blaka165 blaka165 komentáře u knih

Všechna pravda, co je ve mně Všechna pravda, co je ve mně Julie Berry

Kniha se mi ve finále moc líbila, přestože jsem původně čekala jiný styl. Pár prvních stránek jsme byla trochu zmatená, ale pak už začaly delší kapitoly a jelo to jako po másle. Co si tedy neodpustím je ta obálka, pod kterou bych čekala jiný příběh a přijde mi, že k obsahu knihy se opravdu nehodí.

24.03.2024 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Tři příběhy, které se navzájem lehce prolínají. Obálka moc hezká, ale tím to asi tak nějak končí. Souhlasím s ostatními, že určitě kniha pro čtenáře kolem 15 let, starší na tom už asi budou podobně jako já, což ve zkratce znamená přecukřené, oproti tomu na co jsme zvyklá téměř bez příběhu.. Určitě bych zařadila jako oddechové čtení, ale kdybych věděla, že to bude něco takového, tak po pravdě, po knížce nesáhnu..

29.01.2022

Loutkař Loutkař Marina Heib

Po dlouhé době kniha, ve které jsem fandila záporákovi!

21.08.2017 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Nádhra

01.08.2017 5 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Jak kniha tak film se mi opravdu líbily!

15.06.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Pěkně napsané, napínavé.. Ke konci uz nebylo těžké odhalit pachatele.

01.05.2017 4 z 5

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Od knihy jsem očekávala více.. Ze začátku jsem myslela, že se děj postupně rozvine. Bohužel se nestalo. Jinka oddechové čtení se zajímavým nápadem, ale tím to asi končí. Bohužel.

16.04.2017 3 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Kdyby šlo dát více hvězdiček má jich minimálně 7! :)

07.04.2017 5 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Nádhera. Už se těším na druhý díl. :)

04.03.2017 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Opět Geralt se svým dobrodružstvím nezklamal. Příjemné čtení a konec je třešnička na dortu. :)

18.02.2017 5 z 5

Kráter Kráter Douglas Preston

Napínavé od začátku do konce! Kniha se čte sama!

07.02.2017 5 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Kniha úžasná! Jen už mi ke konci docházely síly. Na druhou stranu jsem vděčná, že příběh pokračoval dále než film.

02.02.2017 4 z 5

Grayova hora Grayova hora John Grisham

Pěkně napsané, bohužel mě to nevcuclo tolik, v kolik jsem doufala.

02.02.2017 3 z 5

Nejtemnější hodina Nejtemnější hodina Barbara Erskine

Nádherná kniha! Byla to moje první kniha od autorky a rozhodně nebude poslední! :)

31.10.2016 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

♥ ♥ ♥ Opět skvělý díl,ve kterém jsme se něco dozvěděli o minulosti Ciri. :)

28.08.2016 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Naproto úžasná kniha a ke konci pro mne celkem šokující odhalení. :)

03.08.2016 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Po dočtení nemám slov. Konec jsem vůbec nečekala. Za mě nejsilnější kniha, kterou jsem tento rok četla.

06.07.2016 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Opět jsem nadšená! Od autora jsem jako první knihu četla Syna, ze kterého jsem tedy byla naprosto vedle!! Přízrak byl oproti Synovi asi o něco slabší, ale přesto se mi kniha opravdu líbila a těším se na Policii. :)

31.05.2016 5 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Kniha se mi líbila jen ze začátku to bylo takové slabší. Je možné, že tento dojem mám kvůli době, kdy jsem tuto knihu četla, takže ne všichni musí mít stejný názor. :) Ale po úvodních 100 stránkách jsem se od knihy skoro nedostala a těšila jsem se na další přečtenou stranu. :) No a konec, krása. :)

31.05.2016 4 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Krásný a úsměvý příběh! Kniha byla opravdu skvělá, lehká, odpočinková. Na konci mi tedy až slzička ukápla. :)

22.05.2016 5 z 5