AgnessN.R. AgnessN.R. komentáře u knih

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Do téhle knihy jsem se pustila, jen abych se dozvěděla konec celé série. Do čtení jsem se musela nutit. Většinu těch mně sympatických postav stihla autorka povraždit nebo změnit v ...... No k horšímu už v první polovině knihy. Naštěstí tam byl Magnus, ktetý to zachraňoval, a že měl co dělat:) Co mě ale potěšilo byl Zachariáš s Tessou. (Chudák Tessa. Nejdřív Will a teď nejspíš i "Zachariáš"). Ti dva se přidali k Magnusovi a jeho práci mi zpříjemnit čtení. Pak tam bylo pár chvil, kdy rozum zůstával stát. Třeba Jaceův seznam věcí co si s sebou vzít do démoni dimenze. Jinak ale oceňuji autorčino proplétání příběhů, příští knihy by ale nemusela tak roztahovat jako nástroje smrti. Kdyby se mě někdo zeptal na děj téhle série nic moc bych asi neřekla.
Ale věřím, že hodně lidí tahle série uchvátila. Já to bohužel nejsem a radši zůstanu u pekelných strojů.

19.08.2017 3 z 5

Když prožívám veselé chvíle v knihách někdy se začnu divně usmívat nebo se rovnou smát a každý, kdo tuhle knížku nečetl, tak se na mě dívá jako na blázinka:) Knížka je krásná, někde trochu přitažená za vlasy, ale to je osobitý styl tohoto díla. Takže za mě: smějte se dál s touhle knížkou!!!:)

15.08.2017 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Knížka se mi do rukou dostala celkem omylem a nic moc jsem od ní neočekávala, a proto pro mě bylo velké překvapení, když jsem po dotčení zjistila, že mám další srdcovku:)

15.08.2017 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Pekelné stroje na rozdíl od nástrojů smrti miluju! Tahle série není tak zbytečně roztahaná a postavy jsou mi tady sympatické! Musím ale uznat že C.C. to všechno dokáže úžasně proplétat. Za pekelné stroje hluboká poklona a klobouk dolů.

14.08.2017 5 z 5

Po zemi bloudím dál Po zemi bloudím dál Rae Carson

Jako první když vezmete knihu do ruky vás má uchvátit obálka, u téhle knížky se strhla debata, proč nemá stejnou obálku jako v originále. Mě se ale ta naše líbí stokrát víc. K obsahu. Ze začátku mě příběh moc nebavil, ale z druhé části se vyklubal krásný a dojemný zážitek!!! Krásná odpočinková a hlavně výjimečná knížka a já ji dávám 4,5 hvězdiček(nevím proč ale něco ze začátku mi tam chybělo nebo to bude pouze mnou, fakt nevím:)a těším se na další díl.

14.08.2017 4 z 5

Poušť v plamenech Poušť v plamenech Alwyn Hamilton

Miluju písek, miluju tajemství, miluju džinskou tématiku, Miluju tuhle knihu!

08.08.2017 5 z 5

Dny krve a hvězdného třpytu Dny krve a hvězdného třpytu Laini Taylor

I když ze začátku pro mě tenhle díl trochu pokulhával, zachvíli se rozjel. Stejně jako po dočtení prvního dílu tak i druhého mám srdce jako rozteklou kaši:)
A stejně tak se nemůžu dočkat dalšího dílu!!!

08.08.2017 5 z 5

Ilustrované pohádky Ilustrované pohádky Hans Christian Andersen

Kouzelná a krásná kniha.
Kniha mi připomíná barevnou řeku, je jemná, ale i krutá, avšak neobyčejná.

13.07.2017 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Ještě poslední kapitola 2:00 h. Už opravdu poslední kapitola 3:00 h. Ano, takhle u mě probíhalo čtení téhle úžasné knihy.

Virus Virus Kathy Reichs

Já tuhle sérii miluji!!!

07.07.2017 5 z 5

Karel IV. - Příběh českého krále Karel IV. - Příběh českého krále Veronika Válková

S touhle sérií vyrůstám už šest let. I když jsem na ni možná trochu starší pořád mě neskutečně baví! Rozhodně všem doporučuji.

07.07.2017

Pátračka Gilda a Jezerní panny Pátračka Gilda a Jezerní panny Jennifer Allison

No, co dodat. Když jsem někde sama, je tma, odněkud se ozývají strašidelné zvuky vždy si vzpomenu na Gildu a hned je mi líp:)
Za mě naprosto úžasná kniha.

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Rozhodně kniha, která patří do srdcovek.
Gilda je praštěná holka, která umí zvednout sebevědomí a dokáže rozesmát, což jsou úžasné vlastnosti!!!