Dizzy3 Dizzy3 komentáře u knih

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Tohle byla teda slušná jízda!

01.06.2023 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Za mne o něco slabší než první díl a to jsem si původně chtěla přečíst tento první. Pořád to bylo temné a žhavé, ale spousta věcí v ději se opakovala dle prvního dílu což byla škoda.. A Saskie mi vůbec nesedla..Navíc jsem se přistihla, že jsem napjatější z toho, kdy se tam objeví zmínka o Persy a Kingovi, ti mi zkrátka přirostli k srdci hned..Nimcéně jsem zvědavá jak tahle partička bude pokračovat :)

24.05.2023 4 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Moje první Amo a jsem zamilovaná! Geniální, tajemné a sexy! Hned bych se na Půlnoční běsnění zašla mrknout ;-)

15.05.2023 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Tak tahle knížka mi vyrazila dech a četla jsem ji celou dobu se zatajeným, protože to bylo nervy drásající až do konce! A ta situace těsně před koncem?! (kdo četl tak ví) tak to jsem dostala zástavu srdce a chtěla knížku zahodit! Vážně jsem si potom nahlas, aniž bych si to prvně uvědomila, oddechla jakoby mi ze srdce spadl obrovskej kámen. Autorka mne rozsekala tolikrát, že jsem se po půlce knížky přistihla, že nevím jestli to psychicky zvládnu dočíst. Bree a Archera jsem milovala od začátku do konce a je to přesně taková ta osudová dvojice, kterou si budete pamatovat už navždycky. Navíc znakovou řec posunuli úplně na jinej level, vždy se mi líbila, ale ti dva z ní udělali zatraceně sexy záležitost :D

14.05.2023 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Byla to pecka! Slow burn hate to love na jednicku! Miluju když si přečtu nějaky skvost jako je tenhle :) jsou zkrátka knížky a Knížky :)

11.05.2023 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Já tady ty romanťárny s kapkou dramatu ze střední prostě můžu! V tomhle příběhu dostanete komplet všechno o čem rádi čtete a dohromady je to parádní kousek! I slza mi ukápla :)

08.05.2023 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Sakra proč tu někdo psal, že je to směsice Rychle a zběsile? Takhle si teď moje hlava představuje Dominika jako Vin Diesla což je bleee a totalně anti-sexy, takže u milostných scén trpím jak pes :D
No nic zpět ke knize - předmluva byla hrozná! Moc složitých myšlenkových pochodů, naštěstí samotný příběh už celkem krásně plynul a byl čtivý a řekněme opravdu neotřelý. Ano dlouhé myšlenkové pochody tam stále byly, ale dalo se to zvládnout. Nicméněstejně jak trpěla Cecílie tak jsem chvílemi trpěla i já, když autorka psala v hádankách nebo situaci nijak zvlášť nepopsala a já jsem nevěděla, která bije. Milostný trojúhelník je sice dobrovolný, ale já stejně fandím Seanovi (a není to jen kvůli Dieslovi :D) takže jsem dost zvědavá jak to dopadne. Jádro příběhu je zatím v plenkách tak uvidím co přinese druhý díl.

03.05.2023 3 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Taková jednohubečka :) námět byl originální, ale nijak víc vás to nezasáhne:)

29.04.2023 4 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Ta kniha má rozhodně větší potenciál, ale uvidím u dalšího dílu. Nápad je vázně super, trochu mi to připomínalo Stmívání. Jen mám z toho trochu smíšené pocity, četlo se to dobře, ale x krát jsem nad těmi dialogy a situacemi nevěřícně kroutila hlavou jestli to autorka myslí vážně. Spousta situací proběhla až bych řekla zbrkle rychle. Vzdyť já ani nevím kdy se do sebe zamilovali, když spolu vlastne vubec nebyli. Občas mi to přišlo jakoby nelogické, odfláklé a nedomyšlené/nepromyšlené. Postavy byly fajn, i když mi Nora i Vee trochu lezly na nervy. A ten konec jedna pusa a nazdar?

26.04.2023 3 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

O chlup slabší než první díl, až na ten konec, ten byl tedy ještě víc šílenější než u prvního dílu. Celkově mi tento díl oproti jedničce přišel takovej jemnější co se týče určitých scén :D přesto to bylo pořád čtivé a knihu jsem zhltla během dne. A fakt žeru Ronana :D ty jeho kecy jsou prostě nejvíc :D Jsem zvědava na Knoxe a jak do toho všeho zapadá Adam. Teď už jen vydržet než vyjde trojka.

25.04.2023 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Já nemám slov! Tahle série je naprosto NEPŘEKONATELNÁ! Bylo to tak božsky napsaný, tak nádhernej příběh! plný čisté lásky jako už dlouho ne, že k tomu není co dodat. Prožila jsem totální ohňostroj všech emocí a s hlavními hrdiny jsem zažívala vše jako bych byla jedním z nich! MILUJU MILUJU MILUJU! A brzy si přečtu znovu!

23.04.2023 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Panebože to byl fičák! Ještě lepší než první díl! Jako tuhle sérii asi fakt miluju! Kaidan a Anna? Aaaa to byla prostě bomba! Miluju a jdu na závěrečný díl!

22.04.2023 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Musím říct, že jsem okouzlena! Nenechte se zmást obálkou nebo názvem. Já jsem věděla, že se mi kniha bude lilbit, ale předčila mé očekávání! Příběh byl fakt skvěle propracovaný a popsaný i když hlavní zápletka myslím teprve přijde. A co teprv ta milostná linka?! Bože tak moc bych jim to přala! Není to uplně klasická love story, konec byl dost pochmurný, takže jsem dost zvědavá jak se tohle vyvrbí. podobnost s Dark elements se nedá popřít a možná to bylo i o chlup lepší :)

21.04.2023 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Chtěla jsem oddechovku, které se mi dostalo, ale teda ufff chvílemi mne Abby zvedala ze židle a chtěla jsem ji vážně uškrtit :D hrozně se mi líbilo jak ji Travis zbožňoval, ale od Abby jsem to tak úplně necítila.
od díkůvzdání si myslím, že to bylo co se týče zápletky mezi hlavni dvojicí natahované, ale i tak jsem hltala dokud jsem neměla přečteno, takže jsem vlastně spokojená :)

Měl někdo také verzi s tolika hrubkami, pravopisnými chybami a překlepy? Navíc teda některé věty vypadaly jako by je přeložil google překladač. Grrrr Bylo to šílený a kazilo to dojem celé knihy, nechápu jak se to v tomhle stavu mohlo dostat do světa

19.04.2023 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Náhodou super romantika! Ještě, že jsem nečetla komentáře, které by mne s největší pravděpodobností odradily..a to úplně zbytečně. Kdo chce odpočinkovou knihu a má rád univerzitní prostředí, vtip a romantiku tak kápl na tu správnou knížku. Navíc námět s bodyguardem mi přijde dost originální :)

14.04.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Top! Top! A ještě jednou TOP! Nevím, kde se stala chyba, že jsem si knihu přečetla až teď, protože, panebože, byla ultra skvělá! Měla všechno co má boží knížka mít, bylo to nenucený, neuspěchaný, vtipný, uvěřitelný, žádný přehnaný drama, z kterýho bych měla úzkost ještě týden po přečtení a navíc miluju středoškolský/univerzitní prostředí! Takže tahle knížka je prostě láska. To vysoké hodnocení je naprosto oprávněné!

A samozřejmě Garretta chceme mít každá doma že jo? :D

12.04.2023 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Vážně se mi líbilo téma probíhajícího těhotenství, přece jenom to bylo o trochu jiné než všechny knížky s podobnou tématikou. Jinak si nemužu pomoc, ale trochu mi příběh nebo Ben připominal postavu Ryalanda z Přiznání. Jen Škoda, že byl ten dramatickej konec takovej šup šup a bylo vyřešeno..

11.04.2023 4 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

(SPOILER) Co jsem to za sadomasochistu, když si přečtu i druhý díl a třetí je v nedohlednu??!!! Příběh byl skvělej, i když bych řekla, že první díl se mi líbil o trochu víc a přesně vím čím to bylo! Všem se omlouvám, ale nesnáším Zayna.. jako jo je to takovej slušnej správňak, ale Roth je moje krevní skupina a to co chudák musel podstupovat a odehnal od sebe Laylu a když jí to pak vysvětlil a ona na to nic.. úplně mě to vytáčelo ufff!! Zkrátka příště víc Rotha a žadného Zayna. Teď už jen čekat jak to dopadne..
P.S. Jsem zvědavá co bude Roth dlužit za to, že Laylu zachránil..určitě to nebude jen tak..

10.04.2023 5 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

!!!DOKONALOST!!! Panebože takhle jsem se u knížky snad ještě nikdy nezasmála, záchvaty smíchu až mi tekly slzy :D Milion hvězdiček!!!!

08.04.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Uuu tohle byl celkem nářez! Ze začátku jsem si myslela, že se mi kniha nebude moc líbit protože - šikana?! škrceni?! Osahávaní bez souhlasu, které je celkem dost přes čáru?! Úplně jsem cítila Elsinu bezmoc..tak jak by se do něj po tomhle mohla zamilovat?! No a tak mám asi taky nějakou zvrácenou mysl, protože jsem Kingovi nakonec fandila a prostě tyhle extra ochranitelský typy já zkrátka můžu :D taková trochu guilty pleasure bych řekla :D navíc ji podle mne fakt miluje takže co :D příběh určitě není pro každého, ale já mám tyhle knihy ráda a ten konec wau! Čekala jsem, že to nebude jen tak něco, ale tohle?! Druhý díl už mám samozřejmě objednaný a budu těm dvěma držet pěsti!

06.04.2023 5 z 5