Dizzy3 Online Dizzy3 komentáře u knih

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Jedním slovem - bomba. Knížku jsem si vážně užila a zhltla jsem ji během dne. Čtivá, místy jsem se zasmála, všechny postavy jsem si oblíbila a i když mam radši takové ty tajemné bad boye, Cam si me získal už od začátku a ještě víc tím jak to s Avery nevzdával :) ale při každém osloveni zlatíčko mi přeběhl mráz po zadech :D brr :D

12.02.2022 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

Bylo to skvělý! Něco mezi oddechovou jednohubkou a trochu dramatem, které vás nutí číst pořád dál a dál. Zamilovaný to bylo krásně i když tam mohla mít hlavní dvojice mnohem víc prostoru oproti tomu, jak se v sobě Saint pořád dokolečka patlala a chvílemi byla už vážně švihlá..ale to jak tam všichni tvoří rodinu a drží při sobě byla bomba. Těším se i na další dvojice :)

P.S. označení FEŠULÍN mi vypálilo díru do mozku! :D

08.02.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Tohle byla taková miloučká jednohubka. Příběh se mi líbil, i když si myslím, že se z jednotlivých scén dalo vymáčknout trochu víc. Trochu mi vadily pravopisné chyby a hrubky a občas jsem byla lehce zmatená změnou nebo posunem příběhu, ale jako oddechovka to bylo fajn čtení :)

05.02.2022 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Ze začátku jsem měla dost rozporuplné pocity - určite to bylo slabší než Hra s ohněm, ale četlo se to samo. Příběh sice lehce předvidatelný, ale pořád super. Nicméně ty pocity trapnosti, když Jessie vypustila z pusy něco šílenýho - to jsem se ptala proč proboha? :D místama to bylo fakt překombinovaný, ale nakonec ten závěr byl tak krásnej, že dám plnej počet :)

01.02.2022 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Fíííha..tohle byla jízda..a bylo to drsný..obě dvě knihy jsem přečtla během dvou dnů, četla jsem tak rychle, že jsem omylem občas přeskočila na jiný řádek, jak jsem byla napnutá co se stane. Bylo to nervy drásající a měla jsem pocit, že to může dopadnout jakkoliv. Naštěstí pro mne to dopadlo tak jak jsem si představovala a doufala :) Všechny postavy jsem si totálně zamilovala (samozřejmě kromě Alana) a vím, že tady slintám nad každým knižním hrdinou, ale bože Lucu chci mít doma! :D Bylo to skvělé a i když může mít někdo pocit, že byl příběh zdlouhavý nebo natahovaný, tady mi to vůbec nevadilo a sedlo mi to :)

28.01.2022 5 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Stefanie Geryk

Tohle byla opět bomba! Pokud jste četli MH, tak určitě neváhejte! Stefanie Geryk prostě umí psát! Knihu jsem přečetla během jednoho večera, je to opět skvěle napsané a nešlo se odtrhnout. I když jsem Katarinu v MH moc nemusela, její příběh Vám ji odhalí v pravém světle a budete na ni koukat uplně jinýma očima… :) Sice MH bude navždy moje top srdcovka, ale i tento příběh si najde místo v mé knihovničce a Jon je prostě pan Božský!!! :) jen bych si přála, aby knížka byla delší a už se těším na příběh Amélie :)

20.01.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Téma a myšlenka knihy byla zajímavá, bohužel minimálně do poloviny se to táhlo a ja se nemohla pořádne začíst. Na druhou stranu až do Julianova odhalení jsem vůbec netušila, co se mu děje (teorie byly, ale byla jsem úplně vedle), ale přesto mne to nijak zvlášť nezasáhlo..možná i tím jak to tam bylo na půlce stránky vyjeveno..Asi jsem zkrátka od knihy čekala něco víc nebo možná něco jiného..minimálně jsem čekala nějakou mega lovestory - láska tam sice byla, ale taky tam bylo spoustu jiných věcí - zbytečně moc omáčky, která nikam nevedla a dost se opakovala.. Jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, člověku to zas o něco víc otevře oči :) ale nezasáhla mne na tolik, abych si ji v budoucnu znovu přečetla.

20.01.2022 3 z 5

Milion hvězd Milion hvězd Stefanie Geryk

WOW…!!! Tohle bylo něco neskutečnýho… jsem z toho uplne paf…zamilujete se (2x) a nemůžete se rozhodnout, kterého si vybrat.. přistihnete se jak vám po tváři tečou slzy (milionkrát)… máte pocit, že jste součástí rodiny… zlomilo se vám srdce (2x nebo spíš 3x)…cítíte tu ztrátu spolu s ostatními… prožijete několik koncertů jako byste stáli přímo u podia.. tahle knížka mne položila na lopatky.. úžasně napsaná, kdy celý příběh prožíváte s hlavními hrdiny až do konce včetně všech emocí, které se střídají jak na horské dráze. Myslím, že se spoustě lidem kniha vryje pod kůži.. proč je tu jen 5 hvězdiček..??

Ale panebože chci vědět s kým skončí!!! Mason nebo Kane???!!!! :D ani na konci knihy se nemůžu rozhodnout komu fandím víc, miluju oba a chci pokračování!!! I když asi #teamMason ?? :D

13.01.2022 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Moje druhá westovka..nebylo to špatné, ale takové neurazí, nenadchne. Pro mne určitě slabší než Po tvém boku.. Minimálně do poloviny se tam nic moc nedělo a ani mě to moc nebavilo, bylo to kehce zdlouhavé, asi i vzhledem k tomu, že pisatele dopisů odhalíte dřív než hlavni hrdinka a taky pro to, že mi byl dost nesympatický (zlepšilo se to až ke konci) a odmitala jsem skutečnost, že by mohli být spolu. Asi by mě to víc bavilo, kdyby to byl Lucas…ale to je můj problém..ale cením napád s dopisy, tohle bych klidně chtěla zažít taky :)

11.01.2022 3 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Moje první westovka a jsem nadšená! Skvělá jednohubka (klidě to mohlo být delší), hlavní dvojici jsem si zamilovala už od zacatku, Dax je prostě láska :D a Jeff idiot :D ten mi tam děsně překážel :D

09.01.2022 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Bože tohle byla bomba!!!! Nemám slov…nešlo se odtrhnout, bylo to svižný, dialogy vážně vtipný, kráásně zamilovaný a konečně konec podle mého gusta se vším všudy. 20 hvězdiček a určitě si ji brzy přečtu znova!

09.01.2022 5 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

V prvé řadě musím říct, že jsem už delší dobu za hranicí YA, ale vzhledem k tomu, že z první knihy jsem byla nadšená tak jsem “logicky” sáhla i po této.. A byl to trochu děs.. Opravdu jsem se přemáhala, abych to už měla za sebou.. Příběh se neskutečně vlekl, spousta věcí se opakovala, něco tam bylo zcela zbytečné a pořád jsem čekala na ty zvraty a emoce jak tu píší ostatní, ale nic takového jsem nezaznamenala…postavy nesympatické, konkrétně z Marley jsem měla pocit jako by to bylo malé dítě takže tu lásku jsem jim uplně nebaštila.. Místama přesládlé, překombinované…Fandím fantazii, ale tohle už bylo pro mne trochu přitažené za vlasy. Oproti první knize vážně velká změna.. Myslím, že kdyby to byla pouze povídka bohatě by to stačilo a možná by z toho příběh vyšel líp.

07.01.2022 2 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

(SPOILER) Přečteno po shlédnutí seriálu, a je to pecka :) Začátek byl trochu slabší, ale přikládám to tomu, že jsem se nemohla dočkat až budu číst o Claire a Jamiem, Frank mě prostě nebaví :D Čte se to jedním dechem a než se nadějete jste na konci. Váhala jsem jestli je lepší seriál nebo kniha, ale nakonec se mi vic líbila kniha, zejména Claire mi v ní byla mnohem víc sympatičtější. Nebyla taková upjatá a sprostá. V seriálu až moc řešila Franka, kdežto v knize mi přišlo, že už od začátku miluje Jamieho a prostě to přijala. To stejné když měla projít zpět kameny - v seriálu chtěla projít, ale nešlo ji to / v knize se sice rozhodovala, ale nakonec to vubec nezkusila, což se mi vzhledem k Jamiemu, ktery ji nadevsechno miloval libilo vic :) a tak bych mohla pokračovat dál a dál :) jediné co mi v knize chybělo byla vtipná dvojka Anguse a Ruperta, ti se vážně povedli ;) No a komu se nelíbí romantika na každé druhé stránce tak já bych jí klidně ještě přidala! :D

04.12.2021 5 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Tohle bylo vážně super! Nevím, která z knížek od autorky byla lepší! Sice by mne zajímalo jak bych příběh vnímala, kdybych netušila, že Porter je Alex (proč je to vůbec v anotaci prozrazený?), ale jinak jsem si knížku vážně užila! :) Doufam, že brzy napíše něco dalšího!

P.S. Vím, že je to překladem, ale Lištička??!!! To jako vážně ? :D zní to děsivě a ujetě zároveň :D

04.08.2021 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Asi mne tu ostatní ukamenují, ale knížku jsem víceméně přetrpěla. Moc jsem se na ni těšila, protože film byl skvělý, ale poprvé musím říct, že byl film lepši než kniha. Obecně je to zajímavý a smutný příběh, ale postavy jsem si nijak extra neoblíbila a lásku jsem jim taky nijak zvlášť nevěřila, možná to bylo tím, že to bylo podané všechno šup šup a bylo..Pro mne byl však nejhorší styl psaní..a spousta myšlenek..kolikrat jsem se přistihla, jak čtu a vlastně nevím co a ani se mi k tomu nechtělo vracet.. A upřímně.. čekala jsem větší doják, i když si myslím, že to bude tím špatným stylem...

02.08.2021 2 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Ta ženská ale vážně umí psát knihy!!!
Opět smekám, kniha byla neodložitelná!!
Miluju jak její příběhy plynou a když to vůbec nečekáte totálně vás rozseká a potom ještě minimálně jednou či dvakrát jako blesk z čistého nebe. Z každé její knihy se vyklube tak silný příběh, který prožíváte snad se všemi postavami a bulíte jak dítě. Tady jsem vážně bulela pro Hope protože to bylo něco nepředstavitelného a nechtěla jsem aby si to musela prožívat. Naopak Holdera nejde nemilovat že jo :D

SPOILER:
A to, že hlavní dvojice měla pro sebe celou knihu a ještě to skončí happy endem je pro mne už jen třešnička na dortu :) Jen nechápu, proč nemá kniha daleko vyšší hodnocení..?:-/

31.07.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Panebože to byla bomba! Neskutečná dávka emocí. Zamilovala jsem si všechny postavy, každá situace sedla jak hrnec na prdel. Neskutečný.. Anotace mne nijak nenadchla, knížku jsem si přečetla na základně hodnocení protože 92% už musí stát za to a taky, že stojí! Kdybych mohla dám 10 hvězdiček. V průběhu knihy zkrátka milujete a nenávidíte Ryleho (nebo jak se to sakra skloňuje :D) jako na horské dráze, Atlase milujte od začátku do konce, a čtete a čtete a netrpělivě čekáte jak tohle celé dopadne. Ani jsem netušila jaké bude mít tento příběh hezké poselství, takže to není jen tak obyčejný příběh.
Knížka je neodložitelná a já jsem jen zklamaná, že konec byl tak malo rozvinut. Chtělo by to pokračování :D Byla to neskutečná jízda a já jsem zvědavá, jeslti tuhle knížku něco trumfne.

P.S. Závidím všem, kteří budou číst knihy Colleen poprvé, ty pocity když čtete jednu z nejlepších knížek, říkáte si, že snad ani nechcete, abyste ji dočetli protože co potom..? A když nad knížkou ještě několik dní uvažujete.. no není to krása? :)

29.07.2021 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Puvodne jsem si myslela, ze dam o hvezdicku mene, ale konec me presvedcil. Sice mi hlavni hrdinove prirostli k srdci az na poslednich strankach, protoze do te doby byl jejich vztah nevim jak to rict jinak “plochy” nebo nemastny neslany..a uz jsem si myslela, ze po docteni dvojici jen tak vypustim z hlavy..coz ted uz nejde :) Clovek v pulce tak nejak tusi co se stalo, ale i pres to jsem slzy neudrzela, zvlast kdyz mate taky miminko.. Moje prvni setkani s Hooverovou dopadlo na jednicku :) jdu na dalsi dil! :)

27.07.2021 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Musím rict, ze to byla skvela jednohubka! A to jsem to, ze zacatku chtela vzdat, protoze mi postavy absolutne nesedly. No.. jesteze jsem to neudelala! :) super sladarna tak akorat, zadny prehnany dramata a dvojice mela spoustu prostoru pro sebe. To ocenuji hodne, protoze mam pocit, ze ve spoustě knizek jim neni dan prostor nebo se vse semele na poslednich par strankach. Dopadlo to se vsemi presne tak jak jsem si predstavovala, takze idealni oddechovka a hlavni hrdiny jsem si nakonec zamilovala :) A co vic, mam chut jit nekam kempovat a pozorovat hvezdy!

22.07.2021 5 z 5

Pět kroků od sebe Pět kroků od sebe Rachael Lippincott

(SPOILER) Teda..ani nejak nevim co napsat..citim neskutecnou nespravedlnost vuci hlavim postavam - miluji se, ale nesmi se dotknout natoz polibit a jednomu z nich nezbyva moc casu...a ten konec! Ukapla mi nejedna slza i kdyz v podstate, ani jeden neumrel.. ale boze jak ja nesnasim otevreny konce! Ve skrytu duse doufam v pokracovani :)

Skvelej napad i pribeh a kdyz si clovek predstavi, ze by se neco podobneho mohlo dit i ve skutecnosti..Zkratka dalsi kniha, ktera bude mit cestne misto v me knihovnicce a urcite se k ni jeste nekdy vratim :)

19.07.2021 5 z 5