archivářka115 Online archivářka115 komentáře u knih

Společný byt Společný byt Danielle Steel

Příjemná knížka. Dobře se četla. Nic jsem od ní nečekala a tak mě nezklamala.

22.11.2023 4 z 5

Deník holky z lékárny Deník holky z lékárny Martina Lachnittová

Ze začátku se mi knížka líbila. Byla vtipná a zajímavá. Potom se vtipy v ději začaly stále opakovat. Nuda, nuda. Přeskakovala jsem kapitoly a jsem ráda, že
jsem jí dočetla.

20.11.2023 2 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Poměrně brzo jsem začala tušit, kdo je nejhorší zločinec. Nevím, jestli se může, právník Derek zamilovat do Julie, která je stále podezřelá.
Konec byl dost zamotaný.Nejvíc mi vadilo, že se několik postav jmenuje od "D" - Dodge, Duke, Doug. Začala jsem se ve jménech ztrácet. Jinak se mi knížka líbila.

19.11.2023 4 z 5

Ještě jedna lež Ještě jedna lež J. M. Winchester (p)

Knížka byla čtivá.Bohužel jsem se začala v ději ztrácet. Budu si jí muset přečíst znovu. Doufám, že se už vyznám v tom, kdo je kdo.

13.11.2023 4 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Ze začátku se mi knížka líbila, potom začal být děj zbytečně rozvleklý, nudný.
Knihu jsem dočetla, ale hlavně proto, že jsem byla zvědavá, čím se bude lišit od filmu. Před očima jsem stále měla Meryl Streepovou, která byla skvělá. Film se mi líbil víc.

10.11.2023 3 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Já mám pana Štočka moc ráda. Stále jsem čekala, kdy vyjde tato knížka o příbězích, které budou pravdivé a nikdo je nepřizpůsobí k obrazu svému. Asi dva případy mě připadaly trochu zmatené, ale to mě nevadí. Pana Štočka mám stejně ráda a nesmírně ho obdivuju. Byla jsem zvědavá na příběh vraha Roubala a Orlických vražd. Několikrát jsem je četla, ale nikdy jsem nevěděla, jestli je to pravda. Třeba vyjdou ve druhé knížce.

02.11.2023 5 z 5

Frida Kahlo a barvy života Frida Kahlo a barvy života Caroline Bernard

Skvělá knížka, krásně se četla. Film jsem viděla už dávno. Nedovedu si představit její život plný bolestí.

27.10.2023 5 z 5

Dobrou noc, Nikdo Dobrou noc, Nikdo Jennifer Weiner

Nemohla jsem se do knížky začíst. Nuda. Pochybuju, že bych si ještě něci přečetla

20.10.2023 odpad!

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Nemohla jsem se do ní začíst. Knížka mi nebavila. Pochybuju, že bych si od ní ještě něco chtěla přečíst

20.10.2023 1 z 5

V pravý čas V pravý čas Danielle Steel

Byla dost rozvleklá. Přečetla jsem si jí a pokud nebudu mít co číst, tak si od ní
přečtu nějakou další knihu.

16.10.2023 3 z 5

Volání minulosti Volání minulosti Barbara Wood

Nemohla jsem najít v knihovně, co bych si přečetla. Náhodou jsem objevila tuto knížku. Je to taková oddechovka. Závěr byl dost nepravděpodobný. Jestli jsou nějaké autorčiny knížky lepší, tak bych si možná něco přečetla. Zatím mám ke čtení lepší knížky.

14.10.2023 2 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

No, četla jsem od něj lepší. Stejně se těším na další knížky, které jsem ještě nečetla

17.09.2023 4 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

To je třetí knížka, kterou jsem přečetla. Ze začátku byla skvělá. Potom mi začal vadit popis "uměleckých děl", který jsem moc nepochopila. Nevím, kdo byla poslední oběť´, která zůstala naživu. Jeho chování v této situaci bylo dost nepravděpodobné. Jakou měla Olivie nemoc ? Asi jsou
to naivní otázky, ale vadilo mi, že nebyly zodpovězeny.

04.09.2023 4 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Celkem se dobře četla. Zklamal mě konec. Byl takový divně zmatený. Děj se podobal knihám Shari Lapeny, ovšem na ní nemá.

26.08.2023 3 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

Knihu jsem rychle přečetla, ale nijak mě nezaujala. Pletla se mi jména postav.

05.08.2023 2 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Ze začátku se celkem dala číst. Potom Aubrey začala styk odmítat.Andrew prosil. Aubrey stále odmítala. Andrey přemlouval. Aubrey si to rozmyslela. Sex zvítěl, ale potom ho zase odmítla a tak se děj stále točil do kolečka. Nuda, nuda.
Již nikdy víc.

16.07.2023 1 z 5

Jsi na řadě Jsi na řadě Holly Seddon

První část byla rozvleklá. Nejvíc mě zaujala druhá část. Byly to zajímavé situace.Třetí část byla pomalá a nudná. Klidně bych jí vynechala.

11.07.2023 2 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

To je teprve druhá knížka, kterou jsem od Cartera přečetla. Kniha je od začátku čtivá. Vraždy byly příšerné. Bylo to poprvé, že se mi ke konci udělalo špatně od žaludku. Prožít takové dětství musí v budoucnu zanechat následky, Ovšem netušila jsem, že vrahem bude on. Byl to šok. Děj jsem četla tak rychle, že jsem se musela vracet, abych to pochopila.

26.06.2023 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Kniha je zajímavá. Ze začátku se dobře četla. Potom mi začalo vadit, že je zbytečně rozvleklá.Ke konci začal být děj divný.Stále je odváželi do "vězení", potom je přiváželi a potom zase odváželi. Proč se ztratil kytarista Eric, když nebyl členem Paktu ? Byla JoAnne normální ? Ke konci mi začalo být chování Alice divné. Připadá mi, že bych ke knížce potřebovala někoho, kdo by mi vysvětlil konec.

21.06.2023 2 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Předpokládala jsem, že to bude oddechovka. Začátek se dal celkem číst. Ke konci bylo chování Tary více méně nepravděpodobné. No, taková erotická pohádka.

17.06.2023 3 z 5