Opravdové zločiny 2 přehled

Opravdové zločiny 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499759/bmid_opravdove-zlociny-2-GG9-499759.jpg 4 147 147

Mrazivá nálož skutečných krimi případů. Pokračování bestselleru podle oceněného podcastu. Vydejte se do nejtemnějších koutů lidské duše s vydatnou dávkou slavných zločinů, které jsou skrz naskrz nasáklé krví! Lucie Bechynková, moderátorka a spoluzakladatelka napínavého podcastu Opravdové zločiny, vás neochudí ani o ty nejmorbidnější detaily. Známé případy doplňují rozhovory s elitním kriminalistou i s lidmi z odvrácené strany zákona, kteří strávili podstatnou část života za mřížemi. Připravte si nervy – dostanou vážně zabrat.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Opravdové zločiny 2. Přihlašte se a napište ho.

andy_nejedla
31.10.2023 4 z 5

Za mě byla dvojka slabší než první díl, ale furt super. Opět se mi moc líbily rozhovory na závěr.

lucie3944
06.09.2023 3 z 5

Podcast znám, ovšem některé příběhy jsem si nepamatovala. Jinak bych řekla, že to, co se odvypráví v podcastu, se téměř doslova přepsalo do knihy. Ale za některé případy jsem byla ráda, oživila jsem si je. Rozhovory na konci byly fajn, jeden jsem jen přeskákala. Tak uvidíme, co si od spisovatelky přečtu dál a jaké to bude.

Ivanka0070
23.06.2023 4 z 5

Čtivé, zajímavé, i když některé zločiny jsem si pamatovala z podcastů, líbilo se mi knižní zpracování. Rozhovory v závěru knihy byli příjemným a zajímavým zakončením.

Vychází Povídky, které pomáhají a další knižní novinky (34. týden)

21.08.2022

Kniha Opravdové zločiny 2 v seznamech