Damonka12 Damonka12 komentáře u knih

Ted Bundy, vrah po mém boku Ted Bundy, vrah po mém boku Ann Rule

3,5 podobnou knihu jsem ještě nečetla a bylo to velmi zajímavé. O Tedu Bundym jsem se poprvé dozvěděla z podcastu Opravdové zločiny a díky této knize jsem se o něm dozvěděla více a to zajímavým způsobem.

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Tahle kniha byla úžasná, je to snad poprvé, co se mi v povídkové knize líbily všechny povídky. Každá z nich mě něčím zaujala a v táhla do děje i když byli krátké. Určitě se pro mě z knihy stala vánoční klasika.

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Kniha má skvělý námět, ale provedení už je horší. Rozhovory mezi hrdiny mi vůbec nesedli a přišli mi zmatečné a celkově mi přišel styl psaní takový kostrbatý.

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

4,5 tahle kniha má úplně vše, co mám na knihách ráda, skvělou romanticko-erotickou linku, mytologie, ironické rozhovory mezi hrdiny, skvěle vystavěný fantasy svět a sympatické vedlejší postavy. Tahle série za to stojí.

To není můj problém To není můj problém Ciara Smyth

3,5 kniha se velmi dobře čte a příběh je dobře vymyšlený. Nelíbil se mi ale konec, byl takový polo otevřený a to já moc nemusím.

Všechny stránky Amelie Všechny stránky Amelie Ashley Schumacher

Tahle kniha mě moc nenadchla, námět byl super, ale úplně mi nesedl styl psaní. Bylo tam na mě moc popisu a hodně filozofování.

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Tuhle sérii absolutně miluju. Kniha je čtivá a řeší se v ní mimo jiné i jedno velmi důležité téma, se kterým se musí hlavní hrdinka vyrovnat. Kniha také rozbíjí některé stereotypy a proto je celkem originální. Můžu jedině doporučit.

Spolu na věky Spolu na věky Shanna Miles

Tak tohle mi vůbec nesedlo. V knize jsem se neorientovala a hrdinové mě ničím neupoutali.

24.12.2022 1 z 5

Rivalové Rivalové Emily Wibberley

Tahle kniha mě hodně bavila, hlavně od té chvíle, kdy se hrdinové poprvé políbí. Začátek byl trochu protahovaný, ale pak to stálo za to.

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Hodnotit musím průměrně, protože některé povídky se mi opravdu líbili a jiné zase ne. Ale určitě doporučuji tak na oddech a na seznámení se s tématem knihy (LGBT).

Třeťák Třeťák Ella Fever

Kniha je velmi zajímavě napsaná a pojednává o důležitém a moc neprojednávaném tématu a to z českého prostředí. Mým problémem bylo, že já to české prostředí moc nemusím. Ale je dobře, že tato kniha vznikla a věřím, že může někomu pomoci.

24.12.2022 3 z 5

Tlukot - Když potkáš lásku svého života… a zapomeneš na to! Tlukot - Když potkáš lásku svého života… a zapomeneš na to! Francesc Miralles

Kniha je celá psaná pouze v SMSkách a tím bylo trochu složitější se v ní orientovat. Ale musí se nechat, že byla velmi originální. A pointa na konci byla skvělá, to jsem opravdu celkem nečekala.

Idol Idol Kristen Callihan

4,5 kniha se velmi dobře čte a sedl mi styl psaní autorky. Rockové prostředí se mi taky hodně líbilo. Kniha se zaobírá i vážnějšími tématy a to ji činí ještě lepší.

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

4,5 autorka opět nezklamala. Kniha je čtivá a neustále se v ní něco děje. V této jsou i dvě časové linky a já milovala obě. Také ve mě kniha vyvolala silné emoce a to se moc často neděje. Na knihy autorky nedám dopustit.

Dotkni se hvězd Dotkni se hvězd Lucie Horáková Auzká

Tahle kniha mě úplně dostala. Velmi reálně zachycuje fungování českých zámků z pozice průvodce. Sama taky provázím na zámku a chování návštěvníků bylo přesné. K tomu hezká milá romantika, která je zachycena reálně a lidsky. Já byla z knihy nadšená a pokud chcete vidět realitu jak to na zámcích chodí, tak se do knihy určitě pusťte. Já ji můžu doporučit určitě i jako milou romantickou oddechovku.

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Velmi čtivý a vtipný erotický román. Doporučuju.

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Velmi průměrný YA román s originálním námětem. Kniha byla tak akorát dlouhá a dobře se četla.

Tři týdny do svatby Tři týdny do svatby Ella Quinn

Poslední dobou čtu historické romány celkem často a tento mi přišel celkem průměrný. Začátek a konec knihy byly super, ale ten prostředek byl celkem pomalý a nudný.

Prsa a vajíčka Prsa a vajíčka Mieko Kawakami

2,5 tohle není kniha pro mě i když pojednávala o moc zajímavém tématu. Tento žánr normálně nečtu a tahle kniha mi jen potvrdila, že v nejbližší době asi ani nebudu.

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Celkem jsem si historické romány z této série oblíbila a jejich čtení si užívám.