barca14 barca14 komentáře u knih

Selekce Selekce Kiera Cass

Po dlouhé době konečně kniha, která mě donutila všeho nechat a jenom číst a číst a číst!!:)
Na první pohled se může zdát, že jde pouze o nějakou princeznovskou blbost, což rozhodně není pravda.. byla jsem velice mile překvapená.. rozhodně doporučuji:)

11.02.2015 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Kniha je opravdu krásná a originální. Popravdě jsem čekala šťastný konec a byla jsem trochu nepříjemně překvapená, ale i tak úžasný konec. Postavy mi byly sympatické a po dlouhé době jsem si přečetla opravdu dobrou knížku!

05.01.2014 5 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Zase mě knížka dostala, stejně jako první díl :) Všem doporučuji, nemohla jsem se odtrhnout;)

13.09.2013 5 z 5

Lola a kluk od vedle Lola a kluk od vedle Stephanie Perkins

Knížka se mi líbila, ale musím souhlasit s ostatními, že Polibek pro Annu byl určitě lepší:)

13.09.2013 4 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Nádherná knížka:) Úplně mě pohltila a nemohla jsem se od ní odtrhnout! Krásná:))

13.09.2013 5 z 5

Mrazení Mrazení Maggie Stiefvater

Knížka se mi zezačátku moc líbila, byla opravdu zajímavá, ale uprostřed už mě vůbec nebavila, takže jsem jí ani nedočetla, což se mi u knížek moc často nestává...

15.06.2013

Cesta do středu Země Cesta do středu Země Jules Verne

Zajímavá knížka. Nikdy jsem dobrodružné knížky nevyhledávala, ale tato se mi opravdu líbila :)

15.06.2013 2 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Knížka byla úžasná. Nádherné zakončení, jenom mě mrzí, že už není další díl. Všem doporučuji, opravdu krásná série :)

15.06.2013 4 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Knihu jsem už nějaký ten týden měla doma, ale do čtení se mi moc nechtělo, protože jsem od knihy moc neočekávala. Až nedávno jsem se rozhodla, že si knihu konečně přečtu. Začátek si mi líbil, ale asi v prostředku knihy sem se začala trošku nudit. Knihu sem ale přečetla a musím říct, že se mi nakonec líbila. Asi si přečtu i druhý díl.

26.05.2013 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Tento díl se mi líbil, ale na ten první to nemá. Bylo tam sice vše proto, aby byla kniha dobrá, ale asi jsem čekala něco víc. I přesto si přečtu třetí díl.:)

12.05.2013 4 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Zajímavá kniha a novými nápady, ale mně se teda první díl líbil více:) Tento díl mě nedokázal vtáhnout do děje, ale i přes to jdu i do toho třetího:)

28.04.2013 4 z 5

Patricie Patricie Veronika Matysová

Krásná kniha, velice se mi líbila a ještě několik dní po přečtení sem o ní přemýšlela:)

28.04.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Zajímavá kniha, ale nezvládla mě úplně vtáhnout do děje:)

11.04.2013 3 z 5

Příšerné příběhy z Černé lodi Příšerné příběhy z Černé lodi Chris Priestley

Zajímavé, hezky napsané:)

31.03.2013 4 z 5

Posledná kvapka Posledná kvapka Jeffrey Patrick Kinney

Určitě slabší než první díl, ale i tak celkem zábavná knížka:)

26.03.2013 3 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Kniha se mi velice líbila, ale musím souhlasit, že nějaké části jsou opravdu pro starší, ale i přesto krásná kniha se zajímavým nápadem, všem doporučuji:)

26.03.2013 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Vtipně napsaná knížka, dobře se četla:)

24.03.2013 4 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Gideon si mě úplně získal!! :)

23.03.2013 5 z 5

Krevní msta Krevní msta Alyxandra Harvey

Podle mě zajímavá kniha :)

17.03.2013 4 z 5

Útek Útek Sophie Jordan

Hezký díl, a celkem sem si i oblíbila Cassiana, těším se na třetí díl;D

17.03.2013 5 z 5