Dokážete udržet tajemství?

Dokážete udržet tajemství? https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77483/dokazete-udrzet-tajemstvi-77483.jpg 4 531 121

Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství. Je to svět nabitý komickými epizodami a svěžím humorem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Can You Keep A Secret? , 2003

cukrovka
08.08.2017 5 z 5

Čtivé a vtipné. Takové odpočinkové čtení.

kik68
17.06.2017 3 z 5

Já nevím, ale mě to moc nedostalo. Možná je to tím, že jsem před touto knihou četla "Moře klidu" a to bylo báječné čtení, takže takhle kniha prostě nedosáhla té úrovně co jsem očekávala.
Nebavily mě Emminy myšlenkové pochody. Co by měla udělat a tak. Jack mi přišel v pohodě až do té trapárny v televizi, což já osobně bych mu určitě neodpustila za týden a po jedné kytce.
A kdo mě neskutečně štval v celé knize nejvíc byla Jemina. Ta postava se vůbec nepovedla a jako "kamarádka" už vůbec ne. S někým takovým bych nebydlela ani zadarmo.
Ani jsem se u toho vlastně moc nebavila, když si to uvědomím zpětně. Na to kolik tam bylo rádoby vtipných okamžiků jsem se zasmála asi jen dvakrát, což je určitě málo.
A ještě jedna poznámka: Takhle špatně popsaný sex jsem snad nikdy nečetla. Na to, že je to román pro ženy je tam toho sexu a věcí kolem teda fakt málo. Skoro čtení pro jeptišky.

vivalamuff
13.06.2017 5 z 5

Báječně se pobavíte. Knihu jsem četla už dvakrát. Je vtipná, romantická, ale ne přehnaně a občas vám ukápne i slza, jak budete s hlavní hrdinkou soucítit a vše s ní prožívat. Palec nahoru :-)

Kiwicatko
24.04.2017 5 z 5

Ja se tak paradne pobavila. Chlapa jsem v noci az budila, jak jsem se smala :-D
Za me teda hodne povedena knizka.

Meridea
16.03.2017 5 z 5

Opět výborná kniha od této autorky. Krásná oddechovka :-)

cie
23.12.2016 1 z 5

Zase jedna z dalších obměn na téma milionář a chudá holka, která pro něj pracuje...jak originální. Ani nevím, co jsem si po přečtení obsahu myslela, že jsem se rozhodla si tu knížku půjčit...asi jsem moc spěchala do práce! :-D

dom.ini
05.12.2016 4 z 5

Pro mě velmi příjemná, oddechová knížka, která se mi moc dobře četla. Hlavní hrdinka mi byla velmi sympatická a u některých scén jsem se smála nahlas dokonce i v tramvaji. Takže pro odlehčení určitě doporučuji.

nicole1403
29.10.2016 5 z 5

Kniha ze záčatku pro mě dost nudná nakonec ale super palec nahoru

Aichah
20.07.2016 2 z 5

No dočetla jsme to, ale rozhodně jsem od knihy čekala víc. Bohyně v domácnosti mě bavila mnohem víc. Tohle mi přišlo neuvěřitelně předvídatelné a přidalo se k banálním příběhům kterak mladá pitomá obyčejná holka k multimilionáři přišla. To že s vystudovaným marketingem nevěděla co je logistika už na mě bylo moc :D

kdu
13.07.2016 2 z 5

Dle mého názoru tuctová knížka pro holky, která ničím nevyčnívá . Neurazí ale ani nenadchne. Znova už si ji asi nikdy nepřečtu a pravděpodobně brzo zapomenu, že jsem ji vůbec četla.

Audreyh
31.05.2016 5 z 5

Báječná knížka, která rozesměje! Hlavní hrdinka taková popleta, ale mně sympatická.

Suin
26.05.2016 1 z 5

Tohle jsem prostě nezvládla. Vzdala jsem to a nedočetla. Zřejmě mně ani neoslovil humor, o který se autorka snaží. Místama světlé chvilky ale jinak nic. Pro mně bez náboje a hlavní hrdinka je strašná trubka, která mně neskutečně nebavila, spíš rozčilovala. Umím ale pochopit pokud se to jiným lidem libí, já ale potřebuju od příběhu něco víc. Neustále trapné myšlenky a průsery, ktere si hrdinka vytváři jsou k nesnesení a Jack nemá žádnou jiskru. Ani "záhadnost" Jackovho tajemství, kterou se snaží autorka navodit mně nedonutí to vydržet do konce. Toť můj názor.

Mozkovna
22.04.2016 5 z 5

Moc hezká knížka.
Zezačátku (no, zhruba do půlky) byl příběh (a hlavně Emma) dost naivní, ale od takového jednoho zvratu (nechci prozrazovat těm, co nečetli) už kniha nešla odložit. Myslím, že tajemství máme všichni a ve většině situací v knize jsme se viděli. Já tedy určitě.
Navíc se mi líbí styl, jakým autorka píše. Je to takové... přirozené. Pravé. Jak to skutečně je, ne jak by to "mělo" být.
Určitě doporučuji :)

nikol1324
24.03.2016 5 z 5

Tak jo řeknu to na rovinu.....tahle kniha byla ÚŽASNÁ!!! Nejen že mě nadchla pro svůj příběh, ale přiznejme si....ty trapné situace byly naprosto boží! Rozhodně si to přečtěte a neváhejte :D

Laf
22.03.2016 5 z 5

Hodně zajímavá knížka, u které se čtenář rozhodně nudit nebude. Není ani nijak přeslazená romantikou, ale spíš zaplněná humornými zápletkami. Super kniha pro chvilky klidu :)

liletka_a
07.03.2016 5 z 5

Opět další úžasná kniha od Kinselly/Wickham! Skvěle poutavá, zábavná a já jsem nemohla odtrhnout zrak až do pozdnějších hodin..:) Příběh skvěle vymyšlený, hned po rozhovoru Emmy s Jackem v letadle jsem se nemohla dočkat až se znovu uvidí v práci. Samozřejmě on jí to dal jak se patří sežrat..:D Líbily se mi jejich krátké setkávačky i to jak si jí zastal před rodinou, jediné co mi na něm vadilo bylo to, co řekl v té tv show, pořád si myslím, že to potom moc neobhájil..;) Je to sice předvídatelné, ale velmi humorné a rozhodně se nebudete nudit!:))

genie
16.01.2016 4 z 5

Další autorčina oddechovka s hlavní hrdinkou, která naštěstí nebyla tak potrhlá jak "Bohyně v domácnosti". Trocha humoru, trocha dojetí, bohužel však "přiblblé" tajemství milovaného muže.

Barush64
20.12.2015 2 z 5

Ale jo, zábavné, čtivé a oddechové...Ale ten konec mě tak zklamal, že si od autorky už hned tak něco nepřečtu.

LilianaFalcon
07.12.2015 4 z 5

Mohlo to být delší a propracovanější. Škoda, že tam více nevyužila Svena.
Ale jinak to bylo opět vtipné, povedené, nezdržovalo se to a zbytečně nekličkovalo.

evelýny
12.10.2015 4 z 5

Klasický romanticko-homorně laděný příběh, který musíte v některých pasážích brát s nadhledem. Na druhou stranu vás pobaví a rozesměje, takže já si od autorky ještě něco přečtu.