Dizzy3 Dizzy3 komentáře u knih

Unbreakable Unbreakable Aminokyselinka

Sakra! Bylo to vážně boží! Je uplně jedno, že to první polovinu opravdu připomína Stmívání... má to naprosto stejnou magickou moc jakou si pamatuju, když jsem Stmívání četla poprvé..a tenhle příběh možná ještě větší. Celou dobu čtete naprosto přikováni a stejně vás autorka nechá napnuté až do poslední stránky.. neskutečný, mám přesně ten euforický pocit jak když mi bylo 15 a nemůžu se dočkat pokračování.

18.10.2023 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Boží od začátku do konce. Miluju Arona, to ani jinak nešlo. Jen ten urychlený konec mne zklamal. Trochu jsem čekala aspon epilog, nebo nějaký nákres jak to bylo dál...

MOMENT! ona není přeložená celá série??!!! to si ze mě někdo dělá srandu ne?! Co je to za logiku??!''

04.10.2023 5 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

(SPOILER) Jako tohle frčí jak na horské dráze! Druhý díl je stejně parádní jako první, možná o chlup lepší, díky odhalení Warnerovi masky... Už jsem tu psala snad 100x, že nesnáším milostné trojúhelníky, ale tenhle je asi první, který se mi opravdu líbí..těžko říct čím to je.. fandím snad oběma, Adam byl první láska, která trvá, ale chápu a fandím i Aronovi... jsem opravdu zvědavá jak tohle celé dopadne.

03.10.2023 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Skvěle napsáno. Začetla jsem se hned od začátku. Trochu mi to připomínalo x meny :D Je tam hlavně ta romantická linka než ten okolní svět, což mi ale vůbec nevadilo a naopak jsem to uvítala - v romantice bych se mohla totiž přímo koupat od rána do večera :D

P.S. nenechte se odradit děsnou obálkou knihy

29.09.2023 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Jedním slovem: Bomba! Přečteno během jednoho večera, to mluví za vše :)

22.09.2023 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Přesně můj šálek kávy! Tahle byla top! Úžasná chemie mezi hlavními postavami!

25.07.2023 5 z 5

Výkřik do ticha Výkřik do ticha Amo Jones

Po pravdě mám dost rozporuplné pocity.. musím říct, že mne to moc nebavilo a celkem jsem se těšila až to budu mít dočtený. Až posledních pár stránek se přiblížilo kvalitě prvního dílu. Jak už tu někdo psal, byl to miš maš všeho dohromady a nemůžu se rozhodnout jestli to už bylo moc nebo to bylo tak akorát, každopádně to byla rozhodně Amo :D Lilith mi byla nesympatická skoro až do konce, a v tom trojúhelníku mi chyběla ta správná chemie.. ale ať jen neplivu, zápletka okolo Běsnění, Králů a Patientie byla rozhodně zajimavější než u druhého dílu, takže se i tak těším co náš bude čekat dál.
SPOILER: asi už nic nezmění to, že budu kopat za tým King a Persy, takže to chabé oznámení těhotenství?! Jakože cože?! Byla jsem dost naštvaná! Chci knížku podobnou Zbořeným zámkům jen o téhle dvojici, kde to bude velkolepé - svatba, těhotenství a tak dále a tak dále! Snad se dočkám :D

21.07.2023 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Asi jedna z nejtíživějších knížek, co jsem četla.. a mé srdce téměr puklo.. Vím, že si ji už nikdy nepřečtu, ale jsem za přečtení ráda, protože ač to byla fikce, měla v sobě neskutnečné množství pravdy. A především neskutečné ryzí lásky. Opravdu doporučuji, ale bude se vám celou dobu svírat srdce.

13.07.2023 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Pááni! Nejlepší je, když od knížky nemáte žádné očekávání, dokonce si myslíte, že podle anotace vás až tak moc bavit nebude, začnete ji číst vlastně jen proto, že zrovna jinou nemáte po ruce a ona je to nakonec taková bomba! Řekla bych, že překvapení tohohle roku. Vypadalo to podle názvu i anotace trochu povrchně, ale teda wau bylo to nádherný, srdceryvný, při operaci jsem měla zadrženej dech.. prostě dokonalost!

10.07.2023 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Pecka! Řadím do top 3 od téhle autorky!

05.07.2023 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Wau!! Vyrazila mi dech, zejména posledních několik kapitol. A kromě emocionální horské dráhy jsem si taky pěkně poplakala.. Jedna z nejlepších od Shen..

30.06.2023 5 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tohle mi prostě sedlo jak hrnec na prdel. První i druhý díl byl skvělej, asi i hlavně kvůli Rushovi, kterej byl dokonalej po všech směrech.

24.06.2023 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Tohle bylo taaaak parádní! Maximálně čtivé, vtipné a se zajímavou zápletkou i hlavními hrdiny :)

18.06.2023 5 z 5

Král Král Devney Perry

Waau! Vůbec jsem neměla očekávání spíš jsem se bála, že mne to nechytí, ale chyba lávky byla jsme u knihy přilepená dokud jsem ji nedočetla. Dash a Bryant byli úžasní, opravdoví, problémy řešily jako normální lidi - super osvěžení :) ale jako kdo to teda udělal?! :D nebo jsem přeskočila nějakou kapitolu? :D

16.06.2023 5 z 5

Zbořené zámky Zbořené zámky Amo Jones

Totálně jsem se zamilovala do Bishopa a Madi a potřebovala jsem to s nimi dotáhnout až do konce a vědět jak dopadnou. A ten závěr byl zkrátka dokonalej :)

14.06.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

To bylo božský!! Úplný pohlazení po mé romantické duši! Jedna z nejlepších , co jsem za poslední dobu četla. Je to taková ta klasika, ale prostě to má jiskru, vtip a celou dobu jsem se musela usmívat jak to bylo krásně zamilovaný :) a ta čtivost je neskutečná! Nova byla úžasná - krásná, vtipná, sebevědomá,.. fakt mne tyhle hrdinky baví :) A ještě když se v knize mísí středoškolský prostřední a americký fotbal, moje milovaná kombinace, tak není co řešit :)

13.06.2023 5 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Já jsem vážné nadšená! Další skrýta perla, o které nechápu proč už ji nemám dávno přečtenou. Dokonalost se vším všudy, ty slovní přestřelky neměly chybu, navíc tam nebylo nic z čeho bych dostala infarkt, takže taková krásná letní pohodička :)

10.06.2023

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tohle mělo fakt říz a slupla jsem to jako malinu. Je tam hodně sexu, jakože fakt hodně :D ale naštěstí to není ten případ kdy vás to pomalu začíná nudit. Jen škoda, že hlavní hrdinové neměli mimo sex. scény tolik prostoru prototže mezi nimi byla ta správná chemie, která by si zasloužila rozvinout :) No ale co ten nejrychlejší konec v historii všech knížek?! Chtěla jsem otočit na další kapitolu nebo minimálně epilog a ono už bylo konec příběhu! Velká chyba, protože Bennet a Chloe byli dohromady božský :)

09.06.2023 5 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

U mne si tedy všechny tři díly držely vysokou laťku. Nedokázala bych říct, že byl nějaký díl slabší. Jízda od začátku až do konce. Knihy jsem si opravdu užila, četlo se to samo. A to, že Bishop a Madi byli v podstatě skoro celou knížku na vlně in love, tak to bylo pro mne top :D ehm a to Bishopovo vyznání na konci a hádanka?! To si snad někam uložím, uplně jsem se u toho roztekla :D Hrozně ráda bych si přečetla další díly, kde tuším, že bude o Bishopovi a Madi zmínka, ale ostatní postavy mne nezaujaly natolik abych si je (asi prozatím) přečetla. Doufám, že když se rovnou vrhnu na Zbořené zámky neprohloupím...

03.06.2023 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Co k tomu říct.. zběsilá jízda pokračuje... A Bishop je možná trochu magor, ale myslím, že Madi ho strčí s přehledem do kapsy...občas byla fakt na facku... Jen ta skoro trojka na konci mi tam fakt nesedla, to mě u Madi dost zamrzelo vůči Bishopovi

02.06.2023 5 z 5