daniska daniska komentáře u knih

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Co mužů napsat jen to že kniha byla super.

09.07.2023 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížku jsem přečetla za jedno odpoledne. Nemohla jsem přestat. Kniha je dobře napsaná.
Určitě jí vřele doporučím.

30.12.2019 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Krásný Vánoční příběh. I film se poved.

27.04.2018 5 z 5

Tady byla Britt-Marie Tady byla Britt-Marie Fredrik Backman

Právě jsem dočetla. Kniha byla naprosto skvělá. Doporučuji všem je to pohlazeni po duši. U knihy jsem se pobavila, ale i pobrečela.

17.10.2017 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Hana se mi velice líbila. Nepustí Vás dokud jí nedočtete. Za mě určitě ano. Velice silný příběh. Dávám 5 hvězdiček, kdyby šlo více dala bych co nejvíce.

24.04.2018 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Právě jsem dočetla. Slzy mi ještě nezaschly na tváři. Příběh je dobře napsaný hezky se čte. Určitě budu doporučovat.

30.08.2020 5 z 5

Další skvělá knížka od autora. Miluju jeho knihy. Přečteno hned dvakrát. A pokaždé se slzami. Prostě nádhera. Doporučuji...

17.05.2018 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Moc dojemná kniha smutná rozhodně stojí za přečtení. Všechny knihy autorky stojí za přečtení.

19.08.2017 5 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Kniha se mi líbila. Je to klasika. Fakt dobrý.

03.08.2018 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Doporučuji. Kniha se mi líbila. Ano je to Porno. Dávám 5 hvězdiček.

02.07.2018 5 z 5

Kniha se mi líbila. Opět jsem se mohla vrátit do Bradavic a Harryho světa. Ach jo, škoda, že je to pryč.

05.06.2018 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Dost dobrý.

26.04.2018 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Velice silný příběh a ty nádherné ilustrace. Kniha se mi velice líbila. Je dojemná, smutná, nutí k zamyšlení.

12.03.2018 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Byla to moje první kniha od Kinga. Musím uznat, že je opravdu mistr hororu. Kniha je dobře napsaná. Velice se mi líbila i film nebyl špatný, kniha je samozřejmě lepší.
Já jí určitě doporučuju.

12.03.2018 5 z 5

Bídníci Bídníci Victor Hugo

Já dávám určitě pět hvězdiček. Je to nádherný příběh. Filmové zpracování s Liamem Neesonem koukám pokaždé když ho dávají v televizi.

07.03.2018 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Kniha se mi velice líbila. Je smutná, dojemná. Říkám si v jakém světě to žijem. Určitě ji všem doporučuji. Nutí k zamyšlení.

07.03.2018 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Četla jsem po druhé, poprvé ve škole a teď když jsem jí kupovala synovi do školy. Knihu vřele doporučuji. Dokonce jí četl i muž a to moc nečte.

06.03.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha mě dostala. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Opravdu Vás vtáhne do děje. Doporučuji všem.

10.02.2018 5 z 5

Holčička, kterou tam nechali Holčička, kterou tam nechali Roxanne Veletzos

Mohu vřele doporučit.

23.01.2022 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Právě dočteno. Příběh vás vtáhne a nepustí. Škoda že není takových knih více.

29.12.2020 5 z 5