adela3429 adela3429 komentáře u knih

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Napsané stejným stylem jako Pět. První dvě třetiny zkrátka obyčejný příběh, který neurazí, ale ani nenadchne, a v poslední třetině jedna velká jízda, která celou knihu vyšvihuje výš. Pět se mi sice líbilo víc, ale i tohle bylo super počtení. Těším se na další knihy od Ursuly.

09.01.2017 4 z 5

Mechanická princezna Mechanická princezna Cassandra Clare (p)

Předchozí díly se mi líbily o fous víc, ale byl to moc hezký závěr. Rozhodně jsem si tuhle sérii oblíbila ještě víc než Nástroje smrti. :)

06.01.2017 4 z 5

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

Stejně jako jiným mi hodně chybělo, že už Curran s Kate nevedou Smečku, ale sakra, tohle byl naprosto perfektní díl! :)

04.01.2017 5 z 5

Čtvrtý hrob pod nohama Čtvrtý hrob pod nohama Darynda Jones

Já tu holku prostě miluju! Lidi, kupujte, doporučujte, musí nám vydat další díly! :D

01.01.2017 5 z 5

Výkupné za Eraka Výkupné za Eraka John Flanagan

První polovina mě moc nebrala. Ano, bavila mě, ale ani náhodou se nemohla rovnat předchozím čtyřem dílům. Pak se to ale naštěstí rozjelo a já opět četla Hraničářova učně takového, jakého jsem znala.
Právě za ten pomalejší rozjezd musím tentokrát strhnout jednu hvězdičku, ale jinak i nadále zůstává série pořádnou jízdou a já se moc těším na pokračování! :)

29.12.2016 4 z 5

Magie ničivá Magie ničivá Ilona Andrews

Naprostá bomba! Tohle je snad nejlepší díl z celé série! I když ten třetí a čtvrtý mám taky hodně ráda... No, řeknu zkrátka, že Kate Daniels miluju celou, jo? :D

27.12.2016 5 z 5

Kdo je kdo ve světě stínů Kdo je kdo ve světě stínů Cassandra Clare (p)

Opravdu krásně zpracované, ale je to kniha jen pro opravdové fanoušky světa lovců stínů, kteří chtějí mít doma všechny knihy, co se ho týkají. Pro ostatní čtenáře to bude naprostá zbytečnost.
A je veliká škoda, že se tu tento průvodce vydal dřív než ostatní Cassandřiny série. Pročetla jsem si informace jen o postavách z Pekelných strojů a Nástrojů smrti, které znám, ostatní jsem vynechala, protože se jednalo o postavy ze sérií, které u nás zatím ještě nevyšly, takže se k této knize vrátím později, až se u nás vydá i zbytek.

21.12.2016 4 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tahle série je prostě jedna velká dokonalost! Sarah je díl od dílu lepší, i když si po každém přečteném kousku myslím, že lepší už to být nemůže. Stejně mě pokaždé znovu dostane. Miluju ji!

21.12.2016 5 z 5

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Jsem trochu rozpačitá... Kniha není špatná, ale řadí se u mě do takové té skupinky přečtených kousků, u kterých bych se nijak nehroutila, kdyby se mi je přečíst nepodařilo. Vyloženě zklamaná nejsem, ale čekala jsem víc. Takový lepší průměr.

18.12.2016 3 z 5

Utajené orákulum Utajené orákulum Rick Riordan

Parádní, ani tentokrát Rick nezklamal! :) Použít jako hlavní postavu zrovna Apollóna byla určitě výborná volba.

11.12.2016 4 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

Já jsem spokojená. Od Richelle bych zkrátka přečetla i telefonní seznam :) Jasně, nebyla to žádná akčňárna, na které jsme u ní zvyklí, ale čtivé to bylo moc. Ostatně jako vždycky.

24.11.2016 4 z 5

Bez dechu Bez dechu Sophie Jordan

Asi jsem divná, ale mě Azurčin příběh bavil mnohem víc než ten Jacindin :)

22.11.2016 3 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Díl od dílu lepší! Bitva na konci byla neskutečně napínavá, nedokázala jsem knihu vůbec odložit! :)

18.11.2016 5 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Při čtení jsem trpěla jako zvíře spolu s Willem a Haltem, když byli od sebe tak daleko, ale i bez jejich společných scén jsem si knihu neskutečně užila! Hraničářův učeň prostě nemůže zklamat :)

18.11.2016 5 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

Tak tohle byla opravdu nádhera! Nejsem žádná cíťa, ale i mně při čtení nějaká ta slzička ukápla... :)

15.11.2016 5 z 5

Hořící most Hořící most John Flanagan

Sice mi chyběly společné chvíle Halta s Willem, ale i tak se mi Hořící most líbil ještě víc než první díl! :)

07.11.2016 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Nejradši bych si namlátila, že jsem s touto sérií otálela tak dlouho. Je naprosto perfektní! :)

07.11.2016 5 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

No, je to prostě Rick! :) Takže jako obvykle jedna velká jízda!

08.10.2016 4 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Začátek mě moc nebavil, nic moc se tam nedělo, ale ve druhé polovině už jsem se začetla. V konečném výsledku mě kniha bavila, znovu ji asi číst nebudu, ale určitě nelituju, že jsem po ní sáhla :)

29.09.2016 3 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Wow, wow, wow! Opravdu vynikající thriller! Většinou se u knih nebojím, ale Řezníkovi se to místy podařilo, až jsem si nadávala, proč ho sakra čtu v noci :D Je to vážně mrazivé a napínavé! :)

24.09.2016 5 z 5