Davidoff21 Davidoff21 komentáře u knih

Myšlením k bohatství Myšlením k bohatství Napoleon Hill

Jestli někdo odsuzuje tuto knihu pak je zvláštní, že po ní šahl. Je to legenda. Pakliže se pohybujete v obchodě pak je N.Hill legenda. Určitě si ji přečtěte jestli chcete pracovat se zaměřením ;-)

05.01.2024 5 z 5

Vzneste se s orly Vzneste se s orly Bill Newman

Podle mně je tato kniha ideální na start. Start do nového roku, na restart hlavy. Kdokoliv bude potřeba udělat svou inventuru, měla by být u toho tato kniha.

04.01.2024 5 z 5

Jednadvacet Shermanových zákonů řečnictví Jednadvacet Shermanových zákonů řečnictví Rob Sherman

Potřebuješ komunikaci k životu? Tak si to přečtěte. Je to moc dobrý pomocník. ;-)

26.12.2023 5 z 5

Gladiátoři z táborů smrti Gladiátoři z táborů smrti Andrzej Fedorowicz

Já jsem to nečekal. Někdy je to super příběh a někdy trochu né tak čtivé. Co je ale hrozé, že se to dělo. Na jednu stranu je to úžasné ale na druhou je to strašně smutné. Každopádně kdo rád studuje 2.světovou válku tak je to velmi zajímavý materiál.

26.12.2023 4 z 5

Tak čte se trochu déle. Ale ty informace jsou opravdu dobré. Kdo se ale spánkem chce zaobírat tak určitě dobrá volba. ;-)

21.09.2023 4 z 5

Je to zajímavý život. V principu je motivujici jak si nastavuje cíle a jde si za tím. Když to nevyjde, nevadí, alespoň to zkusil. Jestli tohoto člověka máte rádi tak se dozvíte spoustu zajímavých věcí. Někdy se ale příběhy docela vlečou. ;-)

11.08.2023 3 z 5

Minutový manažer Minutový manažer Spencer Johnson

Zase přečteno a zase jsem si z toho vzal. ;-)

09.04.2023

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Je to pořád super nástroj. Určitě to chce přečíst a využít těch nástrojů.

25.03.2023 5 z 5

Jdi za svým cílem Jdi za svým cílem Peter B. Kyne

Je to jasné. Je dobré tuto knihu číst vícekrát za život a nasměrovat se. Super

09.03.2023 5 z 5

Prodávejte tam, kde kupují Prodávejte tam, kde kupují Miroslav Princ

Je to skvělý manuál na prospektovani.

07.03.2023 5 z 5

Jak člověk smýšlí Jak člověk smýšlí James Allen

Je super, číst by se měla alespoň jednou za půl roku ;-)

07.03.2023 5 z 5

Metoda Bullet Journal Metoda Bullet Journal Ryder Carroll

Za mně super pomocník a manuál. Určitě skvělé na organizaci a naučení se dobrých plánovacích návyků.

28.02.2023 5 z 5

Mít vše hotovo: umění produktivity bez stresu Mít vše hotovo: umění produktivity bez stresu David Allen

Je to skvělý manuál. Zapříčiní aby jste se zastavili, odstoupili, vrátili se, dali věci dohromady a hlavně se nad tím vším zamysleli. Za mně supr.

16.02.2023 5 z 5

Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Na všechno máte - Tajemství života v bohatství Suh Yoon Lee

Náhodně jsem ji dostal ale byl jsem o to více překvapen. Je super

29.11.2022 4 z 5

Potřebujete víc peněz Potřebujete víc peněz Manero Matt

Mně to přijde vážně skvěle napsané. Určitě doporučuji. Je to super příručka a hlavně upřímně psaná.

29.11.2022 5 z 5

Snězte tu žábu! Snězte tu žábu! Brian Tracy

Je tam vše uvedeno pěkně, stručně a jasně. Zkušení najdou nebo si připomenou nástroje na organizaci práce. Vy co začínáte ve změně přístupu k organizaci času a práce - toto je dobrý manuál.

08.06.2022 5 z 5

Konec prokrastinace Konec prokrastinace Petr Ludwig

Hledáte pomocí v tomto směru. Určitě dobrá volba. Pár motivaci a novinek jsem si odnesl. Takže s chuť do toho.

12.05.2022 5 z 5

Nejbohatší muž v Babylóně Nejbohatší muž v Babylóně George Samuel Clason

Nejjednodušším způsobem popsána finanční gramotnost a ne jen ta..... Tohle si musíte přečíst :-)

05.05.2022 5 z 5

Cirkadiánní kód Cirkadiánní kód Satchin Panda

Je to skvěle napsané. Žádné přepočítávání kalorií apod. Je až s údivem jak je jednoduché si zlepšit spánek a vydrž přes den. Čtivá knížka a na konci jsem ti řekl. No tvl prostě poslouchejte zdraví selský rozum. Chcete změnu tohle si přečti a pak buduj své zdraví a kariéru.

03.05.2022 5 z 5

Svědkové z továrny na smrt Svědkové z továrny na smrt Eric Friedler

Máme veliké štěstí, že o tomto můžeme jen číst. Velmi autentické někdy těžko čtivé. Těžko čtivé ne kvůli stylu ale co ta kniha vypráví. Přečtěte si to všichni. Zjistíte, že nemáme vlastně žádné problémy. Je vážně neuvěřitelné jak propracované to bylo jak se na tom dalo i vydělat. Pokoje všem co si tím prošli.

31.03.2022 5 z 5