Dagmar58 Dagmar58 komentáře u knih

Něžný dotek nenávisti Něžný dotek nenávisti Eva Hrašková

Dočetla jsem tuto oddychovku, ale vracet se k ní určitě nebudu...

28.02.2020 2 z 5

Dvojtáta Dvojtáta Vojtěch Bernatský

Milé čtení s rodinnými historkami pro všechny, kteří mají rádi pana Bernatského a kteří si rádi připomenou dobu, kdy byly jejich děti malé. Knížka se mi dobře četla.

25.01.2020 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Dobrá česká detektivka a téma, kterému se dá i věřit. Moje první kniha od tohoto autora a určitě ještě po nějaké sáhnu.

17.01.2020 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Přidávám se k většině komentářů a nebudu vymýšlet už napsané...příběh z války, který musí každého chytit za srdíčko. Doporučuji!!!

26.12.2019 5 z 5

Na psí uši Na psí uši Petra Nachtmanová

Nenáročná oddychovka, když nechcete moc přemýšlet...

26.12.2019 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Skvěle napsaný román z lékařského prostředí, ze života lékařů a sester jednoho oddělení chirurgie. Hlavní hrdina se utápí v problémech, řeší se mezilidské vztahy, závislost, korupce a vůbec vše, co k životu patří. Život je holt někdy veselý a někdy smutný a záleží na každém, jak se s tím popere. Skvělé čtení.

08.12.2019 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Místy dojemný příběh, který se musí líbit zejména milovníkům pejsků, protože psí láska nezná hranice, pes má svého pána rád bez výhrad a nikdy ho neopustí.

06.11.2019 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Docela ze života, na mě ale příliš mnoho postav a tím pádem s přibývajícími stránkami nepřehlednost děje.

16.10.2019 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knížka se mi líbila, stejně jako předchozí autorčiny tituly. Napětí, čtivost, pro mě dobrá detektivka.

16.10.2019 4 z 5

Jednoduchý příběh, který jsem rychle přečetla, ke knížce se ale určitě nebudu vracet. Možná přečtu druhý díl, abych věděla, kam autorka příběh svých hrdinů posunula.

16.10.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Napětí, spád, čtivost. Nicméně první dvě autorčiny knihy byly pro mě o něco lepší.

17.09.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Dobrý a napínavý thriller, ve kterém nechybí napětí. Autorka má dar vést příběh tak, že nutí čtenáře číst stále dál a dál, i když se dá očekávat, jak vše dopadne.

13.09.2019 5 z 5

Poslední dny Rabbit Hayesové Poslední dny Rabbit Hayesové Anna McPartlin

Krásně a s citem popsáno smutné téma, nevyléčitelně nemocná hlavní hrdinka a její odchod... Doporučuji k přečtení, nejlépe s kapesníkem v ruce.

21.08.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvěle napsaná napínavá kniha. Nikdo by nechtěl být v kůži hlavní hrdinky a zažívat její hrůzné dny a noci...Stojí za přečtení!

28.07.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Líbivý příběh o vztazích a vůbec nejde o dívčí román, kterými autoka začínala a hodně nás na jejích knihách vyrostlo. Styl psaní autorky je příjemný, dobře se čte.

19.07.2019 4 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Dobrá česká detektivka s trochou romantiky a napětím až do konce.

11.07.2019 4 z 5

Švihák v porcelánu - Čím jsem byl, tím jsem byl rád Švihák v porcelánu - Čím jsem byl, tím jsem byl rád Miroslav Šilar

Někdy více, někdy méně vtipné příhody "šviháka", čte se dobře, ale smíchy jsem fakt neplakala...

30.05.2019 3 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Moc hezky a čtivě napsaná knížka, která určitě stojí za přečtení. Eleanor, jejíž chování a názory jsou někdy nepochopitelné, si určitě získá každého čtenáře a nelze na ni jen tak zapomenout.

28.05.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Pokračování příběhu sympatické Lou, vše co prožívala bylo uvěřitelné, moc hezká knížka.

24.05.2019 5 z 5

Trojhra Trojhra Blanka Hošková

Nestává se mi často, aby mě kniha úplně zklamala, ale téhle se to povedlo...

08.05.2019 2 z 5