bezzink bezzink komentáře u knih

Prolhané městečko Prolhané městečko Diane Chamberlain

Diane je pro me absolutni spicka ve svem zanru. Kniha prectena za den a pul. Ani tehotenske nevolnosti me nezastavily! Skutecne kdo jste jeste Diane necetl, rozhodne tak udelejte s kteroukoliv jeji knihou. Skoda, ze Diane nepise rychleji. :)

09.01.2022 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

(SPOILER) Pro me zatim nejslabsi dil. Mnoho veci mi prislo nelogicke.
Propojeni obou pripadu bylo dost pritazene za vlasy. To jako z tech mnoha odlozenych pripadu se Kim dostane zrovna k tomu, u ktereho se ukaze spojitost s jejim soucasnym pripadem? Uplne mimo. Za dalsi neovereni si historky s manzelem u Isobel je strasne ocividny. Proste se spokojili s tim, co jim rekne nejaky clovek, zadny overeni totoznosti. Nemela by taky nahodou policie informovat rodinne prislusniky? Coz je za me manzel a ne domnely milenec. Od te chvile bylo jasne, kdo je vrah.

06.01.2022 3 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Druha pule knihy je znatelne lepsi. Za me to jsou slabsi 4 hvezdy. Angela pise dobre, umi vtahnout do deje, ovsem druhy pribeh mi prisel tak nejak navic a nerada jsem cetla kapitoly o nem. No zkusim dalsi a snad zvednu hodnoceni.

03.01.2022 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Ze zacatku jsem se nemohla moc zacist, ale pak uz to vzalo rychly spad. Hodne netradicni podani zlocince, coz posunuje knihu nad ostatni v tomto zanru a verim, ze i za cas budu vedet, o co v knize bezelo. Doporucuji.

30.12.2021 4 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Takovy prumer, ktery neurazi. Zapletka zajimava, zbytek nic moc. Navic Hollisovi jsem skutecne tu lasku vubec neverila. Proste byl fakt divnej. Myslim, ze kazdy se v lasce spalil, ale to neznamena, ze se clovek takhle nemozne uzavre.

12.12.2021 3 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Byl to moc fajn pribeh. Velice ctive a po dlouhe dobe chlap, ktery nebyl extremne arogantni a devkar. Ona byla proste roztomilost sama. Pekne do sebe zapadli a sex, ktery je u techto autorek vzdy velmi v popredi, byl pro zmenu dost v pozadi a vubec mi to nevadilo. Opravdu pekna romantika, co mela celkem i hlavu a patu. Za sebe doporucuji.

09.12.2021 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Koukam, ze jsem jedina, co dava 2 hvezdy. Bohuzel kniha jde mimo me, irituje mi zpusob humoru. Nikdy jsem nepovazovala za vtipne ruzna prirovnani. V teto knize jich je na kazde strane tak deset a za me teda tezce nepovedena. Nedokazu se nad to povznest, nedokazu se soustredit. Je to asi moje skoda, podle hodnoceni s tim ocividne nikdo jiny problem nema.

08.12.2021 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Bohuzel se neshoduji s predchozimi hodnocenimi. Prislo mi to dost ploche. Bez pribehu. Celkem i bez lasky. Myslim, ze kazdy asi ceka az si ta ustredni dvojice rekne sve "miluji te". Tady to uplne neprobehlo. Take mi nesedel styl psani a spis mam radsi zabavne romantarny. A ze by fakt vydrzeli udrzet svou chemii na uzde 2 roky? Proc? Za me nerealne.

07.12.2021 3 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak tohle bylo teda neco! To ze ON je vysokej, nadelanej, prachatej frajer s velkym ..., to je pro tenhle zanr uplne bezny, ale to ze ONA je 38mi leta mama od 3 deti, ktera nema postavu modelky, to je neco uplne tezce nebezne skandalniho! :)) Ten pribeh byl zkratka famozni, strasne jsem se u nekterych pasazi nasmala, u nekterych mi vyhrkly slzy do oci, ta kniha ve me vyvolavala cely spektrum emoci! To opravdu u tohohle typu knih clovek neceka. Vzdycky jsou si knihy v tomto zanru dost podobne. Ale tahle? Tak tahle teda vybocuje. Ta ma teda stavu! A ti kluci jsou k sezrani.
PS: Pochopitelne je nam vsem jasne, ze Herriet byla ta holka co vypadala jako baletka a co ji chtel Elliot najit. Takze doufam, ze uz to nekdo preklada!

PSS: Nemate nekdo doporuceni na podobnou knihu? Kde je pribeh, vtip, jiskra, urcita hloubka, neni to jen o sexu? Za sebe doporucuji cokoliv od Susan Elizabeth Phillips.

06.12.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Tak po dlouhe dobe celkem dobra romatarna. Ustredni dvojice me bavila. Bylo to vtipne, s pribehem, uveritelne emoce, sex klasika, tam se neda nic moc dalsiho vymyslet, ale celkove opravdu hodne ctive. Doporucuji. :)

04.12.2021 4 z 5

Soukromé vztahy Soukromé vztahy Diane Chamberlain

Dianiny knizky zboznuju. Jeji pribehy jsou vzdy silne, skryvaji ruzna tajemstvi, vykresleni mezilidskych vztahu je skvele propracovane, pribehove zvraty maji ten spravny wow efekt, takze mi prijde, ze tuhle knizku nemohla psat ta sama Diane. Tuhle knihu bohuzel nemuzu doporucit. Jednani postav absolutne nelogicke, pribeh tezko uveritelny, nudny, bez hloubky, o nicem, postavy nesympaticke, co ze to tam jako porad resili ti dva? Mimochodem to jejich seznameni bylo teda uplne mimo - az uchylne. A facka je jako ok? No tohle zkratka neni Dianin styl, proste jeji ranna tvorba za me nedosahuje kvalit te pozdejsi.

05.10.2021 2 z 5

Sestra Slunce Sestra Slunce Lucinda Riley

Za me TOP ze serie. Nadherna Afrika, dechberouci, smutny, krasny zivot Cecily, slozita osobnost Electry, spisovatelsky um Lucindy, proste smekam.
Velice me mrzi, ze autorka uz neni mezi nami. Dekuju ji, ze tuto serii dopsala a obdivuju ji, ze si dala takovy zavazek dokoncit sve dilo.
Pred smrti jeste sdelila nejdulezitejsi pasaze ohledne toho kdo je Tata Sul svemu synovi, ktery se zavazal, ze posledni knihu serie: ´Atlas: The story of Pa Salt ´ dopise k vydani na jare 2023. Tak hodne stesti. :)

22.09.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Za me nedoporucuji. Knihu jsem zacala cist uz minuly rok, bohuzel se mi nedalo zacist. Az ted pri stehovani sem ji vyhrabala a rekla si, ze ji dam jeste sanci. No druha pule knihy uz byla lepsi, ale porad to neni ono. Porad u Bryndzy cekam na ten moment kdy si reknu - “Aha, uz chapu, proc je to bestseller!” Cekam asi marne. Erika je stale stejne otravna, stale se se vsema hada, vsichni ji hazi klacky pod nohy, jen ona je hvezda jasna a ostatni jsou neschopni, ale i presto ji furt berou pripady, nechapu! Vrah znam opet od zacatku, to neni zrovna moudre, ztraci se tim napeti, sokujici zvraty a tak podobne. Navic pokud autor napise, ze Nina verila, ze to dobre dopadne, ale bohuzel se pletla, pak uz ja jako ctenar dopredu vim, ze Max chce zabijet. Kdyby tam to ALE nebylo, stale muzu taky verit jako Nina a doufat. Zkratka Brydza hned u vseho vylozi karty na stul, zadna prekvapeni, zadne zvraty, proste nuda.

14.07.2021 2 z 5

Návrat domů Návrat domů Donna Hay

Za me skvela knizka. Takova realna, ze zivota. Prijemna oddechovka, ktera se super cte. Preklad vynikajici, urcite doporucuji. Kniha o rodine, detstvi, materstvi, vztazich, krivdach, odpusteni, pohled matky a dcery. Zajimava jednohubka!

09.07.2021 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Prvni dil jsem cetla hodne davno a teprve pred tydnem jsem zjistila, ze existuje pokracovani. Sice me pomerne odrazovaly ne moc dobre komentare, ale zajimalo me pokracovani pribehu, takze jsem to riskla. Musim rict, ze na to, jak slaby to byl pribeh, tak to Jojo svym spisovatelskym umem fakt zachranila. Za me to ma ohromnou ctivost, preklad je skvelej, linka s rodici me vazne bavila. Jen teda ta Lili mi pila krev. Ano chapu, pubertak s depkama je proste zlo, ale ta Lou nemusela byt tak tezce submissivni. Iritovalo me, jak se k ni Lili chovala, a vubec, ze Louisa mela dojem, ze jako snad Lili neco dluzi. To jsem uplne nepochopila. Na druhou stranu, myslenka hezka v tom, ze nakonec prece jen neco z Willa na tom svete zbylo.

13.05.2021 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Jo! Konecne! Konecne kniha daneho zanru, ktera neni prospikovana sexem na kazde druhe strance. Konecne to dava smysl a ti dva se doberou ke vztahu a sexu tak jako v beznem zivote, proste postupne. A ani se to nehemzi slovy s.kat a pero a kurba miliardakrat na kazde strance.
Proste krasna oddechova cetba, ktera je vic romanticka nez eroticka, ma vcelku i hloubku a zajimavy pribeh. Navic boze ten prebal, no slintam. :)) 5 hvezd jak vysitych.

20.04.2021 5 z 5

Soukromé životy Soukromé životy Diane Chamberlain

Ranna tvorba Diane je neco trochu jineho nez jeji soucasna tvorba. Je jeste takova neopracovana, opatrna, za me prumerna. Ta soucasna je vice propracovana, vice sokujici, vice hlubsi a samozrejme s o moc lepsim prekladem. Ten preklad me skutecne hodne vadil, nejenom, ze nektere vety nedavaly smysl a byly doslovne prekladany, ale zaroven nepochopim to pocestovani jmen a to jeste jen u nekoho. Jinak pribeh zajimavy, to Diane opravdu umi, za me to ale nebylo ono. Ac Diane zboznuju, musim dat prumer.

18.04.2021 3 z 5

Zapomenuté vzpomínky Zapomenuté vzpomínky Diane Chamberlain

(SPOILER) Moje oblibena spisovatelka a dalsi kniha starsiho vydani ukoristena v antikvariatu. Pribeh to byl pekny a za me vysoce uveritelny. Muzu potvrdit z vlastni zkusenosti, ze potlaceni negativnich vzpominek z detstvi neni nemozne.
Kazdopadne jsem nepochopila (jako i ostatni komentujici) Clairin vztah k Randymu. Bere ho jako bratra a spi s nim? Trochu mimo. Nejak se v tom placala a to me fakt nebavilo. Proto jen 3 hvezdy. Diane to umi o moc lip.

18.03.2021 3 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Az trochu moc slunickove na muj vkus. Ale obcas mame kazdej chut precist si erotickou pohadku. :)

01.02.2021 2 z 5

Matčin stín Matčin stín Diane Chamberlain

Opravdu moc hezka serie. Doporucuji vsemi deseti. Vsechno do sebe pekne zapadlo. Ani mi tak nevadilo, ze bylo zrejme uz od zacatku, kdo ve skutecnosti je Rick nebo jak je to popravde s Mackenziinym otcem. SPOILER: Co mi ale zkazilo dojem a proc davam 4 hvezdy je ten az trapny zaver s odpustenim. Respektive ok, odpusteni jako takove beru, ac ho nechapu, co mi prislo ale fakt mimo, byl ten naprosto zbytecny hovor mezi Lacey a Z. - absolutne nerealne a nepochopitelne. Kdyby to DK podporovala, umistila bych tu smajlik s ocima v sloup.

16.01.2021 4 z 5