barunka.p barunka.p komentáře u knih

Kolonie Kolonie Sam Marsden

Hezká, čtivá, chce to ale další díl, aby se objasnilo více informací, a proto doufám v další díl. Eva s jejím gelem mě místy štvala, ale tak naštěstí to pak zvládala i bez něj :D. Jinak hodnotím kladně, hlavně pokud se vám líbí fantasy/scifi.

01.02.2021 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Rychle čtivá kniha s překvapivým závěrem. Přišlo mi, že ale autorka natahovala děj tak moc, až mě to v půlce přestalo bavit. Kniha Manželé odvedle se mi líbila víc, ale tato špatná také určitě není.

22.08.2018 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásný námět, oddechová čtivá knížka. Člověk se u ní rozhodně nenudil a stále čekal, co se bude dít. Celá série je velmi povedená!

22.04.2018 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Miluju! Hezčí knížky být snad nemůže. Postava Darcyho se z počátku zdá být odtažitá, ale nechápu člověka, který by ho na konci neměl rád!
I přes rozdíly mezi filmem a knihou, si film ráda pustím

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Tuto knížku by si měl přečíst snad každý. Víc psát nebudu, protože pro mě to nejde slovy popsat.

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasná knížka! Četla se jedním dechem, skvělý námět. Ze začátku jsem se bála, že to bude celé jen o vraždách a zabíjení, ale vůbec (až na některé pasáže)! Naprosto převapila a těším se na další díl.

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Řekla bych nejméně povedená kniha od J.Greena (+Will Grayson, Will Grayson se mi také nezdá...). Celou dobu mi přišlo, že hlavní hrdina jen fňuká nad tím, jak ho opustila ta a ona Kateřina... dle mého názoru o ničem...

Na Hvézdy nám nepřaly, Papírová města a Hledání Aljašky to prostě nemá...

07.05.2017 2 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Knížka mne chytla hned od začátku. Čtivá, napínavá,... strašně mne zajímal konec.

Přeci jenom, co člověk může čekat, když se ti dva spolu přestali bavit už dávno na střední? Ona šla dál, on zůstal zamilovaný a chtěl ji pak najít... Quentin byl moc naivní, co se týše jejich vztahu, dle mého názoru.

31.12.2016 5 z 5

Coolinářka - Testováno na rodině Coolinářka - Testováno na rodině Svatava Vašková

Pokud hledáte kuchařku, tak rozhodně doporučuju tuto! Krásné grafické zpracování, moderní, ale i klasická jídla. Je doplněná rodinnými fotkama, což tomu dodává své kouzlo. Pozitivně hodnotím i rozdělení do 4 ročních období, člověk alespoň ví, že sežene ingredience. Některá jídla vypadají složitěji, ale po přečtení receptu to zvládne snad každý. Jednoznačně doporučuji i jako dárek!

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Jedním slovem úžasná. Člověka to donutí přemýšlet i nad zdravím a hlavně nad pocity postiženého člověka. Závěrem....měli bychom si vážit každěho dne.

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Mám ráda snad všechny knížky od J. Greena, ale tato mne nezaujala, tak, jako například Papírová města či Hledání Aljašky. Čekala jsem víc, ale i tak to nebyla špatná koupě.

31.12.2016 3 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Úžasná sci-fi kniha. Byla jsem z ní nadšená, a to nejsem velká fanynka sci-fi. Nádherný překvapivý závěr, doporučuji!

31.12.2016 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Četla jsem to hlavně kvůli autorce Zoe Sugg. Kniha pěkná, oddechová. Typický dívčí román především pro 10-16 let. Nebyla jsem nadšená, ale ani zklamaná. Těším se na další díl.

31.12.2016 3 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Úžasná knížka, rychle přečtená, na konci jsem i brečela, ale to snad každý.

31.12.2016 5 z 5

Kniha pěkná. Rychle čtivá díky tomu, že je psaná, jako divadelní hra. Nicméně bylo vidět, že to celé nenapsala J. K. Rowlingová

31.12.2016 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Hezká, vánoční. Krásně propracované od všech 3 autorů.

03.12.2016 4 z 5