lásky mezi Kierou a Kellanem je především o důvěře.
Oba dva si prochází vnitřním dospíváním ,mají před sebou těžkou zkoušku odloučení ,které Kieře už jednou zlomila vaz, když jí její bývalý přítel musel pracovně opustit. Žárlivost, která je oba provází neodmyslitelně patří k nedůvěře sami v sebe. Emoce kterých jsou oba plní a nevědí jak je ovládat jim nakonec otevře oči. Začnou si věřit a tím jejich láska jenom sílí. Byla to pro mě docela jízda a připomínka toho že v životě není nic zadarmo.

moma08
14.02.2022 3 z 5

Tento díl byl o fous lepší než první, dala bych pokud by to šlo o půl ⭐ více, ale nejde, co už. Každopádně jsem určitě četla i lepší knihy, ale neříkám, že byla špatná, člověk u ní zažívá spoustu emocí, ale pořád tomu něco chybělo. Jediné co mě asi mrzí je, že u nás nevyšla třetí část a část, kdy je to ze strany hlavního hrdiny. Možná, že ty jsou lepší a lepší, ale to už se nedozvíme...

janina66
07.02.2021 4 z 5

Moc hezké pokračování. Lepší než první díl. Kiera jako by dospěla. Jinak souhlasím s Myškou43, že je kniha zbytečně natahovaná. Kdyby byla kratší o 100stran jen by to knize prospělo.

Zuzana207
31.08.2020 4 z 5

Druhý diel série bol vydarenejší a dej mal fajn spád. Keby si hlavná hrdinka odpustila to červenanie a pochybnosti, kniha by bola hádam o polovicu kratšia. Kellan bol miláčik s láskavým srdcom a najmä trpezlivosťou, ktorej pri Kieriných pochybnostiach potreboval vari za tatrovku. :-) Hviezdičku naviac dávam za postavu Griffina, ktorá bola veľmi vítaným oživením príbehu.

Knihomolka97
27.07.2020 5 z 5

Třikrát hurá! Mnohem, mnohem lepší než první díl. Konečně i hlavní hrdinka dospěla a hned se to příjemněji četlo.
Byly tam části, kdy jsem se bála, jaké jobovky autorka připravila, ale naštěstí to už vyplýtvala v předchozím díle a moje nervy vydržely. :D
Příběh to byl ale opět jak na horské dráze, hlavní hrdinové projdou těžkou zkouškou důvěry, jejich láska je však silná. ❤ Krásná romantika, dojemná, hlavní hrdina je úplně dokonalý (jo, vážně nemá jedinou chybu!❤) a mě vážně mrzí, že není přeložený další díl...:/
Teď možná menší spoiler: končí to naštěstí docela uzavřeně, takže ani není potřeba číst další díl, ovšem já potřebuju víc. Víc lásky K+K. Chci vědět, jak se jejich život bude vyvíjet dál, takže konečně mě to aspoň donutí přečíst v angličtině.
Hodnocení tentokrát plný počet 5⭐/5⭐.

Myška43
06.05.2020 4 z 5

Příjemné pokračování. Kellan a Kiera si budují svůj vztah, při odloučení je to hodně těžké, ale jejich láska je silná a odhodlání spolu zůstat velké. Hvězdičku ubírám, protože podle mě je kniha zbytečně zdlouhavá.

prcek19
28.06.2019 4 z 5

Druhý díl se mi líbil více..konečně už Kiera nebyla tak strašně nesamostatná a stála vlastníma nohama na zemi..bylo jasné, jak se bude jejich příběh vyvíjet, když mezi nimi důvěra chyběla, ale líbilo se mi, že i přesto to zvládli a vydrželi spolu

domina
21.05.2019 3 z 5

Tento díl se mi líbil více, i když Kiera se chovala furt trochu jako trubka. Kella zase tím zbytečným zatajováním informací nadělal zbytečné nepříjemnosti. Štve mě, že nejspíš nikdy nevyjde poslední díl série. Nechcete mi napsat někdo jak to skončí? Kdo to četl v originále? Jak dopadne Anna, Denně, Kiera, Kellan? Hořím zvědavosti. Přesně toto nesnáším. Vydají knižní serii neúplnou a mě může trefit šlak.

chriss074
02.03.2019 5 z 5

Více mne bavil první díl, ale i tak jsem tuto knihu přečetla jedním dechem. ❤

oluskace
19.02.2019 5 z 5

Krása. Na to kolik má kniha stran tak jsem ji přečetla za den. Tento díl je rozhodně lepší než první. A od druhé poloviny knihy jsem knihu už vůbec nechtěla odložit. Pěkná hra s city a hlavně s důvěrou. Někteří by se z toho mohli i poučit :) Dávám plný počet * Super kniha na odreagování a relax

happy19
11.10.2018 4 z 5

Souhlas s Roma20!;-)

cukrovka
08.05.2018 4 z 5

Tento díl byl rozhodně lepší než předchozí. Bylo to hodně o budování důvěry ve vztahu jehož základy byly postaveny na podvodu kamaráda a přítele. Škoda že v češtině nevyšel další díl. Rozhodně by mě zajímalo jak to dopadne s Annou a Griffinem.

1259
12.04.2018 5 z 5

Tenhle díl byl lepší než druhý, za což jsem ráda. Kniha je spíše odpočinkové čtení, ale i tak se mi příběh velmi líbil.

Roma20
02.03.2018 4 z 5

Ubírám jednu hvězdičku, jelikož první díl mi přišel mnohem zajímavější.

Evka3814
25.01.2018 4 z 5

Kniha se mi moc líbila

aloa
11.11.2017 4 z 5

Moc se mě příběh líbil, ale chtěla bych vědět jak nakonec dopadl. Ale bohužel se to asi nedozvím neboť už ho asi nikdo nepřeloží :-(

V3runecka
06.10.2017 3 z 5

Zbytečně zdlouhavé, hlavní postava nesympatická mrcha.

ardeas
01.06.2017 2 z 5

Knihu som prakticky čítala len cez dialógy. Zvyšok nebol ani potrebný, no i tak, tá naivita bola fakt na nič. Malý posun k lepšiemu oproti jednotke, ale nič významné. Ani v jednej z kníh nie sú poriadne zvraty a gradácia, tempo je pomalé a dej predvídateľný. Opäť zbytočne dlhé.

Na to, že je to z rockového prostredia nemalo to žiadnu iskru.

láska hudba cestování USA (Spojené státy americké) důvěra

2014  70%Bezhlavě