Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách přehled

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/276285/bmid_proc-muzi-neposlouchaji-a-zeny-neum-aiM-276285.jpg 4 444 444

Muži a ženy jsou odlišné bytosti. Že je to v dnešní době odvážné tvrzení? Ti, kteří se vzpírají myšlence, že biologické danosti ovlivňují naše chování, tak často činí s nejlepšími úmysly, neboť chtějí oponovat sexistickým názorům. Zaměňují však pojmy rovnost a stejnost. Mnohé vztahy končí špatně, protože muži nechápou, proč se ženy nemohou chovat více jako muži, a ženy očekávají, že jejich muži se budou chovat stejně jako ony. Kniha, kterou držíte v ruce, vám pomůže k tomu, abyste vedli šťastnější, zdravější a harmoničtější život.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Why men don’t listen and women can’t read maps , 1998

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Přihlašte se a napište ho.

kacka29
20.02.2024 4 z 5

I když jsem nesouhlasila úplně se vším, co v knize bylo napsáno, tak mi to dalo vhled do některých situací, ve kterých jsem absolutně nechápala chování svého muže. Některé poznatky se v knize několikrát opakovaly, ale aspoň si to člověk zapamatoval. Konečně chápu, proč má drahá polovička neprojevuje tolik emocí a proč je pro něj parkování naprosto automatická věc.

marcela3655
17.10.2023 5 z 5

Už je to nějaký pátek co jsem ji četla, tenkrát mě to bavilo.

Hauhau
26.09.2023 5 z 5

Knihu jsem četl několikrát, pomohla mi pochopit mnoho věcí ve vztazích. Dal bych ji jako povinnou četbu ..náctiletým.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách v seznamech

v Právě čtených14x
v dalších seznamech3x