alwaysbelieve alwaysbelieve komentáře u knih

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Četla jsem v angličtině a pan Green opět nezklamal. V knížce jsem našla všechno, co jsem o dní očekávala :) Postavy jsem měla moc ráda, obzvlášť nejlepšího kamaráda Hassana. Těším se na další knížku, kterou si od Greena přečtu. :)

20.01.2015 5 z 5

Nečekala jsem od toho nic velkého a proto nejsem vůbec zklamaná, ale potěšená a klidně si to přečtu hned znova. Forma scénáře je taky super a hrozné ráda bych viděla divadelní představení.

01.10.2016 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Nemám slov...krásná kniha.

24.08.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Ani nevím jak se vyjádřit. No a ten konec.. to jsem samozřejmě obrečela. Stejnak to byl skvělý díl, i když zakončení by mohlo být jiné. Vlastně je ale dobře, že všechno nekončí happyendem, protože takový život přece vůbec není. :)

27.04.2014 4 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

První povídka se mi líbila úplně nejvíc, bylo to sice strašné klišé, ale hrozně roztomilé. Greenova povídka mě v tomto případě moc nezaujala, ale přesto byla fajn. A nakonec se vše skvěle propojilo a všichni se sešli, což bylo předvídatelné ale podle mě super a krásný konec :)

07.01.2016 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Tak tohle mě trošku zklamalo, i když jsem neměla žádná velká očekávání. Moc Harryho Pottera.

09.08.2015 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Oddychovka :-)

21.03.2015 3 z 5

Chlapec na dřevěné bedně Chlapec na dřevěné bedně Leon Leyson

Skvělá kniha, každý by si ji měl přečíst :)

28.10.2014 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Mě se tenhle díl líbil, možná i víc jak první :) Doufám že poslední díl nezklame :)

05.04.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Něco bylo trochu předvídatelné, ale stejnak úžasná knížka. Dobře se četla a ty pocity s kterými se Sky vypořádávala. Už se těším na další knížky. :)

26.03.2014 5 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

Super knížka :)

23.03.2014 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Skvělý díl, ale zatím nejlepší pro mě byl 3 ale jsem taky spokojená :) Těším se na pokračování!

16.02.2014 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka byla velice čtivá. Ale celou dobu bylo hrozně jasné, jak to dopadne. Spousta věcí tam byla podle mě nereálných. Měla jsem od této knížky očekávání, ale bohužel Bez naděje a Ztracená naděje nic nepřekoná.

08.04.2016 3 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

4,5*
Od začátku mě to dost chytlo a čtení jsem si užila.

01.04.2016 4 z 5

Rubínový kruh Rubínový kruh Richelle Mead

Všechno dopadlo tak jak mělo. Postavy ušli neuvěřitelnou cestu a tím myslím i ty které známe původně z Vampýrské akademie. Je pro mě hrozně těžké dočíst sérii a rozloučit se s jejich příběhy. Ještě štěstí, že se k nim mohu kdykoliv vrátit a prožívat to s nimi znova :)

24.06.2015 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Moc hezký příběh, autorka je prostě skvělá :) Srdcovka je pro mě ale stejnak příběh Hope a Holdera! :)

27.03.2015 4 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Začnu tím, že knížka se neuvěřitelně dobře a rychle čte. Ze začátku mi tam docela vadila ta sprostá slova, ale zvykla jsem si. Eleanor se mi stala neskutečně nesympatickou, v něčem bych se chovala stejně, ale většinu času mě strašně štvala. Park byl docela normální, na začátku působil jako že ho nic nezajímá a najednou se z něj stal nejzamilovanější teenager. Od téhle knížky jsem nic nečekala, což bylo dobře, ale bohužel mě ničím nepřekvapila. Příběh mi nepřijde nijak výjimečný a ani mě nějak nevzal za srdce. Tři hvězdičky dávám za skvělý styl psaní, za vtipy a za tu roztomilou první lásku, kterou Eleanor & Park prožívají.

26.01.2015 3 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Ještě lepší než první díl. Nemůžu se dočkat dalšího dílu.

29.12.2014 5 z 5

Roky pod psa Roky pod psa Markus Zusak

Knížka se mi hodně líbila, neměla sice nějakou hlubší myšlenku, ale je to skvělé oddechové čtení..:)

09.12.2014 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Sakra tak tohle je fakt povedená knížka! :) Všechny hlavní postavy jsem si ihned oblíbila. A sakra ten konec?!?! Potřebuju ihned druhý díl!

04.09.2014 5 z 5