Jdi za svým cílem

Jdi za svým cílem https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76042/jdi-za-svym-cilem-76042.jpg 4 26 7

Anglický název této knihy "The Go-Getter" se stal synonymem člověka, který se nikdy nevzdá, který nikdy neřekne: "To není možné, to se nedá udělat". Cíl, který si stanoví, dosáhne bez ohledu na vznikající překážky. Ví, že všechno se dá vyřešit. Chce to jen chtít. Díky tomuto přístupu dosahuje vytyčené cíle. Tato kniha patří ke klasickým dílům motivační literatury. Desítky let v ní čtenáři nacházejí zdroj inspirace a energie. Přečti si ji i Ty a staneš se GO-GETTEREM ve vlastním životě.... celý text

Literatura světová Povídky
Vydáno: ,

The Go-Getter , 2009

Davidoff21
09.03.2023 5 z 5

Je to jasné. Je dobré tuto knihu číst vícekrát za život a nasměrovat se. Super

Tebby
01.02.2021 2 z 5

Nebýt to tak krátké, tak nedočtu. Myšlenka knihy je jasná, bohužel pro mě velice nešťastně předaná. 2*

Karnager
10.12.2017 4 z 5

Super kniha :) ukazuje jak by měl člověk přistupovat ke každé práci, navíc je hodně útlá a krátká takže se čte velmi snadno a rychle..
zřejmě se k ní nebudu moc často vracet takže jen 4 hvězdy..

Petr007
15.11.2017

"Buď máš výsledky nebo výmluvy, nic mezi tím." Arnold Schwarzenegger

andilekjoja
19.07.2013 5 z 5

Myslela jsem si jak jsem usilovná a šikovná.Protože do všeho jdu na 100%.Po prečtení jsem pochopila jak jsem v podstatě líná.Protože když jdete do nečeho na 100% nic vás nemůže zastavit.A mně zastavuje tolik věcí!No jsem prostě cholerik a ten vždy dělá vše dobře ;-) Znáte to nebo ne?No vždy je na čem se zlepšovat,že jo?

ivorey
19.01.2013 4 z 5

Velmi útlá knížka, téměř brožurka, přečteno během chvilky. Přitom její příběh vydá za leckterou tlustou bichli.

rekkky
19.03.2012 5 z 5

Perfektní ukázka loajality a úcty vůči nadřízenému. Knížka s jednoduchým, ale výstižným posláním.

motivační knihy

Peter B. Kyne