Davidoff21 Davidoff21 komentáře u knih

Bulbem záchranáře Bulbem záchranáře Vít Samek

Tohle je pecka. Mělo by se to dávat k občance. Určitě si přečtěte ;-)

15.11.2020 5 z 5

Tak čte se trochu déle. Ale ty informace jsou opravdu dobré. Kdo se ale spánkem chce zaobírat tak určitě dobrá volba. ;-)

21.09.2023 4 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Nejjednodušším způsobem popsána finanční gramotnost a ne jen ta..... Tohle si musíte přečíst :-)

05.05.2022 5 z 5

Toto je bible komunikace. Vy co chcete zlepšit komunikaci nebo se jí naučit tak čtěte přesně tak jak se píše. Týká se to jak komunikace pracovní ale i osobní. Nejde jen o příručku pro obchodníky či management. Jde o příručku hlavně pro lidi aby svou komunikaci někam posunuli.

21.01.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Asi jsem jen čekal něco jiného. Ale je dobrá....

16.04.2020 3 z 5

Je to zajímavý život. V principu je motivujici jak si nastavuje cíle a jde si za tím. Když to nevyjde, nevadí, alespoň to zkusil. Jestli tohoto člověka máte rádi tak se dozvíte spoustu zajímavých věcí. Někdy se ale příběhy docela vlečou. ;-)

11.08.2023 3 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Je to pořád super nástroj. Určitě to chce přečíst a využít těch nástrojů.

25.03.2023 5 z 5

Snězte tu žábu! Snězte tu žábu! Brian Tracy

Je tam vše uvedeno pěkně, stručně a jasně. Zkušení najdou nebo si připomenou nástroje na organizaci práce. Vy co začínáte ve změně přístupu k organizaci času a práce - toto je dobrý manuál.

08.06.2022 5 z 5

Pravidlo 10X Pravidlo 10X Grant Cardone

Je skvělá ale nebude se občas líbit Říká vše na rovinu a občas to bolí. Ale pomůže v přeměně. Doporučuji lidem co chtějí dělat změny.

11.02.2022 5 z 5

Šťastný život Šťastný život Will Bowen

Super tohle osvěží hlavu. Doporučuji

20.10.2020 5 z 5

Muž, který chtěl být bohatý Muž, který chtěl být bohatý Mark Fisher

Ano, tak by jsme měli fungovat. Jak sami sebe motivovat. Je to tak jednoduché a přitom pro mnoho lidí moc těžké. Tohle dobrý návod

28.05.2020 5 z 5

Hovory s Janem Masarykem Hovory s Janem Masarykem Viktor Fischl

Toto by měl přečíst každý a hlavně každý kdo do politiky chce vystoupit.

24.05.2020 5 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Chvíli bolest a chvíli naděje. Určitě si to přečtěte protože toto si musíme připomínat. Díky za touhu žít a za napsání této knihy.

21.04.2020 5 z 5

Mělo by se dávat k občance

10.04.2020 5 z 5

Gladiátoři z táborů smrti Gladiátoři z táborů smrti Andrzej Fedorowicz

Já jsem to nečekal. Někdy je to super příběh a někdy trochu né tak čtivé. Co je ale hrozé, že se to dělo. Na jednu stranu je to úžasné ale na druhou je to strašně smutné. Každopádně kdo rád studuje 2.světovou válku tak je to velmi zajímavý materiál.

26.12.2023 4 z 5

Metoda Bullet Journal Metoda Bullet Journal Ryder Carroll

Za mně super pomocník a manuál. Určitě skvělé na organizaci a naučení se dobrých plánovacích návyků.

28.02.2023 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Hledáte pomocí v tomto směru. Určitě dobrá volba. Pár motivaci a novinek jsem si odnesl. Takže s chuť do toho.

12.05.2022 5 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Je to skvěle napsané. Žádné přepočítávání kalorií apod. Je až s údivem jak je jednoduché si zlepšit spánek a vydrž přes den. Čtivá knížka a na konci jsem ti řekl. No tvl prostě poslouchejte zdraví selský rozum. Chcete změnu tohle si přečti a pak buduj své zdraví a kariéru.

03.05.2022 5 z 5

Svědkové z továrny na smrt Svědkové z továrny na smrt Eric Friedler

Máme veliké štěstí, že o tomto můžeme jen číst. Velmi autentické někdy těžko čtivé. Těžko čtivé ne kvůli stylu ale co ta kniha vypráví. Přečtěte si to všichni. Zjistíte, že nemáme vlastně žádné problémy. Je vážně neuvěřitelné jak propracované to bylo jak se na tom dalo i vydělat. Pokoje všem co si tím prošli.

31.03.2022 5 z 5

Matla - Kuchařka plná příběhů Matla - Kuchařka plná příběhů Roman Staša

Mně bavil už v MS a ta kniha je s ním pěkně napsána. Je to vlastně taková zpověď. Není to obyčejný člověk. Možná si můžeme myslet že má štěstí ale i tak má to štěstí vydřené. I recepty jsou super. Takže si počteš a můžeš vařit

02.01.2022 4 z 5