Dagmar58 Dagmar58 komentáře u knih

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Všechny tři příběhy mě zaujaly, všem hlavním postavám se dalo věřit úplně všechno. Autorka píše velmi přesvědčivě, vše co popisuje se může v životě stát a možná každý z nás má ve svém okolí někoho, kdo vězí v síti, ale ne vždy se z ní dokáže vymanit...Brrr. Doporučuji a určitě si od P. Dvořákové přečtu něco dalšího.

19.01.2017 4 z 5

Lehké čtení pro toho, kdo má rád autora a jeho styl psaní. Kniha, přestože ji hodnotím jako slabší, v podstatě splnila moje očekávání.

18.01.2017 3 z 5

Vtipná knížka pro dobrou náladu, autor má fantazii na vymýšlení nepravděpodobných situací, nad nimiž nemůže člověk moc přemýšlet. Knížka mě pobavila, doporučuji k přečtení.

18.01.2017 4 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Zajímavé originální téma o dětech s autismem, autorka skvěle popsala chování člověka s Aspergerovým syndromem a snažila se popsat jeho svět. Pro mě silný příběh, doporučuji k přečtení.

18.01.2017 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Dva lidé, kteří na začátku příběhu nemají nic společného, přesto se sejdou. Krásný, dojemný příběh, který mě dostal. Moc hezky napsané, čte se jedním dechem, určitě doporučuji k přečtení včetně kapesníků na slzy a těším se na pokračování.

13.01.2017 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Pokračování pohodového čtení, i když "jednička" byla o něco málo lepší. I tak jsem se pobavila a jsem zvědavá na další pokračování.

13.01.2017 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Pohodová knížka napsaná s úmyslem pobavit, což se v mém případě podařilo. Doporučuji pro zlepšení nálady.

13.01.2017 4 z 5

Měj mě rád Měj mě rád Eva Urbaníková

Hrdince nevyhovuje snad až příliš klidný vztah s přítelem, a tak změní svůj život. S přítelem se rozejde, odejde ze školy, cestuje po Indii, propaguje jógu, pracuje jako dula, zamiluje se do nesprávného muže...Občas je asi nutné si nabít ústa...Příběh, který se klidně může stát. Doporučuji jako odpočinkové čtení.

11.01.2017 4 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Špatné rozhodnutí hlavní hrdinky ovlivní její život včetně dětí a rodičů. Smutný příběh je napsaný podle skutečnosti, o to je to horší, ale za chyby se platí. Čtivá kniha, líbí se mi, jak autorka píše, doporučuji k přečtení.

11.01.2017 4 z 5