Všechny barvy duhy přehled

Všechny barvy duhy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479789/bmid_vsechny-barvy-duhy-JYu-479789.jpg 4 267 267

Jedenáct českých autorů, jedenáct young adult povídek o odvaze, přátelství, prvních láskách i síle a odhodlání být skutečně sám sebou. Vedle známých YA autorů, jakými jsou Theo Addair nebo Alžběta Bílková, představí kniha i řadu debutantů. Jejich hrdinové hledají vlastní identitu, navazují komplikované a jedinečné vztahy a snaží se najít své místo ve společnosti, která je v určitých ohledech přijímá, a v jiných naopak diskriminuje. Povídky autorů (Lucie Zelinková, Sam Xabyssus, Sára Vůchová, Alžběta Bílková, Eva a Klára Pospíšilová, Theo Addair, Radek Blažek, Martina D. Antonín, Karolína Skácelová, Michael Walter) se věnují tématům homosexuality, bisexuality a coming outu, stejně jako nebinarity, transgender, asexuality a dalším.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všechny barvy duhy. Přihlašte se a napište ho.

Adele02
30.03.2024 4 z 5

Předně musím říct, že jsem si ani u jedné povídky nemyslela, ať už konečně skončí, že to chci mít za sebou - vlastně tady žádnou nehodnotím hůř než třemi hvězdičkami, což je naprosto skvělý, a jsou tu tři, které jsem si užívala od začátku do konce (a dvě, u kterých ta pětice hvězd dlouho hrozila taky), což je víc než naprosto skvělý. Všechny barvy duhy v sobě mají různorodé příběhy o různorodých lidech, tak, jak to prostě je. A díky za takovou knihu.

Jaehyun
21.03.2024 1 z 5

Vzhledově i nápadově je knížka moc hezká, ale obsahem se mi moc nelíbila. I na wattpadu jsem četla lepší povídky.
Nicméně docela by mě zajímala kniha od Kláry a Evy Pospíšilových.

Erra
15.03.2024 5 z 5

Poprvé jsem četla povídky. Některé jsou lepší, některé horší, ale těch lepších je více. Některé povídky jsou opravdu hodně silné a na zamyšlení.

Všechny barvy duhy (LGBTQ+ tematika)

05.11.2021

Knižní novinky (44. týden)

31.10.2021

Kniha Všechny barvy duhy v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech12x