Davidoff21 Davidoff21 komentáře u knih

Pravidlo 10X Pravidlo 10X Grant Cardone

Je skvělá ale nebude se občas líbit Říká vše na rovinu a občas to bolí. Ale pomůže v přeměně. Doporučuji lidem co chtějí dělat změny.

11.02.2022 5 z 5

Matla - Kuchařka plná příběhů Matla - Kuchařka plná příběhů Roman Staša

Mně bavil už v MS a ta kniha je s ním pěkně napsána. Je to vlastně taková zpověď. Není to obyčejný člověk. Možná si můžeme myslet že má štěstí ale i tak má to štěstí vydřené. I recepty jsou super. Takže si počteš a můžeš vařit

02.01.2022 4 z 5

Milionářem nebo chudákem? Milionářem nebo chudákem? Keith Cameron Smith

Určitě přečíst. Třeba Vás to nasměruje přemýšlet jinak. Za mně tato kniha má smysl a učí. ????

02.02.2021 5 z 5

Zákazník má vždy pravdu Zákazník má vždy pravdu Tom Markert

Určitě by si to měl každý pročíst kdo se o obchod zajímá. Jsou tam užitečné postřehy

30.01.2021 3 z 5

Toto je bible komunikace. Vy co chcete zlepšit komunikaci nebo se jí naučit tak čtěte přesně tak jak se píše. Týká se to jak komunikace pracovní ale i osobní. Nejde jen o příručku pro obchodníky či management. Jde o příručku hlavně pro lidi aby svou komunikaci někam posunuli.

21.01.2021 5 z 5

V Hitlerově bunkru V Hitlerově bunkru Tim Carroll

Je to pohled na nacismus z očí dítěte které v tom vyrůstá. Dostane se k posledním dnům kde padá říše s Hitlerem. V té době je ve věku kdy stále obdivuje to k čemu byl veden. Velmi zajímavé postřehy z Bunkru a dění kolem pádu říše. Určitě stojí za přečtení je to čtivé :-)

19.01.2021 4 z 5

Škola úspěchu Škola úspěchu Frank Bettger

Tohle je skvělý manuál pro začínající ale i obchodníky veterány. Management, Leadership. Kdokoliv se točí kolem obchodu a to i prodavač na krámě tak by to měl přečíst. Já jsem spokojený nadšený a určitě aplikuji. Takže se uvidíme ????

06.01.2021 5 z 5

Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Karlos Vémola: Jak to bylo doopravdy Oliver Sálus

Je to dobře napsané.
Celý jeho život je prokreslen do této knihy. Výborně popisuje přípravy a jak náročný je život bojovníka aby se uživil. Je zde i jeho život od mala až po zápas století. Pro milovníky bojových sportů je tato knížka skvělým dárkem. Jeho jméno asi každý zná a tak se dozvíte proč. ????

30.12.2020 5 z 5

Špión vypovídá Špión vypovídá Josef Frolík

Jestli Vás toto téma zajímá tak se určitě dozvíte zajímavé věci. I ti zkušenější ......

Umění prodávat Umění prodávat Tom Hopkins

Sice trochu náročnější čtení ale opravdu se vyplatí vydržet. Co kapitola to užitečná poučka. :-)

Prodávat je lidské Prodávat je lidské Daniel H. Pink

Ta kniha opravdu skvěle navede jak obchodovat. Doporučuji.

Bulbem záchranáře Bulbem záchranáře Vít Samek

Tohle je pecka. Mělo by se to dávat k občance. Určitě si přečtěte ;-)

15.11.2020 5 z 5

Šťastný život Šťastný život Will Bowen

Super tohle osvěží hlavu. Doporučuji

20.10.2020 5 z 5

Hodina mrtvých očí Hodina mrtvých očí Harry Thürk

Čekal jsem válečnou vřavu ale ona není tak úplně v bitvě ale i po bitvě v jejích životech kdy čekali na další úkol. Určitě stojí za přečtení.

10.06.2020 4 z 5

Muž, který chtěl být bohatý Muž, který chtěl být bohatý Mark Fisher

Ano, tak by jsme měli fungovat. Jak sami sebe motivovat. Je to tak jednoduché a přitom pro mnoho lidí moc těžké. Tohle dobrý návod

28.05.2020 5 z 5

Hovory s Janem Masarykem Hovory s Janem Masarykem Viktor Fischl

Toto by měl přečíst každý a hlavně každý kdo do politiky chce vystoupit.

24.05.2020 5 z 5

Minutový manažer Minutový manažer Spencer Johnson

Rozhodně jde o skvělí materiál. Je to vlastně takový čtiví manuál. Dobrý příběh ve kterém se vše učíte. Tato knížka se čte vícekrát dle životní potřeby. Rozhodně doporučuji vlastnit a vracet se k ní.

21.05.2020 5 z 5

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Chvíli bolest a chvíli naděje. Určitě si to přečtěte protože toto si musíme připomínat. Díky za touhu žít a za napsání této knihy.

21.04.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Asi jsem jen čekal něco jiného. Ale je dobrá....

16.04.2020 3 z 5

Co máte vědět, než začnete podnikat Co máte vědět, než začnete podnikat Robert T. Kiyosaki

Informace které určitě najít smysl a vyplatí se je zahrnut do svého obchodu. Do začátku je to super pomocník.

15.04.2020 4 z 5