argi111 argi111 komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

První polovina knihy mě upřímně příliš nebavila. Konec byl, ale "konečně" napínavý. Nevím jestli budu číst další díly...

29.03.2020 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Nezapomenutelná klasika :-)

03.01.2020 5 z 5

Ronja, dcera loupežníka Ronja, dcera loupežníka Astrid Lindgren

Za ně super knížka pro děti.

01.11.2019 5 z 5

Tato kniha je druhou knihou, kterou jsem od Coelho četla. Musím říct, že se mi moc líbila, i když druhá část mi chvílemi přišla "táhlá". Podle hodnocení zde jsem toho příliš neočekávala, ale byla jsem mile překvapená. Autor vám musí zřejmě "sednout".

23.10.2016 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Kdo je fanoušek Stmívání tak určitě touto knihou nepohrdne. Trochu mě odrazovalo číst v podstatně stejný příběh znovu, ale v konečném důsledku znáte mnohem více podrobností příběhu, které vám najednou začnou zapadat.

21.07.2021 4 z 5

Plavec Plavec Joakim Zander

Za mě skvělá kniha. Člověk u toho musí být pozorný, protože postav je zpočátku mnoho, ale poutavý příběh tohle všechno vyváží.

13.09.2020 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha má poutavý námět. Asi do poloviny se mi četla dobře. Pak se příběh přestal rozvíjet a konec mi připadal trochu přitažený za vlasy. Je to první kniha, kterou jsem od této autorky četla, celkově není nejhorší, ale mě příliš nenadchla.

03.08.2019 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Z této knihy jsem byla nejdříve trochu zmatená. Postav bylo na můj vkus více. Potom se příběh trochu více rozběhl, ale konec mě příliš nenadchl.

25.07.2019 2 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Kniha, která mě zase opravdu dostala...

21.06.2019 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Pro mě velmi zvláštní kniha. Nemohu hodnotit zda dobrá nebo špatná. Každopádně jsem na rozpacích z toho jak spolu někteří lidé jednají.

21.06.2019 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Perfektní!

07.02.2017 5 z 5

Jako oddechovka dobrý :-)

30.11.2016 3 z 5

Po přečtení recenzí nadšenců i odpůrců jsem ke knize přistupovala s mírnou skepsí. Ale musím říct, že se mi líbila moc. Upřímně bych byla raději kdyby to bylo psáno jako všechny díly předtím, ale jde především o příběh a ten se povedl.

05.11.2016 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Perfektní knížka. Autorka píše vážně moc dobře, příběh naprosto Vás pohltí. Těším se na další její knihy. A naprosto nejlepší byl epilog, za ten dávám extra body. Zeptejte se Pandory :-)

30.10.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Velice povedená a hodně "přemýšlivá" kniha. Skoro bych řekla, že by se měla stát povinnou četbou.

18.10.2016 5 z 5

Poklad pána Isakowitza Poklad pána Isakowitza Danny Wattin

Kniha má působivý námět, ale příliš mě nebavila. Na můj vkus se až příliš přeskakuje z reality do vyprávění minulých příběhů. Celkově mi přišla taková "bez pořádného děje".

10.09.2016 3 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Knihu jsem zakoupila v Levných knihách, na doporučení, jako "skvělou oddechovku". Autorka si mě okamžitě získala a vtáhla mě do děje. Moc se mi líbila.

12.08.2016 5 z 5

Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech Ilustrovaný atlas neuvěřitelných faktů o zvířatech Maja Säfström

Výborné a nejen pro děti :-)

26.07.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Top od Hartla to nebylo. Pražský erotikon byl lepší, ale přečíst se to dalo. Jako letní oddychovka proč ne :-)

26.07.2020 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Přečetla jsem první část z pohledu Veroniky. Nebylo to špatné, ale čekala jsem více, žádný velký děj se na můj vkus neodehrával. Začala jsem číst i část z pohledu Jáchyma, ale příliš mě nebaví. Prozatím odkládám.

03.02.2020 2 z 5