adabraz adabraz komentáře u knih

Léto lásky Léto lásky Helen Paris

Moc hezký příběh. Opravdu se mi líbilo prostředí a vývoj postav. Hezké milé čtení, které stojí za to :).

27.08.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Na oddech je to fajn kniha, avšak děj je pořád to samé dokola. Jakoby autorka neměla nové nápady. Občasné vtipné hlášky to zachraňují. Děj je ale dost nereálný :D.

16.08.2023 2 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

K této knížce jsem se dostala díky výzvě. Řekla bych že neurazí ani nenadchne. Taková romanťárna pro teen :).

09.07.2023 3 z 5

Vše o koních Vše o koních Judith Draper

Moc hezká a povedená knížka. Všude jsou ilustrační fotky a popisy, které ale nedělají knihu nudnou "příručkou". Doporučuji :).

26.04.2023 4 z 5

Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

Druhý díl opravdových zločinů mě nezklamal, i přes fakt, že většinu příběhů znám z podcastu :). Velký plus za mě jsou rozhovory se zajímavými lidmi na konci.

08.04.2023 4 z 5

Štěně Štěně Katharina Schlegl-Kofler

Hezká přehledná knížečka pro všechny začátečníky :).

29.03.2023 3 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Dávám dvě hvězdičky za zajímavé téma, avšak nebojím se napsat, že tohle byla nejhnusnější knížka, co jsem kdy četla. Od začátku do konce plná realizmů, podrobností o zvrácenostech, které se tam dějí.. Jsem zvyklá na horory, true crime miluju, ale tohle na mě bylo opravdu hodně.

17.12.2022 2 z 5

Sousedky Sousedky Cass Green (p)

Tato knížka se maličko zbytečně táhla, řekla bych.. Každopádně od půlky dál to bylo zajímavé čtení, plné napínavých okamžiků. Obě hrdinky mě trošku štvaly ale nakonec jsem si na ně zvykla :).

04.10.2022 3 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Jakožto fanynka upířích deníků, jsem samozřejmě hned sáhla po knize. Je dost rozdílná oproti seriálu, avšak Elena mě štve stejně tak i v knize. Jinak ale pro lidi co mají rádi fantasy. Určitě doporučuji :).

01.10.2022 4 z 5

Harry Potter: Rekvizity a artefakty Harry Potter: Rekvizity a artefakty Jody Revenson

Spoustu zajímavostí ohledně natáčení a světa Harryho Pottera každopádně nesměla chybět v mé sbírce v knihovně :). Skvěle se četla. Všechno mě bavilo a nadchlo. Včetně rodokmenu Blacků, který je jako plakát na konci knihy. Doporučuji!

29.09.2022 5 z 5

Vtipná a zajímavá knížka. Je hezké, číst něco z druhého - mužského pohledu. Oddechovka, hezky se četla.

Malá kniha štěstí Malá kniha štěstí Lucy Lane

Malá, roztomilá knížečka, pro zlepšení dne a nálady :).

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha se četla moc hezky, zajímavý napínavý děj, se super koncem :). Doporučuji.

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Vzhledem k tomu, že v knize bylo hlavní téma vývoz zbraní, nebyl toto pro mě ten nejideálnější šálek kávy. Přesto však jsem tuto knihu přečetla za necelý týden :). Doporučuji.

03.04.2022 4 z 5

Až tak moc tě nežere Až tak moc tě nežere Greg Behrendt

Rozhodně doporučuji všem, nejlépe jako povinnou četbu :D. Nejednou jsem díky ní "utekla" před špatnými rozhodnutími ve vztazích, a také mi v mnohém opravdu otevřela oči. Určitě doporučuji všemi deseti.

27.01.2022 5 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Jakožto zločinožroutka jsem tuto knihu musela prostě mít. Upřímně jsem byla maličko zklamaná, že čtu ty samé příběhy, které jsem již slyšela. Tudíž jsem si je pamatovala a četla o nich znovu.. Každopádně rozhovory na konci knihy byly opravdu super.

12.01.2022 5 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Lucy Foley

Za mě je to fajn knížka i když jsem určitě už četla napínavější. Konec byl takový trochu nevěrohodný, pochybuji že by se vše vyřešilo tak jednoduše. Bylo to ale fajn počtení.

03.04.2024 4 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Fajn oddechovka na cca dva dny. Stejné jako předchozí díly, vtipné a nepravděpodobné :).

27.03.2024 3 z 5

Citlivá průvodkyně Citlivá průvodkyně Natalia de Barbaro

Pár věcí mělo hloubku a bylo opravdu zajímavých, avšak většinu času jsem se spíš nudila.

19.03.2024 2 z 5

Neurazí ani nenadchne. Jako oddychovka je to super. Musíte ale počítat s tím, že děj je skoro pořád identický předchozím dílům :).

19.03.2024 3 z 5