Stíny ledu

Stíny ledu https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/7425/warcraft-slunecni-studna-stiny-ledu-7425.jpg 3 112 9

Při svém pokračujícím boji se silami zla cestují krásná Anweena a hodný drak Kalec do odlehlých hor v naději, že jim tam trpaslík Loggi dokáže sundat z krků kouzelné obojky. V této zmrzlé a zrádné pustině se ocitnou uprostřed divoké bitvy mezi živými a nemrtvými a Kalec může jen s hrůzou přihlížet, jak Anweenu odnáší strašlivá příšera.... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Alpress

Shadows of Ice , 2006

Sylvanas
08.07.2021 3 z 5

Nějak mi dějově nesedí vtah Kalecgose a Anveeny. I když v reálu mezi nimi nic není, tak v knize mi to dle jejich vystupování přijde, jako kdyby byli milenci. Další co mě iritovalo byly překladatelské chyby - v případě pohlaví Sylvanas a skloňování Kalecgosova jména.

Luigi1
25.01.2021 3 z 5

Tento díl je o trochu lepší než prní,ale navíc než na tri hvězdičky to nedá.

Nelíísek
17.01.2021 3 z 5

Příběh už nabírá lepší vlnu, kresba na stylu mangy je ale něco co stále neoslní

NemmamSlov
12.10.2018 3 z 5

Sylvana ako chlap? Ze by chyba prekladatela? Kvalita deja o trosku lepsia, ale stale tomu nieco chyba. Mohli to spravit ako uceleny pribeh a nerozdelovat to do 3 casti. Dufam, ze tretia cas zachrani pribeh Aveen a Kaleca.

Cryptkeeper
12.05.2017 3 z 5

Víc zvratů a intrik jak v prvním díle. Kresby nezajímavé,děj zatim pořád o ničem. Lore se komiks nedrží,jde si vlastní cestou...což mohlo být zajímavé,no bohužel v tomhle případě se to nepovedlo.

Alvari
20.07.2016 2 z 5

S nějakou tou blbostí v úvodním textu jsem počítat musel (Sylvanas mužského pohlaví), ale už jsem to přešel stejně jako to samé a hloupé skloňování Kalecgosova jména. Jinak příběhově rozhodně lepší a zajímavější než díl první.

notburga
10.01.2016 4 z 5

Povedený komiks. Bohudíky nejde jen o jakousi výplň mezi prvním a druhým dílem, hodnocení mohu udělit srovnatelné. Vyobrazení Pohromy je úchvatné :)

HiNataLi
18.10.2013 4 z 5

Upřímně už si děj druhého dílu moc nepamatuji, slévá se mi dohromady s prvním a třetím, ale nebyla jsem nějak zklamaná oproti prvnímu dílu, ale ani příjemně překvapená. Knížka si udržela svůj standard, a alespoň to se jí musí nechat.

pikilo
23.07.2013 3 z 5

Vyloženě to není špatné, ale hodí se to spíš pro nějakého 12 letého pařiče Warcraftu nebo WoWka. Pro malé holčičky to není :D