Cryptkeeper Cryptkeeper komentáře u knih

Hudba ticha Hudba ticha Patrick Rothfuss

Šíleně zvláštní a šíleně pěkná:) Malá,velká knížka,která asi nesedne každému. No věřim,že spousta z nás se v ni najde.

23.05.2017 4 z 5

Děsuplné povídky Děsuplné povídky Jan Opatřil

Nějak mě ten styl psaní neoslovil. Povídky pěkné,čtivé,ale nic originálního,nic,co bych doposud nečetl. Postrádal jsem tam hutnou atmosféru.

23.05.2017 3 z 5

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Krátká,pěkná povídka doplněna citlivými ilustracemi. Jen škoda,že to nemělo nějaké vážnější,nebo temnější rozuzlení.

23.05.2017 3 z 5

Šílený profesor Šílený profesor Charles Gilman

Jednoduchý,poutavý příběh. Čtivé,pro děti určitě zajímavé :)

22.05.2017 4 z 5

Vetřelci omnibus. Kniha první Vetřelci omnibus. Kniha první Mark Verheiden

Zbytečně chaotické a zdlouhavé. Zrovna tady bych upřednostil nějaký lieární,ale chytlavý příběh,ne tuhle šílenost.

15.05.2017 3 z 5

Návrat do údolí stínů Návrat do údolí stínů Petr Kopl

Taková malá knížečka a v ní tak obrovský poklad.
Výborné,tajemné,perfektně graficky zpracované dílo!!
Smekám před autorem a těšim se na pokračování ;)

15.05.2017 5 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Poslední stránka dočtena a ve mě se kupí hromada pocitů. Tolik emocí,co mi tahle kniha dala.. Uvědomuji si,že mě provázela celým mým dospíváním až do dospělosti. Vyrůstal jsem spolu s Darrenem a ted je všemu konec.
Jedním slovem,dokonalé.
Přesně tohle od knih očekávám..husí kůže,která mi eště pěknou chvilku z těla nezmizí,to je sága Darrena Shana! :)

14.05.2017 5 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Parádní,zatím eště celkem jednoduchý úvod do totální mindfuck pecky. Grafické zpracování je úžasné,stejně tak jako začínající příběh,který v nejednom z nás zanechá následky ;)

13.05.2017 5 z 5

Koruna stínů Koruna stínů Joe Hill (p)

Úžasná grafická tvorba jen dokresluje mrazivost a preciznost této ságy. Perfektní díl,ucelenější než předchozí. Tohle dílo mě vždycky naprosto pohltí,dostane do jiného světa...do světa tajemných klíčů k hlavohrátkám :)

13.05.2017 5 z 5

Hlavohrátky Hlavohrátky Joe Hill (p)

Naprostý mindfuck,podkreslený epickým grafickým zpracováním...syrový,geniální,nadčasový !!!

12.05.2017 5 z 5

Povstání Herobrina Povstání Herobrina Steve DeWinter

Parádní fikce pro mladé čtenáře :) Určitě potěší každého příznivce hry. Svižné,napínavé..
Parádní úvod do světa Minecraftu! ;)

Země přízraků Země přízraků Richard A. Knaak

Jak se k tomuhle jen vyjádřit:) S prostředím WOW to nemá moc společného,Lore bídný až to bolí. Kresba hrozně nudná a odfláknutá. Celá trilogie je pro mě zbytečnost.

12.05.2017 2 z 5

Stíny ledu Stíny ledu Richard A. Knaak

Víc zvratů a intrik jak v prvním díle. Kresby nezajímavé,děj zatim pořád o ničem. Lore se komiks nedrží,jde si vlastní cestou...což mohlo být zajímavé,no bohužel v tomhle případě se to nepovedlo.

12.05.2017 3 z 5

Dračí lov Dračí lov Richard A. Knaak

Poměrně dětské,strohé ztvárnění prvníhu dílu. Jako úvod do děje ale postačí ;)

12.05.2017 3 z 5

Šílený mrakodrap Šílený mrakodrap Frank Stieper

Poněkud podhodnocený,no pro mladší hráče parádní gamebook ze špionážního prostředí blízké budoucnosti;)

Noc oživlých brokol Noc oživlých brokol Philip Reeve

Prvně mě zarazil styl,jakým je kniha napsaná. Hrozně dlouhé a na sebe naplácané odstavce mi zprvu vadily,pak jsem si na ně ale zvykl. Kniha byla jednoduchá,svižná,pro děti ideální.
Každopádně,nic pro vegetariány;)

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Parádně sepsané příběhy. Kniha si mě dostala už jen svým origiálním vstupem do jednotlivých povídek.

10.05.2017 5 z 5

Bažináč Bažináč Alan Moore

Zvláštní,místy chaotické. Kresby jsou ještě zastaralé,ale i tak pěkně udělané. Bohužel,mě osobně tento kousek nějak neuchvátil.

03.05.2017 3 z 5

Demonata Demonata Darren Shan (p)

Útržkovitě napsané,připomíná mi to spíš chlapcův deník. Nemusí to sednout každému,no mně se kniha četla dobře. Na to,že jde víceméně o úvod do děje,je kniha zajímavá a napínavá. Určitě stojí za přečtení ;)

03.05.2017 4 z 5

Dračí hnízdo Dračí hnízdo Emily Rodda (p)

Opět super příběh. Tak neváhej a vydej se na další parádní dobrodrůžství ;)

03.05.2017 5 z 5