V pravou chvíli přehled

V pravou chvíli https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1074/mid_v-pravou-chvili-xsg-1074.jpg 4 225 225

Policejní vyjednavačka Phoebe každý den nasazuje život při řešení nebezpečných krizových situací. Je proto ráda, když se seznámí se sympatickým Duncanem. Jejich romantické sbližování je nenadále narušeno násilnou událostí. Phoebe je brutálně napadena. Zpočátku si myslí, že se jí mstil jeden z podřízených, jenže výhrůžky a útoky neberou konce a stále se stupňují. Phoebe se musí postavit bezejmennému nepříteli, který se pokouší zlomit ji před definitivním zúčtováním.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

High Noon , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V pravou chvíli. Přihlašte se a napište ho.

LenkaVes
05.12.2023 4 z 5

Čtení této knihy jsem si užila. Bylo to zajímavé a takové až lehce naivní (bez urážky). Prostě ideální odpočinkové čtení. Víc takových :-)

pip11
04.12.2022 5 z 5

Skvělý a napínavý příběh o policejní vyjednávačce Phoebe McNamara. Děj se odehrává jak v náročné pracovní, tak i soukromé rovině, které poté splynou dohromady. Rozhodně se nebudete nudit, je to velmi čtivé a kniha se těžko odkládala.

ikul
12.11.2022 5 z 5

Pro mě zatím to nejlepší co jsem od autorky četla. Romantický thriller měl spád a určitě jsem se nenudila. Srovnala bych to s romány Sandry Brown.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V pravou chvíli v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x