AndreaP. AndreaP. komentáře u knih

Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let Halina Pawlowská

Miluju knihy, kdy jsou recepty protkané příběhy, a přesně toto je tato kniha. Skvělé.

Pravda o mém muži Pravda o mém muži Halina Pawlowská

Knihy Haliny jsou vždy takové pohlazení po duši, i když tady tato kniha má smutný podklad.

14.08.2017 4 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Na této knize jsem vyrostla, báje a pověsti Eduarda Petišky mě provázely celé dětství.

Jaké je to v nebi? Jaké je to v nebi? Concetta Bertoldi

Mě tato kniha hodně baví, jelikož je psaná s nadhledem, není až tak duchovně vážná, kdy člověk musí větu přečíst dvakrát, aby jí porozuměl a přesto tam člověk, zabývající se touto tématikou "něco mezi nebem a zemí" , najde odpovědi na své otázky.

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Miluji tuto knihu, jako dítě ještě školou povinné jsem jí přečetla několikrát.

Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc Kvak a Žbluňk od jara do Vánoc Arnold Lobel

Nikdy nezklamou, nikdy neomrzí, jsou to prostě prima kamarádi.

Kvak a Žbluňk se bojí rádi Kvak a Žbluňk se bojí rádi Arnold Lobel

Prostě je miluju ♥

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Arnold Lobel

Já tady tu knihu, respektive celou sérii, musím dát. A víte proč? Protože to byla první kniha, kterou jsem kdysi dávno jako dítě přečetla a po xx letech se to stejné opakovalo u mého syna a posléze mé dcery. Za mě prostě absolutní TOP, co se dětské počáteční literatuty týče.

Deník bulimičky Deník bulimičky Diana Fey

Je to zcela jistě zajímavý pohled do nitra bulimičky, co se v ní odehrává, jaké má pocity a jaký vede vnitřní boj se sama sebou a démony.

14.08.2017 4 z 5

Je to velice zvláštní kniha se zvláštním námětem, ale asi jsem po ní nesáhla v tu pravou chvíli. Jsem v rozpoložení, kdy mě až tak neoslovila, čímž ale nijak nezpochybňuji její kvalitu, jde jen o můj subjektivní pocit v době, kdy jsem jí měla v ruce.

14.08.2017 3 z 5

Bylinky pro děti a maminky Bylinky pro děti a maminky Magdaléna Staňková-Kröhnová

Úžasná kniha, kterou jsem si po půjčení z knihovny pořídila také domů.

08.08.2017 5 z 5

Průvodce bylináře Pavla celým rokem Průvodce bylináře Pavla celým rokem Pavel Váňa

Kniha pro všechny, kteří se zajímaví o alternativní možnosti léčby a bylinky pro ně nejsou jen plevel na zahrádce.

Skalpel, prosím Skalpel, prosím Valja Stýblová

Lékařské prostředí, osudy pacientů často bojujících o život. Krásná kniha i film.

Dobrodruzi s polopenzí Dobrodruzi s polopenzí Ilona Borská

Takový životní osud autorky a jejího manželka, ve kterém procestujete a poznáte kus světa.

Memento Memento Radek John

Tuto nepřekonatelnou knihu bych dala jako povinnou četbu všem.

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Tuto knihu si dodnes pamatuju, i když jsem jí prvně měla v ruce už jako velmi mladá, cca kolem 15.roku. Už tenkrát mě zaujala.

08.08.2017 4 z 5

Cabernet sauvignon a jahodový dortík Cabernet sauvignon a jahodový dortík Nathalie Roy

Celá trilogie je prostě moc fajn :-)

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Musím uznat, že kniha není sice nijak hlubokomyšlenková, nicméně u situací, jak vymýšlela pomstu, jsem se fakt musela často smát.

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

První díl byl pro mě prostě silný zážitek. Tento navazují už ve mě tak silné emotivní pocity, jako ten první, nezanechal. Přesto hodnotím kladně.

Jen jednou mladá Jen jednou mladá Ivanka Devátá

Já prostě Ivanku Devátou miluji. Šáhnu po její knize vždy, když je mi mizerně.