adajka adajka komentáře u knih

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Výborné čtení, napínavé. Jen škoda, že je to začátek série, takže má otevřený konec :-(

30.09.2013 4 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Knížka se výborně čte, je plná romantiky a erotiky a nechá nás ochutnat napětí, že bude i děj, ale ... ten asi až v druhém díle. Chjo, tak já si ho jdu sehnat. :-D

26.09.2013 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

I mě připadne hodně podobná Padesáti odstínům, ale přiznám se, že tahle kniha mě bavila víc. Asi hlavně proto, že tu nefigurovala nějaká nesmyslná smlouva jako v Padesáti odstínech. Je to spíš milostný příběh s erotickými scénami. A myslím, že i oboustranná žárlivost je celkem pochopitelná. (Osobně pro mě je teda ale jméno Gideon trochu antiafrodisiakum :-D )

28.06.2013 4 z 5

Netvor Netvor Alex Flinn

Klasický příběh Krásky a netvora pojatý v novodobém New Yorku mezi středoškoláky. Takže nečekáte se zatajeným dechem, jak to dopadne, protože to vlastně víte. Knížka se příjemně čte.

28.06.2013 3 z 5

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Tak toto na mě teda bylo až moc přeslazené, nemělo to prakticky žádný zádrhel, hrdinové si museli prostě vytvořit problémy tam, kde žádné nejsou.

17.05.2013 odpad!

Šimsa Šimsa Hana Doskočilová

Moc pěkná knížka pro děti. Jedna z těch, které učí děti citu pro to dobré - třeba kamarádství, pomáhání si, odpouštění ...

29.04.2013 5 z 5

Červená lilie Červená lilie Nora Roberts

Romantická duchařská knížka, příjemné počtení.

05.04.2013 4 z 5

Tři maminky a tatínek Tři maminky a tatínek Barbara Nesvadbová

Příběh od Aleny Ježkové je o tom, že je někdy dobré zavzpomínat na své dětství, abychom byli lepšími rodiči. Moc hezky se četl. Snový příběh Natálie Kocábové byl pro mě trošku úlet. Dopis dceři po prvním zklamání v lásce byl zajímavý a rozhodně je dílko příjemným překvapením od Barbary Nesvadbové.

09.03.2013 2 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Zezačátku jsem se trochu prokousávala podrobným popisem charakterů a trochu minulostí hrdinů, ale potom začal být děj napínavý, že knížku nešlo skoro odložit. Výborné čtení.

17.02.2013 5 z 5

Zoufalé matky Zoufalé matky Maria Beaumont

Oddechové počtení :-)

04.02.2013 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Jsem velký fanda ságy Stmívání, i když přiznávám, že je to taková limonádička pro náctileté. Ale proč si na ty časy taky někdy nevzpomenout?

29.01.2013 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Bezvadné počtení. Děj byl trochu naivně romantický, ale docela jsem se i nasmála.

12.05.2014 5 z 5

Úsvit lásky Úsvit lásky Dorothy Garlock

Příjemný romantický příběh

28.06.2013 4 z 5

Jak se žije dětem s postižením Jak se žije dětem s postižením Helena Chvátalová

Zajímavé nakouknutí do života rodin s různě postiženými dětmi prostřednictvím rozhovorů s rodiči, ale i s některými z dětí.

07.06.2013 4 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Monyová (p)

Příjemné čtení jako všechny knížky Monyové

07.06.2013 4 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Knížka je psaná lehce humorným stylem, ale přesto ... nachystejte si kapesníky! Krásná knížka

17.05.2013 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Knížku rozhodně doporučuji k přečtení. Je úžasně napsaná. Téma je dost silné a po přečtení jsem byla docela otřesená. Svět ani dnes není úžasný, ale člověk si uvědomí, jak se má skoro jako v bavlnce oproti některým epochám dějin nebo oproti některým osudům.

17.05.2013 5 z 5

V pravou chvíli V pravou chvíli Nora Roberts

Výborná knížka, plná romantiky i napětí.

13.04.2013 5 z 5

Kouzla osudu Kouzla osudu Nora Roberts

Tři romantické fantasy příběhy. Počtení nebylo špatné, ale rozhodně ani ne z nejlepších.

29.03.2013 3 z 5

Skryté schodiště a kouzelný koberec Skryté schodiště a kouzelný koberec Tony Abbott

Pěkná dobrodružná knížka pro děti. Musíme sehnat pokračování :-)

24.03.2013 4 z 5