Dagmar58 Dagmar58 komentáře u knih

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Knížka je velmi čtivá, napínavá, děj má spád, jen ten konec - nejsem první, komu se zdál takový "nedotažený". Ale i tak doporučuji k přečtení, kniha za to určitě stojí.

22.04.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížka se četla dobře, ale do hodnocení pěti hvězdičkami jí alespoň pro mě přece jen něco málo chybělo... Určitě stojí za přečtení, ale druhá autorčina knížka se mi líbila víc.

10.04.2019 4 z 5

Žena na tahu Žena na tahu Zuzana Hubeňáková

Opravdu jen pár vtipných postřehů a jinak nic, k autorce se určitě nebudu vracet.

07.03.2019 2 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Od začátku do konce napínavé, čtivé, dokonalé! Doporučuji!!!

05.03.2019 5 z 5

Nechte mě odejít Nechte mě odejít Caitlin Spencer

Knížka je čtivě napsaná, jen mi chvílemi připadalo, že hlavní hrdinka vlastně nechtěla na svém životě nic měnit, prostě přežívala ze dne na den.

26.02.2019 3 z 5

Samorostka Samorostka Marcela Mlynářová

Souhlasím s některými níže uvedenými názory, že se jedná spíše o cestovní deník autorky. Nicméně pokud popisuje místa kde člověk byl a zná je, rád si je připomene a zavzpomíná. Jako cestopis dobrý. Autorčiny starší knihy byly lepší, měly děj, nechyběl jim humor.

26.02.2019 3 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Čtivá kniha s dávkou napětí i romantiky, pohodovka.

20.01.2019 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Překvapivá zápletka, děj má spád, celkově povedená skvělá kniha.

04.12.2018 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Klára Janečková

Skvělá knížka, která se dobře čte, protože má spád a nutí čtenáře číst stále dál a dál, aby se konečně dozvěděl, jak vše dopadne. Určitě doporučuji.

30.10.2018 5 z 5

Pochopíš, až budeš velká Pochopíš, až budeš velká Virginie Grimaldi

Humorný, přesto citlivý příběh plný krásných mouder k zamyšlení. V každém případě doporučuji k přečtení! A taky se připojím s citací:

"Život, to je přítomnost. To je tady a teď. Z minulosti se má uchovávat jen to pozitivní. Od zítřka se nemá nic očekávat. Minulost se změnit nedá a budoucnost nemůžeme znát předem."

29.10.2018 5 z 5

Najdu si tě v Římě Najdu si tě v Římě Tatiana Brezinská Čuperková

Netřeba se moc rozepisovat, kniha je ideálním romantickým čtením k odreagování a lákavá je představa návštěvy Říma :-)

17.09.2018 4 z 5

Nevinné lži Nevinné lži Dana Hlavatá

Kniha se četla dobře, ale vadily mi typografické chyby, chybějící písmena, slova či předložky, uvozovky v místech kde neměly být apod. Za to ovšem nemůže autorka, ale nakladatelství a jeho odpovědní pracovníci. Škoda. Od autorky si určitě ještě něco přečtu.

24.06.2018 4 z 5

Autismus & Chardonnay Autismus & Chardonnay Martin Selner

Jak už tady bylo řečeno, kniha je mixem všecho: smutku, humoru, hloubky, citu. Klobouk dolů před panem Selnerem a ostatními, kteří si vybrali tuto náročnou práci.

21.06.2018 5 z 5

Smutný příběh s dobrým koncem jsem přečetla jedním dechem, autorka čtivě popisuje své skutečné zážitky. Knihy na toto téma jsou si vesměs podobné a měly by být povinnou četbou pro ženy, které se vrhají do podobného dobrodružství a myslí si, že ten jejich vyvolený bude jiný...

05.06.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Skvělý příběh několika generací rodiny, který určitě stojí za přečtení, stejně jako ostatní knihy autorky.

03.06.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi silný příběh o smutku a bolesti, přesto nádherná knížka! Skvělá Alena Mornštajnová!

10.04.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Pro mě výborný psychologický román, místy napínavý, s trochou napětí a překvapivým koncem.

31.03.2018 5 z 5

Jestli mi uvěříš Jestli mi uvěříš Katarína Gillerová

Dobře se četlo a zřejmě si přečtu nějakou další knížku autorky.

16.03.2018 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Bezva knížka, zajímavé téma, oblíbená autorka, co víc si přát?

06.03.2018 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Autorka píše čtivě, její styl se mi líbí a příběh dvou kamarádek je sondou do života lidí v relativně nedávné době.

30.01.2018 4 z 5