Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let přehled

Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170932/zeptej-se-mamy-aneb-100-receptu-jak-se-dozit-100-let-170932.jpg 4 33 33

Mé mámě je devadesát tři, táta umřel v devadesáti. Ze šestnácti mých strýců a tet z tohoto světa nejdřív odešla teta Marika. Bylo jí teprve osmdesát osm, rekordmanem je strýc Bohdan, nedávno oslavil sto dva let. A tak jsem se mámy zeptala: „Mami, co mám dělat, abych žila tak dlouho jako vy?“ A máma mi řekla: „Jez to, co jedla tvá rodina! A pak nejen, že tu budeš do sta, ale budeš mít i menší zadek!“ A proto jsem sebrala sto receptů svých příbuzných a nabízím nám všem chutný elixír na dlouhý život.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let. Přihlašte se a napište ho.

milan.krimsky
01.08.2023 5 z 5

Humor a Pawlowská, to je ono a dokonce s recepty

milan.krimsky
01.08.2023 5 z 5

humorné fejetony i s recepty

Mon.CouCou
03.07.2023 5 z 5

V roce 2015 jsem měla povinný firemní meeting, kde pro naše partnery byla připravena beseda s Halinou. No upřímně, na meeting jsem se vyprdla a šla se bavit, smát se a ještě více se zamilovat do této paní (a to jsem netušila, že sama něco vydám). No-dostala jsem pak od svých šéfů strašný kartáč. Ale víte co? Udělala bych to zase, jsem totiž rebel!

Na této akci jsem si od ní koupila tuto knihu i s podpisem. Tehdy mě zaskočila otázkou, komu knihu věnovat, a tak mi tam prostě namalovala hemenex (běda, jestli mi napíšete, že je to něco jiného!!)
Kniha je plná receptů, které pomohl poskládat hradní kuchař. Nevyzkoušela jsem všechny, ale co ano, bylo naprosto boží! K tomu přidala špetku svých mouder, rad i humoru a uvařila tak výtečnou jednohubku. Narovinu, Halina psát umí. Knihy od Haliny rozhodně nejsou nudné, nýbrž originální a zábavné. A já rozhodně nelituju-ani této recenze s příběhem :-)

Knižní novinky (1. - 15. 8.)

31.07.2013

Kniha Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let v seznamech