1casper 1casper komentáře u knih

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Pěkná, rychlá oddechovka třeba na dovolenou.

22.01.2017 4 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Tak tohle mi přišla slátanina na entou. Románkům se nevyhýbám, jako oddychovku je mám i ráda. Ale tohle bylo děsné. Dočetla jsem to jen díky tomu, že jsem stránky přeskakovala.

28.12.2016 2 z 5

A Bůh mlčel A Bůh mlčel Karel Cubeca (p)

Kniha se mi četla špatně, děj byl zbytečně rozvláčný. Přirovnání s díly Wilbura Smithe je přehnané. Podobu tam nevidím ani omylem.

23.12.2016 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

U první půlky jsem se bavila, chvílema i smála nahlas. Nejvíc mě pobavil výcvik psů :-) Druhá půlka mi přišla zbytečně natahovaná, chyběla tomu šťáva a nepřišlo mi to už ani vtipné. Kniha neublíží ani nenadchne.

10.08.2016 3 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Pěkné, oddychové čtení. Pobavila jsem se. Ke konci jsem měla pocit, že se autorka opakuje.

24.07.2016 4 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Autorku mam ráda,mám ji mezi oblíbenými.na knihu jsem se těšila, "šetřila" jsem si ji na dovolenou. A byla jsem zklamaná. První půlka knihy je pěkně čtivá,nabitá dějem a druha půlka utahaná. Některé stránky jsem přeskakovala a o nic jsem nepřišla. Už se k ni nevratim. Ted ji čte manžel,jemu se zatím líbí.....

04.07.2016 3 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Přečteno jedním dechem. Rozčilovala mě naivita autorky. Kas byl fakt na ránu pánví.

13.05.2016 5 z 5

Reverendova žena Reverendova žena Katherine Webb

Kniha se mi líbila. Prolínání současnosti a doby před 100lety se dle mého autorce povedl. Příběh Hester a Cat se mi líbil, Cat malinko víc. Pěkně popsáno, jak ta doba uměla být krutá. Smutný konec mě naštval.
Klidně by mohlo být pokračování Hester a jejího nemanželského dítěte.....

19.04.2016 4 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Krásná, ikdyž smutná knížka. Příběh Niamh mě hodně pohltil. Konec předvídatelný, ale nevadilo mi to. Bylo by mi líto, kdyby to skončilo jinak.......děsivé je, že kniha je psaná dle reálného podkladu.

11.04.2016 5 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Pěkná, odpočinková knížka. Přečetla jsem ji ve vlaku cestou tam a pak zpátky. Děj byl vcelku předvídatelný, ale ničemu to nevadí, četlo se to samo.... Knihy J. Garwood mám moc ráda, jsou pěkné, oddychové.

09.02.2016 4 z 5

Tomáš Holý: kluk, který nikdy nezestárl Tomáš Holý: kluk, který nikdy nezestárl Jan Brdička

Milé počtení.

02.02.2016 4 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Kniha se mi moc líbila, četla se mi dobře. Je tady hezky popsaný rozdíl mentality mezi křesťany a muslimy. Hezky popsaný rozdíl života smetánky ve Vídni, chudé rodiny na vesnici v Čechách a v Turecku. K téhle knížce se určitě vrátím.

07.01.2016 4 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Knihu jsem přečetla za jeden večer, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Pěkně propletené vztahy.....ten konec mě zaskočil, vstřebávám ho doteď.

24.11.2015 5 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Pohodová kniha na dovolenou. Je to trochu něco jiného, než na co jsem u téhle autorky zvyklá. Žádná slaďárna. Kniha se mi četla moc dobře.

23.11.2015 4 z 5

Dúhový most Dúhový most Táňa Keleová-Vasilková

Moje první knížka přečtená ve slovenštině.
Knížky od téhle autorky mám přečtené skoro všechny, tuhle za mě řadím mezi ty slabší.
Olga byla na ránu od začátku příběhu....děj byl dost předvídatelný.

11.11.2015 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Četlo se to samo. Pohodové, oddychové čtení na léto. Je spíš pro náctileté, i tak se mi kniha líbila.

10.10.2015 4 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

Pěkně čtivý příběh z Francie 19.století.

01.10.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naprosto skvěle napsaná knížka. Takový ten pohled z druhé strany "soutěžících". Těším se na druhý díl.

08.09.2015 5 z 5

Chuť jablečných jadýrek Chuť jablečných jadýrek Katharina Hagena

Příjemné letní čtení. Pěkný popis letní vesnice, dovedla jsem si živě představit Iris dům i se zahradou.

21.08.2015 4 z 5

Po dlouhé době,- je to první knížka, kterou jsem odložila a nedočetla. Nezáživná, chvílema bez děje. Nezaujala mě ani trochu. Škoda času.

20.03.2015 odpad!