domina domina komentáře u knih

Žiadnu lásku, len sex Žiadnu lásku, len sex Vi Keeland

Moc pěkný příběh. Vůbec bych takové téma nečekala. Kniha byla vtipná a zároveň jsem si několikrát pobrečela. A jsem moc ráda že skončila dobře.

14.04.2019 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Jak jsem stará tak jsem sentimentální. Mě se kniha moc líbila, je milá a romantická a úplně bez sexu ????????

11.04.2019 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Moc moc povedená kniha, několikrát jsem si pobrečela. Líbilo se mi, že hlavní postavy nejsou žádní ufňukánci a nic před sebou netají a také že oba udělají co je třeba pro šťastný život..a obálka se také povedla.

10.04.2019 5 z 5

Četla jsem mnoho mnoho knih s touto tématikou, možná víc než by bylo zdrávo, tahle patří mezi ty horší a nudnější

09.04.2019 3 z 5

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Jsem fakt zklamaná, že svým oblíbeným autorkám neudělím víc hvězdiček, ale kniha byla prostě hrozná. Neměla bych ji asi ani hodnotit, protože jsem ji vlastně nepřečetla. Prvních 400 stran (ve čtečce) jsem se trápila nudným dějem a pak už jsem si přečetla jen pár stránek uprostřed a posledních padesát do konce. Ještě se mi nestalo, abych se do knihy opravdu nedokázala začíst, až teď poprvé. A fakt mě mrzí, že zrovna u oblíbených autorek jsem tak kritická. A než jsem přečetla těch pár stránek, musela jsem si mezitím spravit chuť jinou knihou a zase pokračovat tímhle brakem.

09.04.2019 2 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

V letošním roce jsem přečetla 48 knih, tuhle.bych zařadila je třem nejlepším. Žádné temné tajemství, kolem kterého by se motali půlku knihy a přece tam nakonec tajemství bylo. A tentokrát mě fakt překvapilo, nečekala jsem ho. Dokonce v knize nebylo ani moc překlepů, takže dávám další plus. Byla bych ráda, kdyby u nás vyšlo víc knih od této autorky.

07.04.2019 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Brečela jsem skoro celou knihu. Celou dobu jsem tušila jak to skončí, ale stejně jsem byla napjatá do poslední chvíle. Nemůžu se dočkat pokračování

03.04.2019 5 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Poslední díl byl ze všech nejlepší, myslím, že by mi bohatě stačilo přečíst si jen tento. Dokonce mě několikrát ukápla slza. Potěšila mě část o Jackovi a Sophii, že se přes všechno špatné vlastně měli rádi.

02.04.2019 4 z 5

Námluvy s kocourem Námluvy s kocourem Melinda Metz

Vtipná kniha, kocour dává dohromady lidi, kteří se vzájemně potřebují. Docela jsem se místy pobavila a zasmála. Oddechové a pohodové čtení.

01.04.2019 4 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Kniha nemá hlavu ani patu. Snůška blábolů a nesmyslů. Naštěstí byla krátká ..jenže jak se znam, neodolám dalšímu dílů, nesnáším nedočtené série

30.03.2019 2 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou Laurelin Paige

Ani u třetího dílu nedokážu říct jestli mě kniha víc bavila nebo štvala. Ale byla.asi ze všech dílů nejlepší. Doufám, že poslední ze série z pohledu Hudsona mě víc okouzlí

30.03.2019 3 z 5

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Tento díl se četl trochu lépe než první, ale kniha je prostě nemastná neslaná

29.03.2019 3 z 5

Závislá na tobě Závislá na tobě Laurelin Paige

Pořád se nemůžu rozhodnout jestli se mi kniha líbila nebo ne. Některé části byly fakt dobré, ale velká část byla až trapná. Prvních dvěsta stran mělo tolikrát v textu slovo obsese, až mi to lezlo těžce na nervy. No hlavní postava je prostě magor. Její chování kontakt vadilo.

29.03.2019 3 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Konečně se odkryla všechna tajemství. Od druhého dílu jsem měla podezření na situaci kolem Eastna a Stevea, tak konečně vím, jak to bylo..

24.03.2019 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

první část o Gideonovi mě vůbec nebavila. Druhá část se mi líbila zatím nejvíc ze všech dílů. Od druhého dílu přemýšlím, jestli je Easton opravdu Callumův syn a teď jsem úplně nažhavená na poslední díl.

24.03.2019 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Na knihu jsem se moc těšila, ale byla hodně slabá

22.03.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha se mi líbila, ale byla moc dlouhá. Líbí se mi, že je o klukovi a mě jako všechny ostatní o holce.

22.03.2019 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Musela jsem si přečíst napřed konec, už od druhého dílu byli jasné kdo vraždil, ale potřebovala jsem vědět, že to dobře dopadne ????

20.03.2019 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Tento díl se mi líbí hlavně proto, že konečně vychází najevo některá tajemství a že Reed není tak zkažený, jak se v prvním díle zdálo.

20.03.2019 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Nešla jsem spát, protože jsem potřebovala znát konec... A ten mě teda sakra překvapil. Jdu na druhý díl.

19.03.2019 5 z 5