Cryptkeeper Cryptkeeper komentáře u knih

Vyhnanství Vyhnanství Robert Anthony Salvatore

Ač bych rád hodnotil tuto knihu lépe,zdála se mi strašně zdlouhavá a nečetla se mi už tak dobře,jako díl první.

27.01.2018 3 z 5

Koruna hrdinů Koruna hrdinů Robin McKinley

Malý,nenápadný příběh.
Spíše výpravné,než akční dobrodrůžství. Pěkný příběh s nečekaným zvratem.
Určitě stojí za přečtení;)

09.12.2017 4 z 5

Černá orchidej Černá orchidej Neil Gaiman

Krásné zpracování. Ponuré,temné,okouzlující.

05.12.2017 4 z 5

Vražedná tajemství a další příběhy Vražedná tajemství a další příběhy Neil Gaiman

Grafické zpracování nebylo špatné,ba naopak. Ale ty povídky,to byla velká bída. Celkem škoda,čekal jsem od toho daleko více:)

07.11.2017 3 z 5

World of Warcraft: Kniha druhá World of Warcraft: Kniha druhá Walter Simonson

Celkem pěkné grafické zpracování. Příběh ale takový nemastný,neslaný. Tohle mě bohužel moc nezaujalo;)

25.09.2017 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Pěkně a svižně napsané. Opravdu poutavé,člověk se nenudí. Jen ten svět víl,čarodějů atp mi jako celek nepřišel až tak úchvatný,jak jsem čekal. Představoval jsem si ho trochu jinak a to mi místy celkem vadilo;) Každopádně,určitě stojí za přečtení.

08.09.2017 4 z 5

Strážci lebek Strážci lebek Robert Silverberg

Nemastné,neslané,absolutně nezajímavé. Tohle byla bohužel velká bída.

04.09.2017 odpad!

Nebuď dlouho vzhůru Nebuď dlouho vzhůru Robert Lawrence Stine

Klasická mini hororovka od Stina. Čtenáře ihned zavede do děje,o creepy atmosféru není nouze. Přímočaré,nic složitého,pěkná,strašidelná povídka na jednu noc i když trochu předvídatelná;)

27.08.2017 4 z 5

Lobo: Kostěj nesmrtelný Lobo: Kostěj nesmrtelný Alan Grant

Úletovka jako blázen,ostatně jako každý Lobo. Parádní grafické zpracování.

14.08.2017 4 z 5

Hlasy ze záhrobí Hlasy ze záhrobí Simon R. Green

Tak trochu Cčko mezi "haunted house stories" . Spousta zbytečných dialogů a málo akce. Kniha tak ztrácela na atmosféře a to je zrovna u tohodle typu knih kámen úrazu. Škoda :)

10.08.2017 3 z 5

World of Warcraft: Kniha první World of Warcraft: Kniha první Walter Simonson

Celkem pěkné zpracování,jen jako celek takové nemastné,neslané..
Uvítal bych nějaký hlubší a propracovanější příběh,každopádně špatné to nebylo;)

10.08.2017 3 z 5

Mág – Mistr Mág – Mistr Raymond E. Feist

Za mě trochu slabší jak první díl,místy šíleně zdlouhavé pasáže. Příběh stále dobrý,jen spousta hluhých míst.

03.08.2017 4 z 5

Madame Okta Madame Okta Darren Shan (p)

Úžasná kniha,která mi pozvolna otevřela dveře do jedné z nejlepší fantasy ságy,co jsem kdy četl. Propracované,citlivé,dechberoucí....
Tak neváhej a zavítej do světa Darrena Shana!

03.08.2017 5 z 5

Pekelné město Pekelné město Gregory John Keyes

Místama trochu nezáživná kniha,každopádně pro fanouška žánru a vůbec celé herní TES série povinnost:) "Fus Ro Dah" !!!

24.07.2017 3 z 5

Skleněný dům Skleněný dům Paul Tobin

Poutavý,mrazivý a čtivý příběh. Krásné grafické zpracování:)

01.07.2017 4 z 5

Dům na kopci Dům na kopci Shirley Jackson

Fuuuuha..
Tak moc jsem chtěl knihu vychválit a neházet ji hned do jednoho pytle,jako většina tady,dát ji šanci...ale bohužel to nejde.
První půlka hrozně utahaná,druhá půlka,kdy už konečně dojde na náznak napětí a mrazení,autorka opět zajde do starých kolejí a čtivost je pryč.
Tohle byla bohužel akorát tak strašidelná bída:)

19.06.2017 2 z 5

Vetřelec - Peklo Vetřelec - Peklo Christopher Golden

Poněkud výpravnější,jak první díl. Třetí díl klade důraz více na charaktery postav a jejich vzájemné propletení. Každopádně čtenář si k nim téměř okamžitě získá úzké pouto. Četla se výborně,parádní vsuvka mezi 1. a 2. dílem filmového Vetřelce;)

08.06.2017 4 z 5

Pevnost zoufalství Pevnost zoufalství Radovan Kolbaba

Takové nijaké. Neurazí,nenadchne.
Špatně se čte. Chybí mi tam nějaká hutná atmosféra,nebo lepší vykreslení postav. Doplnující ilustrace byly taky slabé.

29.05.2017 3 z 5

Vetřelec - Probuzení Vetřelec - Probuzení Tim Lebbon

Naprostá vesmírná pecka! Už dlouho jsem nezažil knihu tak perfektně napsanou.
Autor nenudil,čtenáře drží v neustálém napětí a to i tehdy,když popisuje jednotlivé postavy,prostředí,nebo nějaké technologické postupy.
Parádní příběh,ted už jen rychle běžet do knihovny pro další díl a doufat,že za stolem nebude sedět Ash :)

26.05.2017 5 z 5

Vzpoura mrtvých Vzpoura mrtvých Otomar Dvořák

Celkem povedené povídky. Každá trochu jiná a to jak v žánru,tak v propracovanosti. Bohužel ani o jedné si nemyslim,že by mi zůstala v hlavě a nahlodávala mé emoce.

24.05.2017 3 z 5