blažounka blažounka komentáře u knih

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Móóóc dobrý!

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Krásná kniha! Chvilku se člověk směje a hned uroní slzu.

Do vody Do vody Paula Hawkins

Na Dívku ve vlaku to nemá. Moc postav, ale četlo se to moc hezky. A rychle.

Střed světa Střed světa Thomas Van Essen

Pěkně se četla. Chtěla bych takový obraz vidět.

07.10.2017

Padělatelé Padělatelé Bradford Morrow

Trochu zdlouhavá.

07.10.2017

Pierre de la Ravel, pařížský porodník Pierre de la Ravel, pařížský porodník Antonín Doležal

Pěkná kniha o začátcích porodnictví. Doporučuji všem z oboru!

24.03.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Docela dobré vědecké pojednání o Marsu. Mnoha věcem jsem sice nerozuměla ani za nehet, ale chtěla jsem vědět, jestli ON přežije.

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Dobrá čtivá knha. Mám ráda toulky minulostí.

24.03.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čtivá a dobrá kniha, ale Zmizelá, která zmizela, byla lepší. Zajímavé rozhuzlení, hrdinka docela sympatická ženská, která bojuje se svými slabostmi.

Pravda o případu Harryho Queberta Pravda o případu Harryho Queberta Joël Dicker

A mně se kniha líbila! Sice zápletka byla hodně překombinovaná, ale kniha čtivá. Do konce jsem netušila, kdo by mohl být vrah.

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Dobré čtení, jen to není kniha do kabelky nebo batohu na dovču. Kniha mě donutila otevřít internet a podívat se, jak to vlastně všechno začalo a kdo s kým a proti komu. Nedá se číst na jeden zátah, ale musí se použít mozek.

31.08.2015 5 z 5

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Dobrá kniha. Chyběl jenom Poirot.

05.04.2015 5 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Dobrá a čtivá kniha. Žádný vyložený krvák, ale vlastně "uklidňující" detektivka.

05.04.2015 4 z 5

Četla jsem Staříka a moc se mi ta kniha líbila. Měla spád, dobře zorganizovanou zápletku. Těšila jsem se i na tuto knihu, ale ne a ne se pořádně začíst. Jak to nedělám, v půlce jsem ji odložila " na příště". Snad brzo bude " příště".

05.04.2015 2 z 5

Líbilo se mi to moc!!!

11.02.2015 5 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Perfektní knížka, dobře napsaný příběh, trochu popisný, ale nakonec jsem bulela jak pradlena.

11.02.2015 5 z 5