Dokážete udržet tajemství?

Dokážete udržet tajemství? https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/77483/dokazete-udrzet-tajemstvi-77483.jpg 4 531 121

Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství. Je to svět nabitý komickými epizodami a svěžím humorem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Can You Keep A Secret? , 2003

LuciKo
19.10.2019 4 z 5

V poslední době jsem četbu zanedbávala, na tuto knížku mě nalákalo vydání filmu na jejím podkladě, proto jsem si ji chtěla nejprve přečíst. Jde o klasickou romantickou komedii na papíře. Sama o sobě je knížka velice čtivá, slupka jsem ji jako malinu za jeden den. Nic nového asi nepřinese, ale jako odreagování funguje skvěle. :) Navíc je opravdu vtipná, ne že se o to jen pokouší :)

1moniccka
15.10.2019 5 z 5

Prvni jsem zahlédla upoutavku na film ale prvni jsem si chtela precist knihu a vubec se nedivím ze s toho udělaly i film je to skvely super taká pecka fakt bezva ted du skouknout film ale knížka je vzdy lepsiii

georginaa
13.10.2019 4 z 5

Nejdřív jsem viděla upoutávku na film a tak mě zaujala, že jsem si koupila tuto knihu. Vůbec nejsem zklamaná, příběh mě bavil, vtipné pasáže a tajemství, které nakonec nebude tajemství. Trochu mě zamrzel příběh Jacka, který měl vedlejší postavu a vůbec nebyl popsán. Veškeré myšlenky, úvahy, jednání se motaly kolem Emmy a Jack byl jakoby na okraji. I když v zásadě tam hraje důležitou roli.

Knihomolka97
08.10.2019 5 z 5

To byla paráda! Přečteno za 3 hodinky a něco. Jednoduchá, velmi vtipná, romantická lahůdka se sympatickou, hodně ztřeštěnou a bláznivou hlavní hrdinkou, které opravdu musíte fandit.
Zasmála jsem se opravdu hodně a nahlas. :-D
Moc jsem zvědavá na filmové zpracování, (díky kterému jsem na knihu narazila), které právě běží v kinech.

minimonisek
28.09.2019 3 z 5

Kniha byla takový průměr, něco mi tam chybělo, co je v jiných knihách S. Kinselly. Zasmála jsem se pouze dvakrát nicméně jsem zvědavá na filmové zpracování.

Simstr
27.09.2019 4 z 5

Výborně se četlo, taková četba na víkend. jen mě neskutečně štval pozdrav NAZDAR v překladu. Jinak dobrá oddychovka. Letos bylo i zfilmováno.

medvídě
24.09.2019 4 z 5

Prozradili jste někomu na sebe něco, co nikdo jiný nevěděl?
Něco takového se stalo Emmě, jen s tím rozdílem, že neprozradila jen tak něco, ale řekla všechna svá tajemství a lži úplně neznámému člověku v letadle, kdy už čekala na nejhorší - smrt, ale přitom to byly pouze silné turbulence.
Život plyne dál do chvíle, kdy se v práci chystá velká návštěva jednoho ze zakladatelů firmy. K Emmině smůle (nebo štěstí?) je tím zakladatelem cizinec z letadla, který teď o ní všechno ví.
Dokáže Emma získat srdce muže, který i ní všechno ví? Zvládne ji Jack prozradit i něco o sobě? Překonají spolu těžké chvíle? ...

PS. Už jsem zvědavá na film, co brzy bude i u nás :)

sheldon8410
18.08.2019 5 z 5

Ideální čtení na léto. Průměrným angličtinářům doporučuju přečíst si to v originále, je to hezky napsané a lehce se to čte. Je tam dost vtipných momentů a hlavní hrdinka mi byla sympatická, prožívala jsem celý příběh s ní :) Prostě super oddechovka.

Adris
23.06.2019 3 z 5

Vím že jsem to četla....ale za Boha si nevybavím, co se tam dělo....

CHezunka
17.02.2019 5 z 5

Skvělá a vtipná

koala
16.01.2019 4 z 5

Opravdu vtipná knížka, naposledy jsem se tak nasmála u Poslední aristokratky :-) Hlavní hrdinka mi v mnoha ohledech připomínala Bridget Jonesovou. Hlavní hrdina byl velký sympaťák, trochu mě ale zklamala závěrečná část knihy, Jackovo tajemství skutečně nebylo žádné velké terno, jak píší i ostatní, jako by to autorka neměla pořádně domyšlené až do konce, nesedla mi ani ta estráda se všemy odhaleními celému světu, a tak nějak to i příliš rychle skončilo, ale tři čtvrtiny knihy byly naprosto perfektní a rozhodně doporučuji.

adriane9
30.12.2018 4 z 5

Moje období slaďáren od Sophie mám za sebou :) ... Můj názor je, že to typická červená knihovna není, autorka hodně dbá na vykreslení hlavní postavy a ta je snad v každé knize slušný pako. Neříkám, že bych se smála nahlas, ale knihy jsou vtipné, čtivé a je to prostě Sophie.. Nejlepší je dle mého právě tato Dokážete udržet tajemství kdy jsem si knihu fakt užila a četla i tam kde se číst nemá :) hned v závěsu doporučuji Vzpomínáš si a pak už je to vše stejné a lehce zapomenutelné. Díky jejím knihám jsem líp zvládla smutnější období, kdy těžké knihy nebylo možné číst.

Kája95
20.11.2018 4 z 5

I když je příběh předvídatelný, je to takové to lehké čtení, kdy si potřebujete odpočinout od problémů a zasmát se taky někomu jinému než sobě

Teresita
03.10.2018 4 z 5

Příjemná oddechová kniha o sympatické, avšak trochu ztřeštěné Emmě, která nechtěně vyklopí všechna svá tajemství svému šéfovi. Příběh je to jednoduchý a předvidatelný, nicméně velice čtivý. Trochu mi vadila naivita hlavní hrdinky a myslím si, že to Jackovo obrovské tajemství nebylo nic moc, čekala jsem od toho mnohem víc. Také by mohla autorka věnovat trochu více prostoru vztahem mezi Emmou a Jackem. K takové knize patří pořádná dávka romantiky. Velice dobře se čte v angličtině.

lenka5660
09.08.2018 5 z 5

Velice pěkná knížka. Autorka je vtipná!

Etule
24.05.2018 4 z 5

Druhá kniha od autorky, která se mi líbila o něco více než ta první. Sice to mělo naprosto totožný koncept, ale nakonec to vůbec nevadilo. Děj svižně plynul, postavy byly sympatické, zasmála jsem se. Emma byla správně potrhlá a upřímně to, co se jí stalo bych asi jen tak neustála.
Prostě vše, co člověk od takové oddechovky očekává. :) Super.

jani.ruzicko
16.03.2018 5 z 5

Parádní! =) Moje druhá knížka od této autorky a určitě né poslední! Rozhodně to totiž nebyl žádný přehmat! Děsně jsem se nasmála, doma si mysleli, že jsem blázen =D Fakt jsem se skvěle bavila =D Jen mi řekněte, kolik bylo Jackovi? Nějak mi to uniklo a pořád jsem nemohla dopočítat, ale jelikož firmu založil v roce 1987... tak já nevím, tak 40? =D To se mi moc nezdá =D Každopádně určitě doporučuji! =D

jana79
08.10.2017 5 z 5

Tak tohle je druhá knížka u které jsem se doslova řehtala a kapesník byl třeba od první kapitoly,ale slzy byly od smíchu. Doporučuji všem kdo se chce odreagovat a od srdce se zasmát.

KateTheBlogger
27.09.2017 5 z 5

U knížky jsem málem brečela smíchy. Je to jedna z nejlepších, kterou jsem od Kinselly četla! Pokud máte splín, nebo náladu pod psa, tahle knížka Vám zaručeně zvedne náladu!

nani_nka
25.08.2017 5 z 5

Moja prvotina od Sophie, ktorou ma hneď presvedčila si prečítať aj jej ďalšie knihy, ktoré ako aj táto sú veľmi zábavné, vtipné, romantické a tak správne potrhlé. Emma si pri odchode z pracovnej cesty sadne do lietadla vedľa neznámeho Jacka, ktorému, keď sa lietadlo dostane do silných turbulencií, prezradí všetky svoje tajomstvá. Keď na daľší týždeň Emma prichádza do práce, je pre ňu veľkým prekvapením keď jej je jej spolucestujúci predstavený ako riaditeľ spoločnosti, pre ktorú Emma pracuje. No a z tohto trápneho zážitku môžu vzniknúť len a len vtipné situácie :)