Kouzla osudu

Kouzla osudu https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/39954/bmid_kouzla-osudu-289-39954.jpg 3 104 104

Od krutovládce Lorcana osvobodí svou zem osiřelá královská dcera Aurora, teprve až se jí podaří po dlouhém hledání najít velkou lásku. I Ledová královna dojde svého štěstí, když city raněného bojovníka zlomí dávnou kletbu. A do třetice Kadra, strážkyně slunce, musí svěřit život do rukou svého vyvoleného, aby překonala osudové prokletí a vymýtila zlo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

A Little Fate , 2004

Fifth Element
31.10.2021 4 z 5

Takové tři krásné, milé pohádky pro děti :)
nechápu názory některých, vždyť každý se ve svých myšlenkách občas uchylujeme do svého světa fantazie, Nora to jen hodila na papír a soudit ji za to, že použila jiný styl, nepřísluší nikomu, jen ji samé..
Povidky byly napsané stejně dobře, jako její jiné knihy, jen s jinými prvky v jiném žánru
Když může Dan Brown vytvářet knihy pro děti, proč by nemohl jiný autor zabrousit do žánru fantazy a částečně dětské literatury?

petraj30
19.08.2021

Tohle se bohužel nepovedlo. Stěží jsem přečetla první příběh. Vůbec mě to nezaujalo. Tvorba Nory Roberts patří k mým oblíbeným, ale tohle jí prostě nesedlo. Připadalo mi, že si ukousla až moc velké sousto.

Eruvanda
15.12.2018 2 z 5

Bola to prvá kniha ktorú som od autorky čítala ale vôbec ma nenadchla napriek tomu že mam rada fantasy. Prve dva príbehy sa mi ešte páčili ale zaslúžili by si viac priestoru. Tretí príbeh mi pripadal nudný.

xindl007
06.01.2017 3 z 5

Souhlas - toto není její parketa .. Moc fantasy, moc krátké - ty příběhy by si zasloužily každý daleko více prostoru.

Jessybelle
27.03.2016 4 z 5

Takové pohádko fantasy příběhy, ne že by se četly špatně, to ne, ale asi to není její parketa...

Nelly
19.02.2014 1 z 5

Tak pro mne zatím nejhorší kniha od této autorky, fantasy jí prostě nesedne...

adajka
29.03.2013 3 z 5

Tři romantické fantasy příběhy. Počtení nebylo špatné, ale rozhodně ani ne z nejlepších.

mariva
26.03.2013 3 z 5

Žánr fantasy nepatří k mým oblíbeným, ale povídky se dobře četly, byly napínavé i pohádkové. Čekala jsem sice od knihy něco jiného, ale protože mám ráda knihy této autorky, i tuhle jsem si s chutí přečetla.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Milé sladké počteníčko.

sarhod79
19.09.2012 3 z 5

tři pohádkovo- romantické příběhy, které čtou jedním dechem

medvídě
18.02.2012 5 z 5

3 velmi dobře napsané románové příběhy, které dokáží vtáhnout do děje. Přečetla jsem je jedním dechem.

Nora Roberts
americká, 1950