Cryptkeeper Cryptkeeper komentáře u knih

Dunwichská hrůza Dunwichská hrůza Howard Phillips Lovecraft

Jen pár autorů dokáže navodit atmosféru právě jako H. P. Lovecraft. Dunwichská hrůza podkreslená naprosto mysteriozní a děsivou atmosferou prostě nemá chybu. Jen pár stran a i tak je povídka plná tísnivého pocitu a strachu z neznáma. Prostě pecka;)

25.04.2017 5 z 5

Serpens Levis - Ve smyčkách hada Serpens Levis - Ve smyčkách hada Michal Kocián

Škoda,že je to klasifikováno jako komiks pro děti a mládež. Což uplně není,je tam až manga důraz na prsa a ženské pozadí,doplněný o nemalou dávku krve a létající končetiny:) Což by bylo fajn,jen kdyby ten příběh byl ponurejší a propracovanější;)

25.04.2017 3 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Bože!!! Tak tohle ano!!...pekelně napínavé,propracované,úžasné. Zakončené zvratem,který nejednoho citově vyždíme,to je přesně to,co od knih očekávám a téhle se to povedlo perfektně!:)

24.04.2017 5 z 5

Čas mrtvých Čas mrtvých Jiří Kulhánek

Kulhánkova klasika. Precizní dílo,parádně vykreslené postavy,drsné a špinavé ulice,zkorumpovanost...Takové české SIN CITY;)

24.04.2017 4 z 5

Vetřelci Vetřelci E. E. Richardson

Konečně zase jeden napínavý děsivý příběh pro ty mladší:) Super zápletka,kniha se čte uplně sama. Jen ten obal knihy je trochu zavádějící;)

24.04.2017 5 z 5

Transmetropolitan #1 - Zpátky v ulicích Transmetropolitan #1 - Zpátky v ulicích Warren Ellis

Postapo hláškující král všech bizarností opět v ulicích. Úžasné zpracování,matka komiksu. Nicméně tohle pro mě uplně není;)

24.04.2017 4 z 5

Americký upír Americký upír Stephen King

Precizně nakreslený,parádní barvy. Upíří návrat ke kořenům,žádné náctileté kousavé pipky,hledající oběti v disco barech,aby se do nich poté zamilovali a ve finále umřeli na vyhladovění z lásky. Ne,tohle je to,co od upírů očekávám;)

22.04.2017 4 z 5

Sláine: Poklady Británie Sláine: Poklady Británie Pat Mills

Děsivě dokonalé grafické zpracování. Chaos,bizarnost,krev..všeho je tu dostatek. Příběh nemusí sednout každému,stejně jako mluva,každopádně jedná se o sakra povedený kousek!;)

22.04.2017 4 z 5

Stín Stín Johana Tichá

V téhle knize je hrozně znát,že autorkou je holka:) Nicméně postavy propracované,perfektně napsané,trocha toho goru tam taky parádně zapadla. Jen mi to přijde trochu poslepované ze všech možných sci-fi a fantasy omletých prvků,seskupených do jednoho menšího příběhu. Každopádně,tahle autorka má obrovskou budoucnost a já držim palce;)

20.04.2017 4 z 5

Divočina Divočina Mikuláš Podprocký

Neskutečně podhodnocené dílo! Naprosto úžasně zpracované,přečteno během chvilky. Tohle chce rozhodně pokračování!:)

20.04.2017 5 z 5

Žrádlo pro psy Žrádlo pro psy Darek Šmíd

Co k tomu napsat. Bizarnost a místy nechutnost mi nevadila,ba naopak,mám rád kontroverzní psaní. Ale jako celek to prostě nefungovalo,kniha se hrozně táhla a byla tam spousta hluchých míst,u kterých jsem si říkal,at už to zkončí.

20.04.2017 3 z 5

Výtah do pekla Výtah do pekla Jiří Pavlovský

Oh damn!! Parádně syrový Gore. Napínavá,tísnivá atmosféra starého paneláku z knihy přímo sršela. Klaudie na hrad.

17.04.2017 4 z 5

Gymnázium příšer Gymnázium příšer Antonín Tesař

Sbírka "povídek" . Některé slabší,některé zajímavější...vesměs vše takový mindfuck styl, hodně slabší odvar Red Meat humoru.

31.03.2017 3 z 5

Tisíc orků Tisíc orků Robert Anthony Salvatore

Perfektní a napínavá knížka. Drizzt prostě baví,jeho příběhy a příhody jsou propracovanější,krvavější,nepředvídatelnější. Rozhodně stojí za přečtení :)

31.03.2017 5 z 5

Domovina Domovina Robert Anthony Salvatore

Úžasná kniha! Naprosto parádní vykreslování prostředí,lokací a charakterů. Autor naprosto vtáhne čtenáře do ponurého světa Menzoberranzanu a jeho nebezpečného okolí plného intrik a lží. Tak neváhej a čti!!! ;)

31.03.2017 5 z 5

Panter ve strašidelném lese Panter ve strašidelném lese Thomas Brezina

Parádní dobrodružná knížka pro menší čtenáře:)

27.03.2017 4 z 5

Strašlivý netvor Strašlivý netvor Steve Jackson

Leží mi doma ve skleněné vytríně..Pěkně na svém čestném místě.. Tak,abych ho měl vždy na očích,kdykoliv projdu kolem. Protože tenhle gamebook si to zaslouží. Tenhle hardcore gamebook je jeden z mála,které jsem téměř nikdy neprošel. A to je dobře;) Nevim,jaké období měl S. Jackson,když tento díl sepisoval,ale typl bych to na nějaké rozvodové řízení a následné majetkové vyrovnání v jeho neprospěch... enjoy :)

18.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Ohnivá čaša Harry Potter a Ohnivá čaša J. K. Rowling (p)

Napínavé,perfketní čtení,u kterého čas utíkal jako snad nikdy předtím.
Poslední kapitoly a strhující závěr mi naprosto vyrazily dech.
Pocity z tého a dalších knih,ze série HP,mi už navždy zůstanou zaryty v paměti;)

07.09.2016

Přízraky strachu Přízraky strachu Steve Jackson

Perfektní gamebook,ve kterém se ocitnete coby prostý lesní Elf,který musí porazit všemožná monstra a nástrahy,které na něj připravil princ démonů.
Výborné,napínavé,těžké...tak,jak to od Fighting Fantasy máme rádi;)

06.09.2016 5 z 5

Letní msta Letní msta Robert Lawrence Stine

Opět jednovečerní kraťas z dílen R.L.Stina.
Oddechový,parádně napsaný "slasher" :)
Napínavé jako vždy,takže neváhej a přečti si ;)

06.09.2016 4 z 5