Deník holky z lékárny přehled

Deník holky z lékárny https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/492352/bmid_denik-holky-z-lekarny-0qW-492352.jpg 4 89 89

Deník holky z lékárny série

Přemýšleli jste někdy nad tím, kdo v lékárně pracuje, jaké má vzdělání a povinnosti? Zajímá vás, co se lékárníkům honí v hlavě při práci s pacienty? Chcete se zasmát nad nejroztodivnějšími názvy a zkomoleninami? Do tajů lékárenského prostředí vás zasvětí jedna mladá a empatická farmaceutická asistentka Martina, známá z facebookového blogu Deník holky z lékárny. V knížce najdete mnoho poutavých, veselých, zarážejících, ale i naučných příběhů z prostředí lékárny, u kterých se jistě nebudete nudit.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Deník holky z lékárny. Přihlašte se a napište ho.

Dámaskloboukem
27.11.2023 3 z 5

Nepotrhala jsem se smíchem, ale přečíst to šlo. Autorka píše lehce, čtivě a přesně ví, kde leží imaginární hranice, za kterou už by text byl neslušný nebo urážející.
Moooc se mi líbí grafické zpracování.
A teď jeden pokus, zda autoři čtou komentáře ke svým knihám.:)
V kapitole, kde je vysvětleno, co takový recept obsahuje a která položka co znamená, je použity případ: Rp. Detralex tbl .. znamená Vezmi Detrax..
A to teda rozhodně NENÍ pravda!

archivářka115
20.11.2023 2 z 5

Ze začátku se mi knížka líbila. Byla vtipná a zajímavá. Potom se vtipy v ději začaly stále opakovat. Nuda, nuda. Přeskakovala jsem kapitoly a jsem ráda, že
jsem jí dočetla.

LaCoccinelle
19.09.2023 4 z 5

V lékárně pracují příbuzní, takže spoustu historek už znám. Koukám, že se to prostě objevuje celorepublikově.
Ovšem co jako pacient nesnáším je ta otázka: "Pro koho to máte?" Na to se mi přesně chce říct: "Co je vám do toho?" Dle mého naprosto špatně zvolená otázka! Mají se snad ptát, zda to bude pro dítě nebo pro dospělého. Jako když odpovím po pravdě, pro koho, třeba: "Pro Pepíka.", tak k čemu to bude? Pepík může být dítě, tatínek, dědeček, ale taky třeba pes nebo papoušek.
Jinak příjemná oddychovka.

Když spadne maska, Stín ve dveřích a další knižní novinky (19. týden)

08.05.2022

Kniha Deník holky z lékárny v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech2x