adabraz adabraz komentáře u knih

Malá kniha štěstí Malá kniha štěstí Lucy Lane

Malá, roztomilá knížečka, pro zlepšení dne a nálady :).

29.09.2022 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha se četla moc hezky, zajímavý napínavý děj, se super koncem :). Doporučuji.

29.09.2022 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Tento díl mám ráda, ale jak už je tu zmíněno párkrát. Je zda maličko hodně nereálných situací, každopádně ale super napínavých, takže to knize neubírá na kvalitě. Jen je potřeba se na to připravit :).

26.06.2022 3 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Tuto knihu hodnotím velice kladně. Konečně jsme se více dozvěděli o soukromí komisaře Joony a Sagy. Konec byl maličko uspěchaný oproti první polovině knihy ale určitě doporučuji :).

08.06.2022 4 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Fajn kniha na oddech, která mi většinu času hodně připomínala 50 odstínů šedi. Je stručná, věcná, vtipná. Člověk si u ní hezky odpočine.

06.05.2022 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Tuhle knihu doporučuji všemi deseti. Mnoha nečekaných zvratů, napínavý děj až do posledního slova v poslední kapitole. Opravdu skvěle vymyšlené, a za mě velmi chytlavé.

03.05.2022 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Vzhledem k tomu, že v knize bylo hlavní téma vývoz zbraní, nebyl toto pro mě ten nejideálnější šálek kávy. Přesto však jsem tuto knihu přečetla za necelý týden :). Doporučuji.

03.04.2022 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Opravdu zajímavá a napínavá kniha. Líbilo se mi, jak postupně odkrýval děj příběhy všech přítomných lidí.

27.03.2022 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Jak jinak než skvělá kniha od skvělé autorky. Opravdu promyšlené a napínavé od začátku až do konce.

27.01.2022 5 z 5

Až tak moc tě nežere Až tak moc tě nežere Greg Behrendt

Rozhodně doporučuji všem, nejlépe jako povinnou četbu :D. Nejednou jsem díky ní "utekla" před špatnými rozhodnutími ve vztazích, a také mi v mnohém opravdu otevřela oči. Určitě doporučuji všemi deseti.

27.01.2022 5 z 5

Tanec skalpelů Tanec skalpelů Jenny Milewski

Tato kniha je podle mého spíše thriller než horror, ale to ji vůbec neubírá na hodnotě. Maličko mi vadilo natahování začátku, než se děj rozjel, jinak jsem byla velmi překvapená koncem. Určitě bych ji doporučila dál.

27.01.2022 3 z 5

Dotek smrti Dotek smrti Gustav Tegby

Jak tu již hodně lidí zmínilo, opravdu není moc o co stát. Hlavní hrdinka je opravdu nepříjemná, a ze zajímavé pointy se nakonec nevyklubalo nic, co by ji vysvětlovalo.. určitě již nebudu číst nikdy znovu.

27.01.2022 1 z 5

Hra na vraždu Hra na vraždu Rachel Abbott

Kniha se mi líbila, maličko mi vadilo, že se ve skutečnosti hra skoro vůbec nehrála. Jinak ale považuji tuto knihu za fajn napínavou oddechovku :).

25.01.2022 4 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Jakožto zločinožroutka jsem tuto knihu musela prostě mít. Upřímně jsem byla maličko zklamaná, že čtu ty samé příběhy, které jsem již slyšela. Tudíž jsem si je pamatovala a četla o nich znovu.. Každopádně rozhovory na konci knihy byly opravdu super.

12.01.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Jsem velkým fanouškem zaklínače, tudíž můžu jedině doporučit :).

12.01.2022 5 z 5

Netušila jsem, co od toho očekávat. Kniha mě ani neurazila, ale ani vyloženě nenadchla. Ale věřím, že pokud jste fanoušek Harryho Pottera, tak jistě oceníte tohle pokračování.

12.01.2022 4 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tato kniha se mi velmi líbila. Asi 2x nebo 3x se mi stalo že jsem ji musela při čtení odložit a "rozdýchat" co nečekaného se právě stalo. Za mě super kniha.

12.01.2022 4 z 5