bezzink bezzink komentáře u knih

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Mam ke knize nekolik vytek, i tak ale musim dat plny pocet! Cestina nebyla z nejdokonalejsich, jak to rict? Proste byla jednodussi a trochu me to rusilo. Konec uspechany, ale uvidime zda se k tomu autorka vrati v druhem dile.
Ted k postavam: Liliana me trosku iritovala tim neustalym brecenim. Ale chapu, sebevedomi mela na nule. No Ben byl odporna parodie na chlapa. Fakt hnus, co prestiz a prachy s clovekem umi udelat. Jsem toho svedkem i v realnem zivote. Alex byl roztomilous a drson zaroven, kapitoly psane z jeho pohledu byly velmi osvezujici a muzne. Fakt typek. Jsem zvedava na Jacka, trochu si to u me pokazil tim jeho rvanim na zenu. No uvidime.
PS: Jason Momoa haka. Mmmmmm blaho! Pustte si ;)

21.02.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Asi takhle - WTF?! Kdyz pominu absolutni nerealnost celeho pribehu, tak navic ta radoby mafiansko “detektivni” linka byla hodne velka ubohost. Plus nejsem fandou pornosexu a povelum jak pro psa. Za me je to ponizujici a ne sexy. Absolutne toxicky gauner je taky ok? Typek klidne muze byt chladny, ale co je moc, to je moc. Jestli je tohle bestseller, tak buh s nama.
Jednu hvezdu aspon za relativni ctivost.

15.02.2023 1 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Prekrasny pribeh. Dechberouci. Krasna cestina a neskutecna ctivost. Obrovska laska a nenavist, bolest a nadeje. Fakt to melo emocni hloubku. A hlavne se me to osobne dost dotykalo vzhledem k tomu, ze jsem zazila neco podobneho. Konec byl nadherny, neudrzela jsem slzy. Moc vsem doporucuju.

13.02.2023 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Hate to love linka kterou na techto knizkach tak miluju. Kdyz se ti dva spickuji, jsou sarkasticti, sebevedomi, arogantni, vzrusujici. Sexualni napeti by se dalo krajet. A presne tohle tento pribeh splnuje. Za 2 dny sfouknuto. Jak je mozny, ze to pise stejna spisovatelka, ktera napsala Fakt silena jako ja, coz byl za me mega propadak. A pak napise takovou pecku jako je tahle kniha? Ktera je neskutecne ctiva, vtipna, silene sexy? Nechapu to, ale kazdopadne tuhle od Jo Watson proste miluju a doporucuju.
PS: Zboznuju tyhle sexy zhyrale arogantni sefy. Co mi doporucite? :)

11.02.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Do tretice vseho dobreho. Nebo spatneho? Chemie mezi Elarou a Noahem byla nulova. Nechapu, co Noah na Elare videl? Vlastne ani poradne nevim, jak oba vypadali nebo co citil Noah k Elare? Je to vzdy skoda, kdyz jsou city a pocity vykreslene jen z jedne strany. Erotika tam byla takova zadna. A zjevne, pokud chlapec nema kondom, je treba se zase oblect. Ocividne nic jineho nez zasun neexistuje. Celkove to bylo cele povrchni a nudne.

09.02.2023 2 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Hmm tak tohle bylo velky spatny. Prekombinovany, az hruza. Do toho milion mafianskych vrazd. Detektivka co ma zase dojem, ze bez ni se to zbori. Ostatni ji musi nutit, aby sla spat. Vsem a vsemu unikne a nikdo a nic neunikne ji. No proste zase takova klasicka supermanka.

06.02.2023 2 z 5

Fakt šílená jako já Fakt šílená jako já Jo Watson

Musim rict, ze me knizka nezaujala. Frankie byla uplne mimo, nemyslim si, ze existuje nekdo, kdo by byl az takhle ulitlej co se tyce socialnich siti.
Na neustale omilana slovicka “hihnat” a “chichotat” jsem si behem cteni vybudovala slusnou averzi.
Od Jo Watson jsem cekala lepsi pocteni. Snad priste.

22.01.2023 2 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

I romantarna muze byt kvalitni, mit solidni uveritelny pribeh a hlavu a patu. Tady za me bohuzel neee.

29.11.2022 2 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

V ramci serie trochu slabsi, aspon za me, ale porad hodnotim dost vysoko a doporucuji. Zaverecny twist absolutni pecka!

15.09.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Prumer. Carter zacina mit klesajici tendenci. Celkovy zaver knihy tezce nerealny. V normalnim zivote by se to proste nestalo. Taky mi uz zacina jit na nervy to Chrisovo neustale lakani na cteni dalsi kapitoly, kdy na konci pouzije neco jako "A kurva!!" nebo "Co to je?!!!" Nemel by to tak prehanet.

07.07.2022 3 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Nedocteno. Premaham se cist dal, ale neda se to. Tenhle zanr se da napsat o dost vic zajimave, vtipne, ctive, dokonce s hloubkou a erotika se da pekne prozit s hlavnimi hrdiny. Pri cteni teto knizky mi bylo za autorku strasne trapne. "Sexualni" popisy byly straslive pubertalni, Hanna byla bytost z jinyho sveta, neuveritelne divna, nezajimava, trapna. Pribeh nulovy. Vyraz "kozicky" taky snad pro 15ti lety deti. A nepochopila jsem v cem byl Will "hrac"? Co tim autor myslel? No proste silenost, NEDOPORUCUJI!

15.06.2022 1 z 5

Ztracená sestra Ztracená sestra Lucinda Riley

(SPOILER) 7. dil me neoslovil. Pribeh Nualy me uplne nebavil a myslim, ze k celkove pointe nebylo treba takovych podrobnosti. Pribeh Merry byl o neco lepsi. Kazdopadne ta soucasna linka byla skutecne otresna. To jak sestry Merry honily bylo vazne dost mimo, hlavne napad Star a Orlanda. Proste trapas!
Taky me stvala samotna Merry, porad jen se neceho bala a porad vsem vysvetlovala jak jim to velke tajemstvi rekne az pozdeji. To rekla asi tak 20x. Porad tam byl nekdo unaven a musel si chodit lehnout. Taky to jak Merry vsichni premlouvali na tu plavbu, to bylo uplne na hlavu postaveny. Celkove jsem po celou dobu z knihy citila negativni energii, porad se nekdo necemu branil.
Ovsem umeni Lucindy je takove, ze i pres tohle vsechno, byla kniha velmi ctiva, a proto aspon ty 3 hvezdy dam.

28.04.2022 3 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

(SPOILER) Jdu trochu proti proudu. Kniha se mi dobre necetla. Milion pocitu a vzpominek me moc neoslnoval. Prislo mi to tak nejak bez deje. Navic Dorothy me neskutecne iritovala tou svoji povrchnosti a snobstvim. SPOILER: od pulky knihy jsem v podstate vedela, co me ceka na konci a to byl jediny hnaci motor k tomu, abych to docetla. Abych zjistila, zda jsem se trefila. Bylo tam nekolik naznaku te pozdejsi zameny a hlavne kdyby to tak nebylo, tak by ta kniha byla fakt uz uplne o nicem. Takze konec byl moc fajn, ale to je tak jedine. Pritom Zapomenuta zahrada byla tak skvela.

14.04.2022 2 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

K dasu! To byl ale podprumer, proklate! Preklad byl katastrofalni. Pribeh byl nudny, preskakovala jsem vecne hadani bratru. Popisy sexu byly otresne. Hlavni postavy byly taky nudne. Ani zadny vtip to nemelo. Dalsimi dily serie se nebudu trapit.

09.04.2022 2 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Pribeh me oslovil, za me mel hlavu a patu a byl prijemny. Nekomu zde se prave nelibilo, ze tam nebyly zadne zvraty, ja jsem za to naopak rada. Bylo to osvezujici! U kazde romantarny je to klasika, ze se v pulce knizky hlavni postavy nejak podrazi, rozejdou se, nejsou si jisti svymi city, brani se lasce atd. Tady toto neprobehlo, laska tim padem byla pro me o mnoho vic uveritelna. Bylo to moc mile, dojemne a hlavne dospele. Zadne sokujici tajnosti, zvraty, proste zivot, ktery umi prekvapit! Po dlouhe dobe davam 5 hvezd tomuto zanru.

04.04.2022 5 z 5

Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Tajné deníky slečny Mirandy Cheeverové Julia Quinn

Za me hodne slaboucke. Miranda mi vadila, jak si vynucovala lasku. Vadilo mi, jak bylo neustale omilano, ze neni dostatecne pekna. Ze si Turner uvedomil az buhvi kdy, ze se mu vlastne libi, prislo mi to cele na silu.

13.03.2022 2 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Silne 3 hvezdy. Bylo to fajn, mile, takove dost jemne. Pribeh byl neobvykly, zajimavy, ale pro me to nemelo grady. A navic jsem si nejak zvykla na ten trend vypraveni z pohledu obou hrdinu. A to mi tu chybelo. O pocitech Leny vime vsechno, Ryan je jina kapitola.
No uvidime, co prinese druhy dil.

15.02.2022 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Davam hodne, hodne slabe 3 hvezdy. Nejhorsi Chris Carter. :( Dej - nula, vysetrovani - nula, napeti - nula, zvraty - prehnane, nelogicke, vysvetlovani vsem dokola jak je Lucien nejvic genialni a zrudny psychopat, co kdy zil - minus 800 bodu, totalne marna policie a milion tech dalsich utvaru, vysetrovani formou cekani na telefon - unavne, popisy vlivu vybusniny na lidske telo - otresne, zbytecne, preskocila jsem, ohrana fraze “ hodne ctu”.
Jediny Chris Carter do ktereho jsem se musela nutit.

29.01.2022 3 z 5

Zdravím tě, temnoto Zdravím tě, temnoto Sandra Brown

Pro me zatim nejslabsi dil. Mozna je to prekladem, chybami v textu, to me dost rusilo. Pribeh byl zajimavy, ale tezko uveritelny. Ze by 16,17ti lety holky byly v podstate zkusene pornoherecky? Nejak mi to nesedi. Co se tyce zvratu, u Sandry jsem zvykla na vetsi soky.

25.01.2022 3 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Romantarna riznuta detektivkou. Za me ideal. Konec sice trochu zrychleny, ale nic co by me odradilo od dalsich Sandrinych knih.

13.01.2022 5 z 5