AgnessN.R. AgnessN.R. komentáře u knih

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Po přečtení sice úplně nevím, jak to bylo ve SKUTEČNOSTI:), ale vím čemu věřím já.
U mě si příběh vzal místo v mém srdci. Bylo to vtipné a napínavé a žádný hrdina mi nebyl nesympatický! A taky bych chtěla být Edianka;)
A nemůžu se dočkat dalších knih autorek a dalších Jan!!!

09.03.2018 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Ještě v půlce téhle knížky jsem byla rozhodnutá nekupovat si speciální vydání téhle(úžasné) série, protože jsem se bála, že se to tím zkazí. Ovšem po dočtení pořád nevěřím, že už je konec! Prostě se s Měsíčními kronikami nemůžu rozloučit:)
Jedna z nejlepších sérií a to i pro mě, přestože sci-fi moc nečtu.

06.03.2018 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Rozhodně první díl byl o něco lepší, ale i tenhle byl boží:)
Neskutečně se mi líbilo vykreslení Vendy, prostě nádherné hnijící tajemné město a konec... Vážně opět konec, který mě nenechá klidnou? Ano. Takže co nejrychleji se vydej třetí díle, ale spěchej pomalu! Ať v sobě nemáš moc překlepů, jako spousty dnešních knih.

16.02.2018 5 z 5

Zlé časy Zlé časy Charles Dickens

Jelikož tohle je moje první přečtená knížka tohoto autora, tak nemám s čím moc srovnávat.
Ale jako poctivá, někdy snad až přepoctivá žákyně se někdy musím zamyslet jestli fakta, fakta a další fakta neubírají i něco ze mě.
Každopádně v dnešní době hodně závisí na povaze, takže buď je život volnější nebo moc napnutý.
Z knihy jsem trochu na rozpacích, protože někdy jsem se musela do čtení nutit a jindy mě hodně bavila. Mám chuť jí dát buď 5* nebo 3*. No asi závisí na náladě.

03.02.2018 5 z 5

Temné proroctví Temné proroctví Rick Riordan

Ten, kdo tenhle díl hodnotil špatně, tak nemá smysl pro humor nebo má nedostatek fantazie, protože když si nějaké scény začnete představovat pořádně, tak se taky pořádně zasmějete!!!
Skvělá vtipná kniha

03.02.2018 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Vážně? Já čekala, že to bude lepší průměr jako Griša, a ono.... To bylo ÚŽASNÉ!!! Rozhodně velká srdcovka ( a to nejen uvnitř, ale i rozměrově).
Doporučuji a nemůžu se dočkat dalšího dílu, protože prostě musím vědět jak to dopadne!!

25.01.2018 5 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Krásná kniha s úžasnými charakteru. Sérii jsem si zamilovala a snad úplně nejvíce Krkulku!! Vážně ona je prostě karkulovsky skvělá

18.01.2018 5 z 5

Sny andělů a chimér Sny andělů a chimér Laini Taylor

Tak, tohle svou dokonalostí doběhlo první díl této série. Ale prosím vás, co ten konec? No doufám DOUFÁM, PROSÍM, že příběh našich hrdinů bude pokračovat v nové knížce L.Taylorové, která má teď někdy vycházet od cooboo.

11.01.2018 5 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Po dočtení knihy jsem s ní měla chuť skákat a samozřejmě si přát další díl.
Když jsem knihu četla, pořád jsem čekala až budou všichni spolu, ale vždycky se něco zvrtlo:) Na měsíčních kronikách mě i baví jemné milostné linky(konečně někde, žádný milostný trojúhelník!)
Takže za mě byla kniha výborná!

07.01.2018 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Já jsem čekala, že se mi kniha bude líbit, ale tolik. A když si vezmu před jakou dobou byla napsána, tak mi dojde, že je vcelku nadčasová a navíc po celou knihu mě bavila paní Bennetová a její vrtochy.
Podle mě to byl krásný zážitek

07.01.2018 5 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

K téhle knize jsem fakt chtěla napsat nějaký komentář, fakt že jo. Jenomže teď mě napadá pouze: prostě Rick Riordan, co jiného si přát?

01.01.2018 5 z 5

Plíseň Plíseň Siri Pettersen

Dva dny mi vydrželo snažení knihu číst pomalu a co nejvíc si ji vychutnávat, protože jsem si řekla, že nejmíň do dubna si novou knihu nekupuji a v knihovně tuhle sérii nemají. Ale já jsem tu knihu stejně spolkla na jeden zátah.
A na konci jsem prostě musela vduchu autorce předat zprávu ve smyslu: To snad nemyslíte vážně?! Já potřebuji další díl! Tohle mi nedělejte! Já potřebujííí...vědět, co se stane s Rimem!!! Jako vy mu házíte klády pod nohy, všichni jsou proti němu a...... Vy z toho děláte krutý vtip!!
No však si počkejte, jestli to nedopadne dobře!

No, Ale co si budem povídat, autorka píše skvěle a já se aspoň budu na něco pořádně těšit. Kniha měla sice nějaké mouchy, ale ty jsou jepičí:)

30.12.2017 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Tuhle sérii zbožňuji. Strašně se mi líbí námět Alenky v říši divů, a co si budem, nádherné obálky.
Avšak- ten konec, to byla podpásovka!!! Jako, co to bylo?! Takový vykroucení z milostnýho trojúhelníku! Jako

30.12.2017 4 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Podle mě je to nádherný hořký příběh. V knize se neděje nic a zároveň všechno. A rozhodně chytí za srdce. Celou knihou mě hřálo u srdce, že Josie víc než svou (strašnou) matku( na zastřelení) za rodinu pokládá Willie a její neteřinky. Láska je v knize taky jemně vložena a i to napětí, kdy jsem si říkala: Josie, ne, nedělej to:) a ona nakonec vytáhla tu pistoli a sundala boty....- kdo nečetl nepochopí.

Jediný můj osobní problém a problém českého jazyka byl, že jsem místy nevěděla jestli se myslí ,,Jo" jako ano, nebo,, Jo" jako Josie.
Každopádně knížka stojí za přečtení a zasloužila by si více čtenářské lásky!!! Takže od mě 5* a dala bych víc!

28.12.2017 5 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Och, další obrovský zapadly poklad. Tak, jako kniha není velká, ale ta slova ano.

27.12.2017 5 z 5

Kaziměsti Kaziměsti Martin Bečan

Nejdřív mě zaujala obálka, pak český autor, pak jména, a pak vcelku nic. Do čtení jsem se musela nutit. Až konec mě překvapil, ale už to na lepší hodnocení nestačil vytáhnout.

27.12.2017 3 z 5

Krycí jméno Verity Krycí jméno Verity Elizabeth Wein

Stejně jako Rose pod palbou mě tato kniha uchvátila. A vůbec:,,Polib mě Hardy!"

Vezmeme to jednoduše příběh Madie a Julie mě dojal, rozesmál, rozplakal( když se do knížek umíte až moc vžít:), rozčílil.... A to je na knihu opravdu dost pocitů.

27.12.2017 5 z 5

Japonsko - gejša a samuraj Japonsko - gejša a samuraj Veronika Válková

Souhlasím, že po dílech ze severní Ameriky, kdy jsem pomalu začínala věřit, že autorka ztrácí talent, se mi do rukou dostal tenhle díl a to byla PECKA! Rozhodně jedna z nejlepších Bárovek

26.12.2017 5 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Mně se Píseň zimy líbila. Je to nevšední kniha a asi se nebude líbit všem, místama je trochu zmatená, ale- což se mi líbilo-je tajemná a kouzelná!

22.12.2017 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Tak, Caraval si teda ukradl kus mě samotné. Naprosto kouzelný originální svět. Co jiného dodat než, že: Haló, nemáte tam nějakou přebývající vstupenku?

19.12.2017 5 z 5