Červená lilie přehled

Červená lilie https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1077/bmid_cervena-lilie-m7Y-1077.jpg 4 179 179

V zahradě série

< 3. díl

Roz, Stella a mladá svobodná matka Hayley dál žijí na bývalém Harperově panství, zatíženém tajemnou legendou. Poté, co se Stella a Roz vdají, se duch zvaný Harperova nevěsta stálě častěji zjevuje v ložnici Hayley a její roční dcerky Lily. Přízrak je den ode dne agresivnější, občas se do Hayley převtěluje a promlouvá jejími ústy. Obyvatelé panství začínají tušit, že Harperova nevěsta dům neopustí, dokud se nezjistí, jak zemřela a kde je pochována. O její smrti však neexistují žádné záznamy. Všichni cítí, že tento úkol spočívá právě na Hayley.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Red Lily , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Červená lilie. Přihlašte se a napište ho.

petraj30
04.07.2023 3 z 5

Tento díl se mi líbil ze všech nejméně. Sice všechno vyřešili a postavili se šílenému přízraku, ale už té duchařiny a nemocné Amélie bylo moc a v tomto díle až příliš.
Jsem si jistá, že se k této sérii ještě vrátím, protože první dva díly se mi líbili, ale tento je přelétnu očima a připomenu si důležité momenty.
Kdyby se tu tolik neomílal šílený duch, líbilo by se mi to mnohem víc

Fifth Element
09.11.2022 5 z 5

...a po všech těch pádech a vzestupech nadešlo očekávané finále :)
Všechny tři knihy serie byly velmi čtivé, jak se na Noru patří. Tak trochu genealogicka detektivka šmrncnutá lehce, teda více než lehce, šíleným duchem, který celé jedno století opatroval malé děti.
Jestli nemáte rády ducharske historky, nemá ani smysl, abyste tyto romány otevíraly

pip11
03.11.2022 5 z 5

Zahrada je v plném květu a osudy obyvatel velkého domu se vzájemně upevňují a dále vyvíjejí. Tentokrát se Amélie zaměřila na Hayley a to pořádně… S duchem to zde už skutečně a nebezpečně vygrádovalo. Povedené a poutavé zakončení této trilogie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Červená lilie v seznamech

v Právě čtených2x