Cryptkeeper Cryptkeeper komentáře u knih

Den draka Den draka Richard A. Knaak

Jako fanoušek světa Warcraftu,už od první verzve,až po první Classic WOW a postupně další a další až po dnešní WoW:wod jsem si zamiloval jejich světy,postavy a příběhy.
Aspon ty herní,jelikož zatim s knižními,nebo komiksovými příběhy okolo tohoto světa,je to celkem slabé...co už,zapínám Twinstar a jdu zase nahrabat pár JP:)

04.08.2015 3 z 5

World of Warcraft: Rytíř smrti World of Warcraft: Rytíř smrti Dan Jolley

Komiks celkem pěkně propracovaný,bohužel s jeho čtivostí a obsahem je to už horší.
Grom grafické tvorby si mě to bohužel ničím nedostalo..

04.08.2015 3 z 5

Vertikální peklo Vertikální peklo Serge Brussolo

I když tento styl moc nečtu,knížku jsem přeci jen začal přelouskávat,jelikož jsem ji dostal darem..
Kupodivu mi velice sedla,líbilo se mi jak nebylo nic složitě vysvětlováno,ale čtenář byl společně s hlavní osobou doslova hozen přímo do akce. Tak tomu bylo až do samotného konce.
Napínavé,celkem fajnově čtivé,mrazivé,ale...žádnou velkolepou dějovou linii nečekejte :)

04.08.2015 4 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Dnes asi po třech dnech přečteno. Začátek byl celkem pozvolný,seznámování se s postavami,lokace,dějová linie. Musim přiznat,že mě zprva trochu vadilo přeskakování mezi postavami . Doufejme,že si na to zvyknu,jelikož posledních pár stran mě ohromilo jako už dlouho žádná knížka ne a tak mám v plánu pokračovat v dalším dobrodrůžství ;)

04.08.2015 4 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Několikrát přečteno. Tento díl si ke mně našel svou cestu a naprosto mě dostal. Z celé ságy zatim nejlepší. Konec mám v paměti do dneška,musím uznat,že to bylo parádně vymyšlené.

04.08.2015 5 z 5

Mág – Učedník Mág – Učedník Raymond E. Feist

Začátek knihy byl naprosto super..příběh o chlapci a dění kolem něj,první láska,rvačky atp..
Na jeho cestě jsem se začínal místy trochu nudit,někdy autor zasahoval až moc do historických faktů dané věci a to mě odvádělo od pozornosti.
Nicméně konec knihy zase super. Těším se tedy na další díl,kadopádně mohu s klidnou duší říct,že jde o parádní fantasy dílo:)

04.08.2015 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Pěkně se četla,člověk ihned vpadl do děje,bez jakéhokoliv dlouhého seznamování s hrdiny,okolím atp. Doufal jsem v trochu jiný konec,respektive celé rozuzlení,ale to je pouze věc názoru. Jinak pěkná knížka ;)

29.07.2015 4 z 5

Můj kamarád upírek Můj kamarád upírek Angela Sommer-Bodenburg

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětsví. Parádně se četla,super postavy,napětí,děj..jen škoda,že nebyla delší..

28.07.2015 5 z 5

Upírova hrobka Upírova hrobka Steve Jackson

Těžká jako blázen,ale hratelná:)

28.07.2015 4 z 5

Magie: Kharé - bašta zla Magie: Kharé - bašta zla Steve Jackson

Snad jedna z největších legend věškerých Gamebooků:) Naprostá paráda. Budu muset opět sehnat do své sbírky.

28.07.2015 5 z 5